Skocz do zawartości

gdzie kupowac?


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Prosił bym o jakąs hurtownie w Łodzi ostatnio szukałem w necie i znalazłem ale gdy tam pojechałem to już dawno hurtownie były pokasowane ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

w jgs.pl moze i sa przystpene ceny ale nieodpowiedzli na moje pytanie jakie im wyslalem od nich ze strony, jaka jest cena transportu, bo juz dawno bym zchecia tam kupil kilka zeczy, chyba ze ktos z was wie gdzie jest tam opisany transport i cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie to za przelewem by było do 10 zł ale... jak sobie zażycza kuriera? wtedy to 20 i wiecej trzeba szykować...

mi też nie odpowiedzieli na 2 maile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jeżdże do Tropic'a do hurtowni.
Ceny są nieporównywalnie niższe niż na mieście,(przy zakupie jednej baterii juz sie zwraca za paliwo :wink: ) poza tym zawsze doradzą, wszystko mają, a w sezonie wisi na dodatek plazma na ścianie i można sobię obejżeć baterie które chce się kupić. tutaj macie dojazd i mapke... polecam
http://www.tropic.pl/kontakt.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie hurtowe, ale przykładowe ceny:
- Piccolo Corsair 1,50zł
- Widow Maker - 4zł
- petarda CKM - 2,50zł
- petarda Shark - 0,70zł
- duży draskowy Achtung Tropic - 4zł
- Wirujący Bączek, Zwariowana Pszczółka - 0,50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj byłem w tesco.Stanowczo odradzam.Żeczy mieli dobre ale ceny to takie jak z bazarków.Zestaw Master of fire kosztował 60zł,Exclusive kosztował 250zł,rakiety Big day100zł,rakiety Exclusive collection 60zł i Hong kong 15zł.Były inne rzeczy ale ceny i tak tak wyższe niż detaliczne.I teraz moje pytanie ile kosztuje hurtowo albo detalicznie wyrzutnia Big Bang Solaris bo tam była po 27zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W auchanie mają już byłem wczoraj i dzisiaj jest już oferta.Nic specjalnego , poza rakietami , które stawia się na lotkach.

[ Dodano: 2006-12-11, 15:07 ]
Proszę o to do cennika.

[ Dodano: 2006-12-11, 16:35 ]
Ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Saper: dzisiaj zobaczyłem oferte z tesco i zestaw master of fire przeceniono na 45 zł, hong kong 10 zł, big bang solaris 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie.
Tanio jest i duzy wybor (szczegolnie petard).
Zlozyelm zamowienie za 190 zl ( jak przyjdzie dam zdjecia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Saper: dzisiaj zobaczyłem oferte z tesco i zestaw master of fire przeceniono na 45 zł, hong kong 10 zł, big bang solaris 20 zł.



A możesz wrzucić skan albo zdjęcie :?: :?:
Jak masz to prosił bym bardzo bo nie wiem gdzie pojechać czy do Tesco czy do Auchana !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Saper: dzisiaj zobaczyłem oferte z tesco i zestaw master of fire przeceniono na 45 zł, hong kong 10 zł, big bang solaris 20 zł.



A możesz wrzucić skan albo zdjęcie :?: :?:
Jak masz to prosił bym bardzo bo nie wiem gdzie pojechać czy do Tesco czy do Auchana !!
W tesco są fajerwerki jorge a w auchan hestii.Więc sam wybierz co wolisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...