Jump to content

Adri

Użytkownik
 • Content Count

  260
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

3 Followers

About Adri

 • Rank
  Doświadczony

Informacje o profilu

 • Skąd
  Piła

Kontakt

Recent Profile Visitors

1,515 profile views
 1. Od której godziny rusza sprzedaż? Równo o północy?
 2. Adri

  Biedronka

  Czego odpowiednikiem jest ta wyrzutnia za 249zł? Szukałem. Nic nie znalazłem.
 3. Adri

  Lidl

  A po co coś zmieniać w ofercie jak jest dobra? Mistral pozamiata coś czuję . za***isty jest (patrząc na filmik). Rok temu miałem Kilovke, też super była.
 4. Adri

  Lidl

  To proszę mi podać przykład wyrzutni lepszej od Kilovka w tej samej cenie. Miałem ją rok temu i cena do jakości nie do pobicia.
 5. Mieszanka efektów i układów. Kaliber 30mm + 50mm. Ilość strzałów 50-100. Cena 150-300zł. Proponowana nazwa: "Apokalipsa".
 6. Adri

  Kupię FP3 Fenix

  Witam, czy ma ktoś na sprzedaż FP3 Fenix z 2010/2011 roku? Testowałem najnowsze emitery dźwięku i nic nie ma szans nadal ze starymi FP3 Fenixa.
 7. Miałem, nie polecam niestety . Nic ciekawego Najlepsza z nich była red wave.
 8. Adri

  Lidl

  Ja z lidla się skuszę na Kilovka .
 9. Kupiłem Super Crackery i mam nadzieję, że jest tak jak mówisz. Mam jeszcze kilkanaście paczek Fp3 starych na szczęście (kupiłem cały karton 50 sztuk kiedyś), także porównam to. Jak dum bum się pojawiły, to pisali ludzie, że walą tak jak stare fp3. Odpaliłem dum buma, myślę oo no spoko, a potem zrobiłem DUŻY błąd i rzuciłem stare fp3 w takiej samej odległości - zero porównania.
 10. Zgięcie . Btw 10 minut temu miałem ten sam problem na dworze ^^.
 11. Panowie bez spiny . Fajerwerkimarket już właściwie mało co się liczy na arenie sklepów z fajerwerkami online. Do tego dochodzą takie akcje jak coroczne kilkukrotne zmiany w terminach wyprzedaży. Szkoda słów. Jest kilka lepszych sklepów w chwili obecnej - które już od tygodni wysprzedają towar w dobrych cenach. Nawet jak FM ruszy z wyprzedażą, to nie będzie na niej nie wiadomo czego w super niskich cenach.
 12. Adri

  Nazwa Piosenki

  The Groove - John "Julius" Knight
×
×
 • Create New...