Skocz do zawartości

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

Tak... Spotkała mnie miła niespodzianka w postaci tych petard, które otrzymałem. :wink: Odpaliłem 4 dzisiaj. 1 taka nieciekawa była :neutral: Huk słaby ale echo po całym lesie się rozniósł. Zauważyłem, że po wybuchu one strasznie dymią :mrgreen: Później wziąłem 3. Podpaliłem za lasem moim prywatnym. Mój tata był na podwórku. Mówił mi, że bardzo się przestraszył. To było gdzieś z 100m od wybuchu. Polecam bardzo te petardy bo naprawdę one szokują :grin: 10/10 :!:

[ Dodano: 2009-05-20, 13:38 ]
Haha ale jaja :mrgreen: Przyszedłem ze szkoły i odpaliłem Decybele. Tak walneło, że ludzie z domów powylatywali na dwór chcąc się przekonać, co to było :lol: Na drugie to dobrze bo w mojej miejscowości są straaaaszne nudy tak więc trochę tą petardą ożywiłem innych :wink:
Po raz kolejny mówie: kupować, nie zastanawiać się :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

miałem pare na sylwka,jak walnelo na osiedlu to zaczeli sie ludzi pluc zebym sobie poszedl na taki poligon obok osiedla,ja mialem ich w d*pie i dalej nawalalem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja tam kupiłem je na targu.


on miał na myśli czy w internecie można je jeszcze gdzieś dostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze na kazdym targu sprzedaja co innego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

14 października miałem wolne bo nauczyciele mieli bibę w szkole :mrgreen: Spadł 1 śnieg w tym roku. Mi z bratem pierdzielneło coś z głów, żeby ulepić bałwana i wsadzić mu Nitro w łeb :mrgreen: Jak pierd... to moja ciotka a zarazem sąsiadka spadła z krzesła w domu :lol: Potem już tradycyjny ochrzan... Achh... co ci sąsiedzi ze mną mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj odpalaliśmy 7 sztuk FP3 New.
Około połowa z nich była "wadliwa".
Tzn. nie było zielonej flary. Proch z flary spalił się w momencie wybuchu dając niewyobrażalnie jasny, zielonkawy błysk!!
Nigdy, nie spotkałem się z czymś takim, żeby tak krótki błysk TAK BARDZO mnie oślepił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosz ja teraz zaluje ze tylko jedna paczke kupilem.Krachmen suabo,grom niezle,FP3 nie ruszalem sie spod bloku przez 5 minut bo sie balem psy szcezkaly a dymu tak w piz*** jak by sie co palilo,echo niepowtarzalne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań MISTRZOWSKIE PETARDY. Odpalałem wczoraz z Zipem i huk normalnie jak bomba xD. Echo poszło jak niewiem co, poprostu nie da się tego opisać i żaden filmik nie odda tego co jest na żywo. Nie spodziewałem się takiego huku po takiej małej petardzie. Głośniejsze od np. achtungów Komety dla porównania. Zdecydowanie najlepsza petarda jeśli chodzi o cena/jakość. 100000/10 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta petarde puscilem , to po prostu tak bass sie rozniosl , ze az straz miejska przyjechala , trzeba bylo uciekac xD , Zdecydowanie MISTRZOWSKA PETARDA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co lepsze jaja dinozaura czy FP3new bo mam to i to ale fp3 mają większy bas

FP3NEW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie o tych petardach to też coś napisze kupiłem jakiś czas temu to na odpuście 1,50 za szt :( ale ok odpaliłem w spróchniałym pniaku fajna flara zielona i nagle taki huk że takie motylki w żołądku poczułem (wiecie o czym mówię :P) POLECAM jak nic tylko nie chce mi się jechać w tum roku 30km do hurtowni a tak to bym kupił z 4 opakowania są ok
a odnośnie jajek są też dobre można wziąć cześć tych i tych nawzajem się uzupełniają ale lepsze są Fp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...