Jump to content

Szatek185

Użytkownik
 • Posts

  386
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Zainteresowania
  ---

Recent Profile Visitors

4,191 profile views

Szatek185's Achievements

Doświadczony

Doświadczony (4/7)

1

Reputation

 1. Słabizna, na dodatek sprawisz przykrość sąsiadom, o zwierzętach nie wspomnę... Taki żarcik Fajny stuff, spełniłeś swoje marzenie i to się liczy. Udanego pokazu!
 2. Szatek185

  Zestaw ~150zł

  Super Bomba, bond girl z lidla oraz Fire (najlepiej czerwony) z biedronki.
 3. Szatek185

  Smartfon

  Musisz być świadomy tego że do gier smartfona za 500zł NIE kupisz. Radziłbym dozbierać te 3-4 setki i kierować się w coś bardziej przyszłościowego. Wspomniano wcześniej o SGS 1 generacji- bardzo dobra jakość dźwięku (i9000- dac wolfsona, i9001 już tego nie posiada), aparat 3+/6 i nic poza tym- telefon antyk. Amoled wcale nie jest taki świetny, ba powiedziałbym że jest bardzo przeciętny, wyróżnia się wspaniałą czernią, i tyle. Generalizując, odpuść sobie kupno smartfona (cały czas byś żałował decyzji o kupnie modelu sprzed wieków) w obecnym okresie, dozbieraj do ww. kwoty i kup coś pokroju LG 4X HD, SGS 3 używany. Jeżeli jednak jesteś bardzo zdeterminowany, nie trafiają do Ciebie żadne argumenty możesz zakręcić się w Samsungu Galaxy S2. pozdrawiam
 4. Wygląda jakby pliki gry były niekompletne lub coś w tym rodzaju. Ściągnij z innego źródła, lub po prostu kup- 35 zł to nie majątek.
 5. Szatek185

  HE0933

  Rakiety miały bardzo marny efekt, pamiętam że tylko jedna mi się spodobała gdyż efekt był "inny" (miał on bardzo ciekawy kolor, niespotykany- odcień fioletu). "Petardy" to śmiech na sali. Ten Pseudo wulkan nawet fajny, troch świstu i gwizdu zrobił. Ogólnie bagno jak inne zestawy hestii
 6. Rzymskie ognie- plujki Wyrzutnie- kostki Fajerwerki- petardy Petardy mniejsze niż EX1- piratki "jeżdżące gwizdki"- jeżdżąco- gwiżdżąca bączki, trzeszczące kulki- osy
 7. Szatek185

  TC-13 Tiger'ek

  Może ktoś się pochwalić swoim doświadczeniem z tą petardą?
 8. Szatek185

  TC5W Big Tiger

  To jak jest w końcu z tegorocznymi Big Tigerami? Warto w nie inwestować?
 9. Wydaje mi się, że nie ma takiej możliwości. Jeżeli rura się nie przewróci, szelka poszybuje tak jak powinna.
 10. Rakieta jak rakieta, każdy czynnik wpływa na jej tor lotu i prawie nigdy nie leci pod kątem prostym do ziemi (jak np. moździerz). Jeżeli jest to spore bydle to znajdź lepiej inny poligon. Z małymi nie ma problemu gdyż lecą na małą odległość i z małą siłą.
 11. Jest prawie pewne że sieć sklepów nie zostawi nas jedynie z 2-3 wyrzutniami. Wydaje mi się, że jest to tylko fragment oferty.
 12. ...został bym w domu, tam imprezował "na siedząco" cały czas, a fajerwerki oglądał z okna. Poproś kogoś żeby odpalał ze Ciebie. Zdrowie jest bardzo cenne, szkoda ryzykować jeszcze głębsze pogrążenie się.
×
×
 • Create New...