Jump to content

KaMMiL

Użytkownik
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

KaMMiL last won the day on August 5 2019

KaMMiL had the most liked content!

Community Reputation

17 Dobra

About KaMMiL

 • Rank
  Początkujący

Informacje o profilu

 • Skąd
  Małopolskaa

Recent Profile Visitors

3,087 profile views
 1. Coś takiego z tego wyszło, jak dla mnie bez tragedii, a te dwie przerwy między SL25 i szelkami były w zamyśle:) Odległość nagrywania jak sądzę około 25m.
 2. Nie kryje się z tym, założenie z góry to skromnie i budżet do max 800-900, co udało mi się osiągnąć. Nawet piro kupionego przez okrągły rok nie ruszałem na ten "pokaz" xD Za rok wlatuje sporo SSów, OR i innego tego typu. Założenie to pokaz na jakies 90-100kanałów A w sumie nawet ciekawe to będzie doświadczenie, jeśli wszystko pyknie po mojej myśli to chyba udowodnię, że na niskich kalibrach też da się coś ciekawego stworzyć
 3. A wiec kilka słów wyjaśnienia. Początkowo plany na tego sylwestra były ambitne, sytuacja w ciągu roku jednak zmusiła mnie do przełożenia "mojego" pokazu życia na przyszły rok- o ile nic niespodziewanego mi nie wyskoczy. Jeszcze na początku grudnia miałem w ogóle nie strzelać, a sylwestra spędzić na imprezie. Jednak nie wytrzymałem tego piętna dnia 31 i na szybkości zrobione zakupy, trochę tu, trochę tam I z góry mówię, że OR są Tarrowskie, na F3 Zdjęcia dosłownie sprzed chwili i sorki za taką perspektywe, ale brak miejsca, wstawiam dla potomnych- adios i uważać na paluchy jutro!; I tu już po przygotowaniach, nie zjedzcie mnie za montaż zapalników dzień przed, ale w razie wu biorę odpowiedzialność na klatę- jutro nie będę miał czasu na to niestety Każdy pakiet czy tam wyrzutnia jest owinięta strechem, głównie przez prognozy pogody I też sorki za takie zdjęcie. ale jak już mówiłem- kompletny brak miejsca
 4. A potem oglądamy na YT jak dzieciaki odpalają rakiety z pomarańczową osłoną... Każdą osłonę lontu ściągamy przed jego odpaleniem. Na wyrzutni/ np. pomarańczowa naklejka/, na rakiecie, rzymskim ogniu etc... Nie dotyczy tylko tych produktów, które jej nie posiadają oraz bibuły z petard, której się nie zrywa bo chroni przed np. przypadkowym odpaleniem flary i przyśpieszeniem wybuchu. Ku przypomnieniu:
 5. W rakiecie ściągamy osłonę lontu- jeśli taka występuje, nie mieszaj mu brydzio.
 6. Dzisiaj odebrałem dwa kolejne zamówienia, wszystko wporzo, na czasie mi nie zależało, a ceny bardzo konkurencyjne
 7. Z BS020 będziesz zadowolony, dobry wybór Swoją drogą, ciekawi mnie brak tej wyrzutni wśród stuffów forumowiczów.
 8. Cyrko zniknęło wraz z wymogiem CE. A z pochylaniem się nad rurą czy to moździerza, czy wyrzutni to nic nadzwyczajnego, 90% społeczeństwa bawiących się fajerwerkami raz do roku to robi. Przy szelkach na QM i człowiekiem który nie potrafi się z tym obchodzić naprawdę istnieje duże prawdopodobieństwo odpalenia QM przy braki inicjacji przez visco.
 9. Na moje oko są po prostu bardziej niebezpieczne, wymagają od użytkownika przeczytania choćby instrukcji, coby uniknąć eksplozji na ziemi, wyeliminować rzucanie nimi. Kolejną sprawą jest niewyobrażalna siła przy wystrzale- co w konsekwencji pochylania się nad rurą mogło być tragiczne w skutkach. Swego czasu było kilka wypadków i w Polsce związanych z pochylaniem się nad moździerzem. Tu masz fajną ilustracje: Cyrkoblitze również wycofano- powodem była niemożność zapanowania nad produktem po odpaleniu:)
 10. To ja pocieszę:) Jeśli zamawiałeś z alepetarda to dostałeś jeszcze te prawidłowe. Popatrz sobie na daty produkcji Ja dostałem FC 1 z 16', a FC2 z 17- czyli jeszcze na wypasie
 11. Chyba Kanalia wyczerpał temat, nic sensowniejszego z mixem kalibrów i układów nie dostaniesz
 12. Wykorzystaj promkę na alepetarda, jeszcze całkiem ciekawe wyrzutnie dostępne- w sam raz na jakiś sylwestrowy projekcik z systemem w tle:)
×
×
 • Create New...