Jump to content

KaMMiL

Użytkownik
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

KaMMiL last won the day on August 5

KaMMiL had the most liked content!

Community Reputation

14 Dobra

About KaMMiL

 • Rank
  Początkujący

Informacje o profilu

 • Skąd
  Małopolskaa

Recent Profile Visitors

2,936 profile views
 1. Przeca pisze 2018 rok xd
 2. Dodaj zdjęcie do tematu
 3. Cyrko zniknęło wraz z wymogiem CE. A z pochylaniem się nad rurą czy to moździerza, czy wyrzutni to nic nadzwyczajnego, 90% społeczeństwa bawiących się fajerwerkami raz do roku to robi. Przy szelkach na QM i człowiekiem który nie potrafi się z tym obchodzić naprawdę istnieje duże prawdopodobieństwo odpalenia QM przy braki inicjacji przez visco.
 4. Na moje oko są po prostu bardziej niebezpieczne, wymagają od użytkownika przeczytania choćby instrukcji, coby uniknąć eksplozji na ziemi, wyeliminować rzucanie nimi. Kolejną sprawą jest niewyobrażalna siła przy wystrzale- co w konsekwencji pochylania się nad rurą mogło być tragiczne w skutkach. Swego czasu było kilka wypadków i w Polsce związanych z pochylaniem się nad moździerzem. Tu masz fajną ilustracje: Cyrkoblitze również wycofano- powodem była niemożność zapanowania nad produktem po odpaleniu:)
 5. To ja pocieszę:) Jeśli zamawiałeś z alepetarda to dostałeś jeszcze te prawidłowe. Popatrz sobie na daty produkcji Ja dostałem FC 1 z 16', a FC2 z 17- czyli jeszcze na wypasie
 6. Chyba Kanalia wyczerpał temat, nic sensowniejszego z mixem kalibrów i układów nie dostaniesz
 7. Wykorzystaj promkę na alepetarda, jeszcze całkiem ciekawe wyrzutnie dostępne- w sam raz na jakiś sylwestrowy projekcik z systemem w tle:)
 8. Cóż, z tych całych komarów prócz wielu ukąszeń pozostał jeden Auten od Gaooo- nie podpiąłem, ale w ilości trzech też dały radę:P Te wariaciki to nic innego jak TXB325 Absynt od Tripla- polecam, zamieszanie na niebie gwarantowane Z MBka ogólnie jestem bardzo zadowolony, na moje potrzeby nie potrzeba nic lepszego. Na bank odpala 3x zapalnik po 5metrów. Może dzisiaj przetestuje ile max metrów zapału/zapałów uciągnie. Akurat szelki zostały rozdzielone na dwa stojaki. Pierwszy stojak to 3x FAN po 10 rzędów- strzelane po 2x skrajne moździerze w tym samym efekcie i środkowy inny z zastosowaniem pyroclocka. W czasie trwania części głównej pokazu zastosowałem tylko 2 lub 3 takie sekwencje tzn 3xFAN, aby dopełnić dół. Jednak szelki choć 2" i tak lecą zdecydowanie wyżej, nijeżeli wyrzutnie 1,2". Reszta tzn 7-8 tej sekwencji była podłączona pod jeden kanał i miała zarezerwowane swoje 20 parę sekund, całą robotę zrobił QM i pyroclocki typu Spolettina- super sprawa tak nawiasem mówiąc . Drugi stojak to stojak finałowy, tzn 6x FAN po dwa rzędy Flower Wave, również odpalone za pomocą jednego kanału i "misz maszu" typu QM- pyroclocki:)
 9. Łapcie część po której nastąpiła przerwa 4 sekundowa, wynikająca z szybszej niż z założenia wyrzutni od Gaooo, siostra myślała, że to już koniec więc przestała nagrywać a tu bach, od razu po zakończeniu nagrywania poszło dalej. Jakość lipna bo to nie ten materiał który chce opublikować- na ten czekam od kamerzysty. Ale skoro wszyscy tak pytają o film... Generalnie i tak jestem z tego zadowolony, to było pierwsze strzelanie z MBka, dodatkowo byłem świadkiem na tym ślubie więc poza domem od 10, na salę przybyliśmy o 18, szybka szama, życzenia, odbębnienie swojego i jazda do domu po piro, na miejscu znów o 19:30 i na szybkiego montowanie wszystkiego(ponad 40 szelek 2"...), żeby zdążyć przed 22 strzelić. Udało się, o 21:55 machina ruszyła :P. Pomyłka z SSami wynika z presji czasu- stąd też tak mało zdjęć i brak choćby zdjęć z przygotowań /począwszy od wyznaczenia strefy, po rozłożenie i podłączenie- wszystko na mojej głowie. Pomijam audio, tym zajął się bardzo dobry kolega, choć wyszło amatorsko bo Altusy nie nadają się do takich wydarzeń/ oraz z przegranej walki z komarami Bylo ich tyle, że nie potrafiłem się skupić na poprawnym podłączeniu zapalników pod system... Deet na komary dotarł dosłownie na 5 ostatnich kanałów, także bez szału No i generalnie, wszyscy zadowoleni, więc i ja narzekać nie będę choć jest duuuużo rzeczy do poprawy i przedewszystkim za mało kanałów na systemie haha Dalej czekam na film od kamerzysty, ot co PS, na zdjęciu wyrzutni brakuje dosłownie dwóch baterii, im już zdjęcia nie zdążyłem zrobić :D
 10. KaMMiL

  Tanie fajerwerki

  Jak najbardziej pewny sklep, w dodatku jeden z czołowych polskich importerów:) Nie masz czego się obawiać.
 11. KaMMiL

  RF32B/MB32

  Tak jak w temacie, kupię jeden z tych systemów. Jakby ktoś coś słyszał to dawać znać na PW lub tutaj w temacie. Może być goły moduł
 12. Sklep na przysłowiową szóstkę:). Profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt i zawsze pomocna dłoń wyciągnięta w stronę klienta:) Kolejne zamówienie i kolejny pozytyw, dzięki PiroArt;)
 13. Od siebie mogę zaoferować MBka, jakby ktoś chciał coś tworzyć
×
×
 • Create New...