Jump to content

Crazy monster 100

Użytkownik
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Crazy monster 100 last won the day on March 24 2018

Crazy monster 100 had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutralna

1 Follower

About Crazy monster 100

 • Rank
  Entuzjasta
 • Birthday October 18

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Woj. opolskie
 • Zainteresowania
  Piłka nożna,pirotechnika,szachy,motocykle.

Recent Profile Visitors

1,578 profile views
 1. Symbol : F100C Nazwa: Colour Efekt: srebrny wulkan z kolorowymi kulkami. Wysokość efektu: 3 metry Zdjęcie:https://piropolska.pl/pl/pirotechnika/201-wuklan-klasek-f100c.html Film: Cena: 5 zł Miałem ten wulkan na ostatniego sylwestra.Miał fajny , wysoki ,długi efekt.Jest idealną zabawką przed północą.Serdecznie polecam.Moja ocena to : 10/10.Czekam na wasze opinie na temat tego produktu.
 2. Symbol: F100DC Nazwa: Crakling Efekt: srebrny wulkan z craklingiem. Opis: wysokość efektu to 3 metry. Zdjęcie:https://piropolska.pl/pl/pirotechnika/492-wulkan-crackling-f100dc.html Film: brak Cena: 5 zł. Jest to bardzo piękny wulkan za bardzo niską cenę!Rozłożystość i wysokość efektu wgniętła mnie w kolana.Kto kocha wulkany to dla niego pozycja ,którą powinien przetestować.Moja ocena to:11/10.Produkt warty uwagi.Czekam na wasze opinie.
 3. Symbol:FC8003 Nazwa:Colour Opis:srebrny wulkan z kolorowymi kulkami.Efekt do wysokości 4m. Zdjęcie:https://piropolska.pl/pl/pirotechnika/527-wulkan-color-jorge.html Film: Cena:około 14 zł Wulkan bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.Bardzo mi się spodobał.Efekt był bardzo wysoki.Moja ocena dla tego wulkanu to: 11/10.Polecam go w 100 procentach.Czekam na wasze opinie na temat tego wulkanu.
 4. Miałem te fontanny na tego sylwestra.Długi i wysoki efekt.Moja ocena dla tych fontann to:9/10.
 5. Mojemu dziadkowi zamiast fp3 NWP sprzedali właśnie petardy tp2.Huk mają dobry,lecz za bardzo odłamkami nawalają.Moja ocena dla tych petard to:5+/10 ze względu na niebezpieczne odłamki.
 6. I te rakiety znalazły się w moim stuffie.Efekty miałe piękne.I cena też jest dobra ,lecz mogły by być ciut tańsze.Największym minusem tych rakiet jest wypadający lont.Z dwóch rakiet mi właśnie lont wypadł.Jedną na szybko udało się od ratować. Lecz w drugiej musze dać kapkę kleju żeby lont nie wypadywał.Zestaw oceniam na:8/10.Polecam
 7. Miałem te rakiety na tegorocznego sylwestra.Są to jedne z moich ulubionych rakiet.Są bardzo opłacalne ,bo ja za 12 sztuk zapłaciłem około 32zł. Mają piękny srebrny ogon.Jedynie efekt białych migoczących gwiazdek mnie zawiódł,bo nie było migotania.Pozostałe efekty były po prostu piękne.Ten zestaw otrzymuje odemnie ocenę:9+/10.Bardzo polecam
 8. Fajnie petardki strzelają. Mój kolega je miał.Nawet mi się spodobały.Oceniam je na 9-/10.Szczerze polecam
 9. Nawet niezły.Będziesz miał czym strzelać.Wszystkiego po trochu.Podoba mi się?
 10. Wczoraj ja strzelałem piro bajerami ,a dzisiaj strzelał sąsiad petardami.Czuć Klimat pomału ?
 11. Dzisiaj zrobiłem zakupy u handlarza ulicznego za 10zł.Kupiłem tam rzymski ogień Marcus od komety.Ceny nawet miał niskie.Cały stragan miał wypełniony pirotechniką od Komety.Koszt mojego stuffu na chwilę obecną wynosi 183,49 zł.Chyba już nic nie dojdzie.Poniżej przesyłam zdjęcie z dzisiejszych zakupów:
 12. Same dobre fajerwerki zakupiłeś.Wcale twój stuff nie jest taki skromny.Wyrzutnia Samum pokaże klase.
×
×
 • Create New...