Take care of safety!

 

Coronavirus (COVID-19) poses a very serious threat to many people in the world. However, we can all help stop the danger. If possible, stay home to protect yourself and others.

If you want to learn more about the current situation and the recommendations of the World Health Organization (WHO) -> click <-

Jump to content

Super Power1

Profesjonalista
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Super Power1 last won the day on August 29 2019

Super Power1 had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutralna

4 Followers

About Super Power1

 • Rank
  Entuzjasta

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Pęcice
 • Zainteresowania
  Petardy, pokazy pirotechniczne, fajerwerki sklep, baterie, sklep pirotechnika, hurtownia fajerwerków, sklep z fajerwerkami, tanie pokazy fajerwerków,

Kontakt

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=380007056257953&id=292091351716191
 2. Konkurs na Dzień Mamy! Razem z Thai Bali Spa Zapraszamy do udziału w konkursie. Przygotowaliśmy 5 Voucherów do Thai Bali Spa na wyjątkowe masaże Co trzeba zrobić? Wystarczy, że do dnia 31.05.2019 zrobisz zakupy w naszym sklepie internetowym www.pirosklep.pl lub stacjonarnym na kwotę minimum 500zł brutto i w uwagach zamówienia wpiszesz hasło: „Dzień Mamy” Szczegółowe informację o konkursie dostępne w regulaminie www.superpower.pl/regulamin.html Serdecznie Zapraszamy do udziału!
 3. Szanowni Państwo, Z uwagi sygnalizowaną przez naszych klientów potrzebę podjęcia działań poprawiających wizerunek branży pirotechnicznej oraz wdrożenia działań blokujących radykalizację przepisów normujących szeroko pojęte obchodzenie się z wyrobami pirotechnicznymi widowiskowymi, firmy Jorge, Super Power oraz Triplex postanowiły powołać do życia Fundację Rozwoju i Edukacji Pirotechnicznej. Działalność tej Fundacji będzie mieć na celu: • Rozwijanie świadomości społecznej w zakresie bezpiecznego użytkowania materiałów pirotechnicznych; • Upowszechnianie, rozwijanie i promowanie materiałów pirotechnicznych; • Popularyzację wiedzy na temat materiałów pirotechnicznych oraz ich historii; • Doradztwo i pomoc organizacyjna oraz szkolenie kadr innych podmiotów zainteresowanych działalnością Fundacji; • Podnoszenie świadomości społecznej w zakresie wpływu materiałów pirotechnicznych na środowisko; • Popularyzację, wspieranie oraz rozwój branży pirotechnicznej; • Reprezentowanie, ochronę praw i interesów innych podmiotów zainteresowanych działalnością Fundacji; • Pomoc w rozwoju pasji osób młodych w celu świadomego kierowania swoim życiem; • Kontynuowanie tradycji celebrowania okazji przy użyciu materiałów pirotechnicznych; • Aktywizację społeczną i wspieranie postaw współdziałania i dobrej oraz bezpiecznej zabawy z użyciem materiałów pirotechnicznych. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w działania mające na celu poprawę wizerunku branży pirotechnicznej chce się włączyć wielu innych importerów i dystrybutorów pirotechniki. Wszystkim nam przyświecają wspólne cele, wychodzimy więc z propozycją dołączenia do prac Fundacji każdego, kto chce mieć wkład w ten proces. Wszelkie dotacje będą mile widziane – pamiętajmy bowiem, że sytuacja wymaga zjednoczenia się całej branży, w końcu każda z firm, niezależnie od profilu działalności, będzie beneficjentem działań Fundacji. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z przedstawicielami firm Jorge, Super Power lub Triplex.
 4. Szanowni Państwo, W najbliższą środę 06.03.2019 Zapraszamy do Pęcic, ul. Sokołowska 9. W tym dniu wybrane produkty będą dostępne w szalenie niskich cenach. PRODUKTY TAŃSZE NAWET O 60%!!! Dla klientów detalicznych przygotujemy specjalną promocję dostępną w naszym sklepie on-line www.pirosklep.pl Serdecznie zapraszamy!
 5. Odnośnie groszka - tak tu możesz mieć rację i nie tylko w przypadku groszka. Bardzo często jest tak że dostawa danego produktu jest zarezerwowana tylko dla danej sieci i nie jest dostępna ani u nas na półce ani w sklepie on-line. Zazwyczaj na półki trafia po sezonie czyli teraz ale ze względu na prawdopodobną zmianę sklepu na razie nie będzie aktualizacji produktów. Co do filmów też masz rację, niektóre są stare a inne wyłączone. Na nowym sklepie postaramy się wyłapać i poprawić te błędy.
 6. 1. Właśnie czekamy na wycenę. Mamy w planach zmienić wygląd sklepu 2. NEC faktycznie nie ma, ale pozostałe dane są - można zrobić NEC - no problem 3. Tu się nie zgodzę, w sklepie produkty są praktycznie wszystkie, są oczywiście braki ale to mały procent w porównaniu z fatycznie dostępnym asortymentem. 4. Mamy, gopro6 - całkiem fajna zabawka, dużo filmów mamy od chińczyków a tam bywa różnie ze sprzętem. Reasumując, bierzemy każde uwagi na klatę i będziemy wyciągać wnioski przy budowie nowego sklepu.
 7. Witajcie po małej przerwie W naszej ofercie pojawiło się dużo fajnych nowości z pirotechniki dymno/racowo/stroboskopowo - nowe dymy w 6 kolorach, nowe race meczowe w pięciu kolorach, i dwa stroboskopy w dwóch kolorach. Wszystkie produkty łącznie z strobo można trzymać w ręku. Nie będę tu wam pisał całej specyfikacji technicznej dla tego zapraszam tu https://www.pirosklep.pl/15-pirotechnika-meczowa i tu https://www.pirosklep.pl/41-race-dymne do zapoznania się z szczegółowymi danymi. Można nas również znaleźć na allegro pod adresem https://allegro.pl/uzytkownik/Superpower1 Zapraszam również do dyskusji co byście chcieli zmienić w naszym sklepie, jakie produkty chcecie mieć na promocji w najbliższym czasie i ogólnie i o wszystkim! Pozdrawiam Rafał
 8. Zapraszamy Państwa do biura handlowego w Pęcicach ul. Sokołowska 9 w godzinach 8.30 – 16.30. W tym dniu specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Dla klientów którzy z różnych powodów nie będą mogli być z nami w tym dniu będzie możliwość złożenie zamówienia za pośrednictwem naszego sklepu on-line http://www.pirosklep.pl lub telefonicznie. Do zobaczenia !!!
 9. Zapraszamy na naszą Wielkanocną promocję dostępną pod adresem https://www.pirosklep.pl/promocje Od 5 kwietnia kolejne produkty dołączą do promocji, zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzania naszego sklepu.
 10. Hej, Możesz podać numer zamówienia będzie nam trochę łatwiej... Edit: Paczka jest w doręczeni na dziś więc dziś powinieneś dostać. Na mailu masz numer przesyłki i link do śledzenia
 11. Szanowni Państwo, W dniu 22.03.2017 w godzinach 8.30 - 16.30 Zapraszamy do Pęcic ul. Sokołowska 9. W tym dniu odbędzie się wielkanocna promocja na wybrane petardy hukowe które będą dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Dla wszystkich z Państwa którzy z różnych powodów nie będą się mogli pojawić osobiście będzie możłiwość zakupu promocyjnych produktów za pośrednictwem naszego sklepu on-line dostępnego pod adresem www.pirosklep.pl telefonicznie pod numerem (22)723 84 00 lub mialowo pod adresem info@superpower.pl. Do zobaczenia!
 12. Odpisaliśmy mailowo osobie która przesłała projekt logo.
×
×
 • Create New...