Jump to content

Super Power1

Profesjonalista
 • Posts

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Super Power1 last won the day on August 29 2019

Super Power1 had the most liked content!

2 Followers

About Super Power1

Kontakt

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Pęcice
 • Zainteresowania
  Petardy, pokazy pirotechniczne, fajerwerki sklep, baterie, sklep pirotechnika, hurtownia fajerwerków, sklep z fajerwerkami, tanie pokazy fajerwerków,

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Super Power1's Achievements

Entuzjasta

Entuzjasta (3/7)

8

Reputation

 1. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=380007056257953&id=292091351716191
 2. ? Konkurs na Dzień Mamy! ? Razem z Thai Bali Spa Zapraszamy do udziału w konkursie. ? ? Przygotowaliśmy 5 Voucherów do Thai Bali Spa na wyjątkowe masaże ?Co trzeba zrobić? Wystarczy, że do dnia 31.05.2019 zrobisz zakupy w naszym sklepie internetowym www.pirosklep.pl lub stacjonarnym na kwotę minimum 500zł brutto i w uwagach zamówienia wpiszesz hasło: „Dzień Mamy” ? Szczegółowe informację o konkursie dostępne w regulaminie www.superpower.pl/regulamin.html Serdecznie Zapraszamy do udziału!
 3. Szanowni Państwo, Z uwagi sygnalizowaną przez naszych klientów potrzebę podjęcia działań poprawiających wizerunek branży pirotechnicznej oraz wdrożenia działań blokujących radykalizację przepisów normujących szeroko pojęte obchodzenie się z wyrobami pirotechnicznymi widowiskowymi, firmy Jorge, Super Power oraz Triplex postanowiły powołać do życia Fundację Rozwoju i Edukacji Pirotechnicznej. Działalność tej Fundacji będzie mieć na celu: • Rozwijanie świadomości społecznej w zakresie bezpiecznego użytkowania materiałów pirotechnicznych; • Upowszechnianie, rozwijanie i promowanie materiałów pirotechnicznych; • Popularyzację wiedzy na temat materiałów pirotechnicznych oraz ich historii; • Doradztwo i pomoc organizacyjna oraz szkolenie kadr innych podmiotów zainteresowanych działalnością Fundacji; • Podnoszenie świadomości społecznej w zakresie wpływu materiałów pirotechnicznych na środowisko; • Popularyzację, wspieranie oraz rozwój branży pirotechnicznej; • Reprezentowanie, ochronę praw i interesów innych podmiotów zainteresowanych działalnością Fundacji; • Pomoc w rozwoju pasji osób młodych w celu świadomego kierowania swoim życiem; • Kontynuowanie tradycji celebrowania okazji przy użyciu materiałów pirotechnicznych; • Aktywizację społeczną i wspieranie postaw współdziałania i dobrej oraz bezpiecznej zabawy z użyciem materiałów pirotechnicznych. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w działania mające na celu poprawę wizerunku branży pirotechnicznej chce się włączyć wielu innych importerów i dystrybutorów pirotechniki. Wszystkim nam przyświecają wspólne cele, wychodzimy więc z propozycją dołączenia do prac Fundacji każdego, kto chce mieć wkład w ten proces. Wszelkie dotacje będą mile widziane – pamiętajmy bowiem, że sytuacja wymaga zjednoczenia się całej branży, w końcu każda z firm, niezależnie od profilu działalności, będzie beneficjentem działań Fundacji. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z przedstawicielami firm Jorge, Super Power lub Triplex.
 4. Szanowni Państwo, W najbliższą środę 06.03.2019 Zapraszamy do Pęcic, ul. Sokołowska 9. W tym dniu wybrane produkty będą dostępne w szalenie niskich cenach. PRODUKTY TAŃSZE NAWET O 60%!!! Dla klientów detalicznych przygotujemy specjalną promocję dostępną w naszym sklepie on-line www.pirosklep.pl Serdecznie zapraszamy!
 5. Odnośnie groszka - tak tu możesz mieć rację i nie tylko w przypadku groszka. Bardzo często jest tak że dostawa danego produktu jest zarezerwowana tylko dla danej sieci i nie jest dostępna ani u nas na półce ani w sklepie on-line. Zazwyczaj na półki trafia po sezonie czyli teraz ale ze względu na prawdopodobną zmianę sklepu na razie nie będzie aktualizacji produktów. Co do filmów też masz rację, niektóre są stare a inne wyłączone. Na nowym sklepie postaramy się wyłapać i poprawić te błędy.
 6. 1. Właśnie czekamy na wycenę. Mamy w planach zmienić wygląd sklepu 2. NEC faktycznie nie ma, ale pozostałe dane są - można zrobić NEC - no problem 3. Tu się nie zgodzę, w sklepie produkty są praktycznie wszystkie, są oczywiście braki ale to mały procent w porównaniu z fatycznie dostępnym asortymentem. 4. Mamy, gopro6 - całkiem fajna zabawka, dużo filmów mamy od chińczyków a tam bywa różnie ze sprzętem. Reasumując, bierzemy każde uwagi na klatę i będziemy wyciągać wnioski przy budowie nowego sklepu.
 7. Witajcie po małej przerwie W naszej ofercie pojawiło się dużo fajnych nowości z pirotechniki dymno/racowo/stroboskopowo - nowe dymy w 6 kolorach, nowe race meczowe w pięciu kolorach, i dwa stroboskopy w dwóch kolorach. Wszystkie produkty łącznie z strobo można trzymać w ręku. Nie będę tu wam pisał całej specyfikacji technicznej dla tego zapraszam tu https://www.pirosklep.pl/15-pirotechnika-meczowa i tu https://www.pirosklep.pl/41-race-dymne do zapoznania się z szczegółowymi danymi. Można nas również znaleźć na allegro pod adresem https://allegro.pl/uzytkownik/Superpower1 Zapraszam również do dyskusji co byście chcieli zmienić w naszym sklepie, jakie produkty chcecie mieć na promocji w najbliższym czasie i ogólnie i o wszystkim! Pozdrawiam Rafał
 8. Zapraszamy Państwa do biura handlowego w Pęcicach ul. Sokołowska 9 w godzinach 8.30 – 16.30. W tym dniu specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Dla klientów którzy z różnych powodów nie będą mogli być z nami w tym dniu będzie możliwość złożenie zamówienia za pośrednictwem naszego sklepu on-line http://www.pirosklep.pl lub telefonicznie. Do zobaczenia !!!
 9. Zapraszamy na naszą Wielkanocną promocję dostępną pod adresem https://www.pirosklep.pl/promocje Od 5 kwietnia kolejne produkty dołączą do promocji, zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzania naszego sklepu.
 10. Hej, Możesz podać numer zamówienia będzie nam trochę łatwiej... Edit: Paczka jest w doręczeni na dziś więc dziś powinieneś dostać. Na mailu masz numer przesyłki i link do śledzenia
 11. Szanowni Państwo, W dniu 22.03.2017 w godzinach 8.30 - 16.30 Zapraszamy do Pęcic ul. Sokołowska 9. W tym dniu odbędzie się wielkanocna promocja na wybrane petardy hukowe które będą dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Dla wszystkich z Państwa którzy z różnych powodów nie będą się mogli pojawić osobiście będzie możłiwość zakupu promocyjnych produktów za pośrednictwem naszego sklepu on-line dostępnego pod adresem www.pirosklep.pl telefonicznie pod numerem (22)723 84 00 lub mialowo pod adresem info@superpower.pl. Do zobaczenia!
 12. Odpisaliśmy mailowo osobie która przesłała projekt logo.
×
×
 • Create New...