Jump to content

LudwiczekR

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

LudwiczekR last won the day on July 16

LudwiczekR had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutralna

1 Follower

About LudwiczekR

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 01/19/1979

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  narciarstwo alpejskie, turystyka górska, chemia, pirotechnika, majsterkowanie, prace remontowo - wykończeniowe
 • Aparat
  Canon PowerShot S5 IS

Recent Profile Visitors

262 profile views
 1. Piękny ten Silent jak patrzę i wystrzały konkretne Druga połowa tego idiotycznego roku już trwa więc trzeba coś zamówić na pożegnanie tego koszmarnego, dziwacznego roku.
 2. Nic nie zostało odpalone w ubiegła niedzielę - cały stuff poczeka na Sylwestrowe strzelanie.
 3. Jeśli okolice Krakowa czy Bielska to i ja będę na pokazie z cała familią - czyli razem 5 osób. Piąty członek rodziny będzie początkiem września tego roku, to w czasie planowanego pokazu (wrzesień 2023) będzie miał dwa lata. Ja z żoną uwielbiamy pirotechnikę to tą pasję dzieciakom trzeba zaszczepiać ? Oby polityka i pseudoekologia łap nie położyła na branży fajerwerkowej bo od kilku lat temat rzekomej szkodliwości fajerwerków powraca ja bumerang gdy Sylwester się zbliża. LudwiczekR + cztery osoby
 4. Witam, witam. Do mojego stuffu wyborczego oraz sylwestrowego dokupiłem jeszcze 10 metrów lontu wolnopalnego 1cm/s 2,5mm średnica. Fajnie się pali jak przetestowałem na 10cm odcinku. Dość nie pozornie wygląda zwinięty w tym kłębku w jakim mi go przysłali z Fajerwerki_Shop z allegro. Planuję nim (jeśli będzie co świętować w najbliższą niedzielę) połączyć rakiety, a w Sylwestra kostki. Pogrupuję się zakupione zestawy w różne kombinacje. Oczywiście to nie koniec zakupów w tym roku.
 5. A tu moje kolejne zakupy przeznaczone na wieczór wyborczy 12 lipca - w zależności od wyniku sondażowego zostanie odpalony lub nie. Jak wygra obecny Prezydent Andrzej Duda to w powietrze wystrzelę na wiwat zestaw Egoistów z balkonu ? Tych małych sympatycznych rakietek Whistling Moon Travellers firmy Tropic reklamować nie trzeba. Małe, a cieszy. Zestaw 12 x 12 razem 144 sztuki. Też z jedną paczkę tej drobnicy planuję na wieczór wyborczy. Reszta zostanie na Sylwestra. Jak by wynik okazał się nie korzystny to wszystko na Sylwestra zostanie ?
 6. Zwłaszcza tym co mają jakieś genetycznie modyfikowane psy bojące się dźwięku huku (burza). Nie ma pirotechniki bez wystrzałów - łomot musi być.
 7. Nie ma strzelania bez konkretnego huku. Silenty są dla bab i zniewieściałych, prawdziwe ognie sztuczne muszą mieć konkretne łubudubu. Ciężko dostać taki moździerz poza Słubicami do których mam niestety blisko 500km ?
 8. Coś przepięknego ten pokaz oraz przygotowania do niego. Polecam Na pokaz patrzyłem jak zaczarowany. Muszę pobrać film z youtube i puścić na dużym ekranie z solidnym dźwiękiem.
 9. Kanał Lachonego na youtube o fajerwerkach oczywiście prócz ForumFajerwerki jest jednym z najlepszych w całym internecie. Testy tego kolegi są najlepszą inspiracją do zakupów. Rządzący to raczej wątpię żeby nawet takie filmiki oglądali i walczyli z fajerwerkami bo i po co? Najszkodliwsi są wszelkiej maści ekolodzy.
 10. Unia traktuje nas jak dzieci i wymyśla limity, a nasi rządzący przystają na to i wprowadzają je. Jak tak dalej pójdzie to na Sylwestra pozostanie mi wyrzucać przez balkon odpalone ognie zimne. A i one też osłabione będą zapewne - będą wyglądały ja żarzący się papieros.
 11. TXB023 Sorbet - patrząc na prezentację na nie jednym filmiku piękna jest ta wyrzutnia. Za nie całą stówę kupiłem ją na noworocznej promocji w ArkaFajerwerki. Wcale nie gorzej się zapowiada ten Sorbet niż 2" - calowy Brutus, którego miałem w tego Sylwestra z Lidla. A kosztował niemal 179zł. Oczywiście 2"calowe wyrzutnie i kątówki też planuję zakupić w późniejszym czasie.
 12. Chyba po moim trupie ? Strzelałem, strzelam i strzelał będę
 13. Myślę że od strony przedmiotów nie ma się czego obawiać. Bo zanim chińska pirotechnika trafi w nasze ręce musi pokonać transport do polskiego dystrybutora, potem transport do nas. To nawet z kilka tygodni czasu. A do tego czasu po wirusie ani śladu. Media nakręcają z tym wirusem. To jeszcze nie koniec moich zakupów w tym roku. Żona zapomnij o tym co do tej pory zakupiłem (bo nieco nie chętna do grubszych wydatków na pirotechnikę, choć sama ją uwielbia) więc w drugiej połowie roku dołoży się nieco większego kalibru i rakiet. Myślę po raz pierwszy wybrane wyrzutnie, rzymskie ognie złączyć
×
×
 • Create New...