Jump to content

LudwiczekR

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

LudwiczekR last won the day on July 16 2020

LudwiczekR had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutralna

1 Follower

About LudwiczekR

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 01/19/1979

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  narciarstwo alpejskie, turystyka górska, chemia, pirotechnika, majsterkowanie, prace remontowo - wykończeniowe
 • Aparat
  Canon PowerShot S5 IS

Recent Profile Visitors

354 profile views
 1. No na pewno wiedzą jak to robić. Jest film na youtube jak składają szelki - wszystko ręcznie wykonywane. Typowa manufaktura i dość pracochłonna oraz dokładna praca. Co do wykształcenia to wyższe z chemii raczej nie wymagane ale jakieś pojęcie wskazane mieć.
 2. Ciekawe jakie warunki i wykształcenie musi posiadać kandydat do pracy w takiej fabryce. Pojęcie elementarne o budowie wyrzutni i składaniu efektów trzeba posiadać. Praca zapewne taśmowo przebiega i etapami.
 3. Pokaz przepiękny ale czy tylko 1500zł kosztował? Strzelanie profesjonalne i świetnie zsynchronizowane.
 4. U mnie za Wolbromiem na szczęście nie było mgły na czas sylwestrowego strzelania A jak jechaliśmy przed policyjnymi obostrzeniami na dom z bloku w Trzebini to mgła jak śmietana.
 5. Pisze pod tą strzałką. A skoro pisze to tak trzeba wyrzutnie ustawić.
 6. Istotny jest kierunek pionowy - strzałka pokazuje kierunek wylotu ładunków i ma być bezwzględnie skierowana w górę. Czyli linia czerwona, którą narysowałeś ma być do góry. Mam nadzieję że to pytanie to nie żart, bo osoba chcąca odpalać ognie sztuczne musi mieć o nich pojęcie. Zresztą instrukcja obsługi powinna być. Bezpiecznego Sylwestra i całego szczęśliwego Nowego i zdrowego roku życzę. P.S. Obróciłem laptopa do góry nogami i faktycznie coś tam pisze o widowni. Kurcze sam nie wiem co to za dziwna wyrzutnia
 7. Tak ostatecznie wygląda mój zestaw Sylwestrowy. Do tego na rozpoczęcie pokazu zakupiłem na targu oto taką skromną fontannę. Zestaw rakiet zostanie połączony na jeden lont. Podobnie kostki - w tym samym czasie kombionacja efektów z hukowymi. Rzymskie ognie wraz z hukowymi dum-dum'ami również zamierzam połączyć w jedną instalację. Lontu mam 10m to coś ciekawego się wykombinuje. Ze 3, 4 zestawy zrobię.
 8. Niby niema godziny policyjnej, a skutek może być taki sam jak by była - sankcje karne od policji czy sanepidu. Ten rząd nie po raz pierwszy ma Polaków za idiotów. I jak takiej władzy w cokolwiek uwierzyć i tym bardziej jeszcze dać wstrzyknąć sobie jakieś paściarstwo, bo rząd ma takie widzimisie i siedzi w kieszeni WHO i koncernów farmaceutycznych. Jedyną szansą na ocalenie życia jest wywiezienie całej tej trójcy na czele z ministrem zdrowia, premierem oraz naczelnym lekarzem-doradcą na taczkach i jak najszybsze zutylizowanie.
 9. Jestem przeszczęśliwy po dzisiejszym popołudniu i wypowiedzi Morawieckiego, bo póki co niestety mieszkamy w bloku. A już miałem całą rodzinę wlec na posesje na remontowany dom - zimna woda, prąd jest. Zająć się sprzątaniem pyłu i narzędzi oraz zwozić materace, śpiwory, małą choinkę, kuchenkę turystyczną i tak z żoną i małymi dziećmi powitać Nowy Rok strzelając na całego Jednak warunki spartańskie by były i brakowało by mi piorunującego dźwięku muzyki eurodance lat 90tych z moich Tonsili Zeusów - uwielbiam te kolumny. Świetnie że sąsiedzi się wyprowadzili bo ściany drżą jak głośniej zagram.
 10. Ja już rozglądam się podczas powrotów z kościoła i myślimy z żoną gdzie urządzić partyzantkę przed policją - można było by strzelać z drogi w lesie ale niestety gałęzie drzew były by sporą przeszkodą. Jeszcze po cichu liczę że jednak władze wycofają się z godzin policyjnych. Ostatecznie drobnice i petardy z balkonu odpalić, a wszelkie pozostałe fajerwerki dużego kalibru, hukowe oraz duże rzymskie ognie i rakiety odpalić w Nowy Rok z przyszłego miejsca zamieszkania. Drobnica (np gwizdujące) rakietki można spokojnie z rurek od długopisów odpalać z balustrady balkonu. Pamięt
 11. Sylwester w tym roku od strony pirotechnicznej i nie tylko niestety stracony Pozostaje odpalić ognie sztuczne przed 19 tą lub w Nowy Rok ale to już niestety nie to samo co chwilę po północy. Pozostaje wierzyć że za rok będzie lepiej nie tylko z zakazem przemieszczania się ale i z wszelkimi imprezami plenerowymi.
 12. Ten napisany na kolanie gniot prawny o zakazie przemieszczania się (pół biedy jeśli chodziło by o przemieszczanie się między miastami ale tu chodzi o godzinę policyjną) jest niezgodny z Konstytucją, która jest najwyższym aktem prawnym. Szczególnie art. 52 Konstytucji. Jedynie co rząd mógłby zrobić to wprowadzić stan nadzwyczajny ale tego nie zrobi, a na zmianę w Konstytucji już czasu by nie mieli. https://kancelariamw.pl/zakaz-przemieszczania-w-sylwestra/ Mam kupiony na jesień dom z działką 37 ar, który obecnie remontuję. Pokaz na swojej posesji odbył by się bez stresu i nerwów. Ale
 13. Piękny i bogaty zestaw. Ja do swojego bardzo skromnego na koniec dokupiłem wyrzutnie Sharp PXB3622 - 12 strzałów 2" oraz zestawy ogni zimnych o różnej długości dla maluchów. I na tym koniec pirotechniki na tegorocznego Sylwestra.
 14. Piękny ten Silent jak patrzę i wystrzały konkretne Druga połowa tego idiotycznego roku już trwa więc trzeba coś zamówić na pożegnanie tego koszmarnego, dziwacznego roku.
 15. Nic nie zostało odpalone w ubiegła niedzielę - cały stuff poczeka na Sylwestrowe strzelanie.
×
×
 • Create New...