Skocz do zawartości

KONKURS - graficzny - forumfajerwerki.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 394
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tzw, ,,kalkomanie". Ciekawe co by wyszło taniej, taka kalkomania czy mały haft np. na wysokości klatki piersiowej, po lewej stronie ?
EDIT
Patrzyłem ceny i kalkomanie w granicach ok. 25zł a haft można już za ok 29zł także haft chyba bardziej opłacalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie. Wszystkie koszulki jakie by powstały dla forum były by robione metodą sitodruku czyli takie "gumowe" obrazki na koszulce



Sitodruk? Killka prań i po nadruku.
To już lepiej druk cyfrowy lub folia FLEX, ale folia nie pozwala na takie przejścia kolorów. Tyle, że jest najtrwalsza.
A ta koszulka Crispers5 nie wiem czym was zachwyciła.

A co do haftu, to kto widział haft na t-shirtach? Na koszulce polo to jak najbardziej rozumiem, ale zwykłe koszulki to tylko nadruk, bo haft kompletnie nie pasuje na ten materiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry sitodruk i koszulka posłuży latami. Sam mam bluzę którą robiłem sobie 4 lata temu, właśnie metodą sitodruku. Czarna bluza stała się szara od prania a nadruk dalej wygląda prawie jak nowy. Jedynym minusem sitodruku jest to, że nie zastosujemy gradientu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobry sitodruk i koszulka posłuży latami. Sam mam bluzę którą robiłem sobie 4 lata temu, właśnie metodą sitodruku. Czarna bluza stała się szara od prania a nadruk dalej wygląda prawie jak nowy. Jedynym minusem sitodruku jest to, że nie zastosujemy gradientu.

Zgadzam się, dobry sitodruk jest naprawdę trwały. A tak poza tym to niedługo dodam coś od siebie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Fajnie że skopiowałeś smycz z moich prac na ten konkurs. Przecież pisałem że zakaz używania jakich kol wiek elementów moich prac przez uczestników konkursu. Proszę usuń tą smycz!

Ps. Przykro mi że nie potrafisz sam czegoś zrobić tylko kopiujesz od innych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie że skopiowałeś smycz z moich prac na ten konkurs. Przecież pisałem że zakaz używania jakich kol wiek elementów moich prac przez uczestników konkursu. Proszę usuń tą smycz!

Ps. Przykro mi że nie potrafisz sam czegoś zrobić tylko kopiujesz od innych...


LOL !!!! Co ma smycz do projektu?? Tu nie chodzi o smycz tylko o nadruk na nią. Nic nie będziemy usuwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie że skopiowałeś smycz z moich prac na ten konkurs. Przecież pisałem że zakaz używania jakich kol wiek elementów moich prac przez uczestników konkursu. Proszę usuń tą smycz!

Ps. Przykro mi że nie potrafisz sam czegoś zrobić tylko kopiujesz od innych...


Okradł złodziej złodzieja. Tryna weź się nie ośmieszaj bo sam skopiowałeś z neta... dowód poniżej:

http://files.myopera.com/BajBus/albums/3669282/0smycz%2015%20zafira%20%C5%82%C4%85cznik.jpg

PS Przykro mi, że nie potrafisz sam czegoś zrobić tylko kopiujesz od innych... :facepalm:

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wzorowałem się na tym nie kopiowałem...kopią jest tylko "zapinka" smyczy


Srutututu gacie z drutu, przecież widać od razu, że tylko kolor czarny dałeś zamiast żółtego i grafikę wstawiłeś, a potem się plujesz, że ktoś taki sam szablon smyczy wykorzystał. Jak dla mnie jest to co najmniej niepoważne...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek w moim prywatnym rankingu wysuwasz się na 1. miejsce. Bardzo dobre prace.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Tył koszulki jest lipny, przód ujdzie opacity na 75 i gz :P
za free wy to robicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym tył z przodem zamienił bo mi się tył bardziej podoba :)


Tak, to by wyglądało świetnie.. :facepalm:


Kamil biała się szybciej brudzi :laugh: Co do koszulki miśka jest naprawdę super !!


To trzeba uważać :) Moje białe jakoś dają rade przed długi czas. Ale kto powiedział, że będzie tylko jeden wzór koszulek? Myśle, że najlepszym wyjściem by było wybrać 2 najlepsze prace jeśli chodzi o koszulki - czarną i białą.



Tył koszulki jest lipny, przód ujdzie opacity na 75 i gz :P


Jeśli chodzi o tył to dziwne troche te wzorki pod linkiem, ale nie jest źle. Chociaż jak wpadnie ci coś nowego do głowy co zrobić z tyłu, to zrób.

za free wy to robicie?


A myślisz, że kto im płaci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...