Skocz do zawartości

KONKURS - graficzny - forumfajerwerki.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 394
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejna wersja (oczywiście też mogą się znaleźć na koszulce):

forumfajerwerkitypograp.png

Więcej prac nie robię bo już się dość napracowałem. :) Napiszcie co sądzicie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie praca na najwyższym poziomie. Ciekawy pomysł z umieszczeniem różnych terminów z tematyki piro w napisie forum. Zachowana prostota. Może aż za bardzo i przydałby się adres internetowy. W każdym razie kolejna praca Twojego autorstwa, która przypadła mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crispers teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ten projekt jest godny realizacji. Dodał bym tam jeszcze jakąś fajną czcionką .pl :) Fajnie by to podkreślało od razu adres strony :)

Pomyśl nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna niesamowita praca Crispersa... i nie wiem czemu ale mam wrażenie, że usłyszymy znów " praca nie mająca nic wspólnego z tematyką forum " ... Świetna robota Crispers jestem pełen podziwu i uznania za każdy Twój projekt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejna wersja (oczywiście też mogą się znaleźć na koszulce):

forumfajerwerkitypograp.png

Więcej prac nie robię bo już się dość napracowałem. :) Napiszcie co sądzicie. ;)


Projekt wydaje mi się bardzo ciekawy jednak napis "fajerwerki" można by zrobić inną czcionką bardziej jak by to powiedzieć kanciatą :) i podobną do tej z napisu "forum"

Jak dotąd najlepszy projekt ! możliwe że konkurs zbliża się ku końcowi !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KALel fajnie tak rżnąć od kogoś pomysły nie? ...

długo mnie nie było ale jest kolejny projekt dość prosty ale może się spodoba :)

forumfaj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie organizatora konkursu tematem jest takie:

*

... a powinno być takie:

*

Administrator nie dość, że wchodzi na forum raz na tydzień to jeszcze nie wypowie się na temat nowych prac. :|
Ja nie będę dłużej zgadywać co może w 100% zadowolić wapstera bo już wiele cennego czasu poświęciłem na ten konkurs (w szczególności na ostatnią pracę), a po drugie moja cierpliwość też ma granice. :) Skoro nie podoba mu się mój ostatni projekt to trudno, najwyżej koszulki nie będzie, ale mógłby chociaż coś tam napisać. Dzięki za pozytywne komentarze. :)

06.01-21.11. To mówi samo za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą w 100% - tak samo, może moje prace są troszke gorsze od twoich(chociaż innym się podobają) włożyłem w nie sporo czasu poniewaz było ich sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofocjalne zakończenie konkursu 10. Grudnia 2011 godzina 00:00 Zwycięzca zostanie wyłoniony do 15. grudnia drogą głosowania zarządu

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tutaj mam pytanie. Sam robiłes to cos w srodku?

I nie chce nic mówić, ale taka koszulka nie kojarzyła by mi sie w ogóle z pirotechniką ani naszym forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej wstędze powinno być coś napisane moim zdaniem i napis forum fajerwerki jest trochę za nisko bo nikt nie robi nadruków w tej okolicy. Przypominam, że konkurs kończy się dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wersja - z koronami. FF - królewskie forum fajerwerkowe. :D

forumfajerwerkitypograp.png

Wszystkie te grafiki są zrobione w wysokiej rozdzielczości i mogą być użyte na cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie zwycięzcy konkursu będzie 16. grudnia. Czas zgłoszeń już minął, obecnie trwa głosowanie na najlepsze prace!

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam zwycięzcę konkursu graficznego forum. Po konsultacji z wapem i podliczeniu wszystkich głosów zwycięzcą zostaje Misiek4242

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwycięzcy. Cieszę się, że to właśnie Misiek wygrał bo według mnie jego projekty były najlepsze (skromnie i na temat) :happy:

PS.

Można wiedzieć kiedy tak mniej więcej wejdą te koszulki do sprzedaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę z takiego werdyktu. Teraz tylko takie pytanie. Potrzeba przesłać pliki formatu psd koszulki? I dalsze rozmowy prowadzić z wapem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo się cieszę z takiego werdyktu. Teraz tylko takie pytanie. Potrzeba przesłać pliki formatu psd koszulki? I dalsze rozmowy prowadzić z wapem?


Na PW do wapa wyślij dane do przesyłki i pliki edytowalne.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...