Skocz do zawartości

Carrefour


K@M!L

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Black_Friday

u mnie jest jeden carrefour i towaru mają full a lidlów i biedronek jest chyba po 10 w mieście i wszędzie już lipa :D

widać gdzie ludzie jeżdża na zakupy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się ujeździlem po mieście zanim kupiłem to co chciałem, ale sam jestem sobie winny bo dzień przed Sylwkiem wybrałem się na zakupy, axion fajna wyrzutnia po zakupie oglądając filmik jakoś zaczęła mniej mi się podobać, ale w rzeczywistości jednak co innego, jak zostanie w tej cenie i będzie za rok dostępna pewnie kupię ją ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Carrefour 2020 (oferta świąteczna po edycji) - czekamy na pełną gazetkę sylwestrową

9BMUSHM.jpg

No i mamy Jorge w Carrefourze po raz pierwszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jumi zajmuje się sprzedażą lampek świątecznych sztucznych choinek i zimnych ogni. :P a reszta pozostałych firm Arpex czy Imt zajmują się zapewne tym samym co wyżej wspomniane Jumi. :D

Edytowane przez Kamil911
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grubbert napisał:

Arpex,Jumi,Imt?!? Ja nie znaju ?

Rakiety od Jumi były kieeedyś w Intermarche/Bricomarche, mam gdzieś nawet starą gazetkę :D

Odnośnie oferty - Revolt w spoko cenie, zobaczymy co pokażą w pełnej ofercie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mlodinho10 napisał:

Axion był ?

Sorry ale nie wiem, rozglądałem się bardziej za tym co mnie interesuje, a że virus i hydra dość drogo to pomyślałem że poinformuję. O dziwo nie ma revolta, a w gazetce jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, PiroMan25 napisał:

Byłem dzisiaj, Virus i hydra po 100zł. Zostało mieć nadzieje że po świętach będzie obniżka.

Co roku po świętach jest obniżka na te wyrzutnie. Podejrzewam, że w tym roku będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PiroMan25 napisał:

Sorry ale nie wiem, rozglądałem się bardziej za tym co mnie interesuje, a że virus i hydra dość drogo to pomyślałem że poinformuję. O dziwo nie ma revolta, a w gazetce jest.

Axionem się warto zainteresować jak będzie w dobrej monecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali w gazetce, że bedzie jorge i nie kłamali ? w bydgoszczy w galerii pomorskiej mamy tak: Alchemik, Meduza, Styx, Nibiru, thunder rain oraz jw2041-Ghost . A reszta to piromax czyli Hydra, Virus, Alert, Axion , Alfa, Revoult, Impact, Select, Underaction, Mauser, X-treme, Special show

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Axion za 119 ?. Brać i się nie zastanawiać. Miałem ją w tamtym roku i za tą kasę jest świetna. Na wzór człowieka nielubianego na forum i którego filmy lubię daje jej 10/10 ?

Edytowane przez pirowariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
5 minut temu, Basia Adamska napisał:

Nie ma VIRUSA ??? :(:(

No w tej gazetce nie ma ale nie wydaje mi się by to była pełna oferta sklepu bo troche lipa gdyby tylko jedną wyrzutnie mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Będzie jedno i drugie. Gdzieś na jakiejś grupie ktoś wrzucił zdjęcie że są już wystawione w markecie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...