Skocz do zawartości

Carrefour


K@M!L

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś liczył na cerfa to pozamiatane, show 499zl, hydra 159, axion 299, underaction 299, Shadow 429, proton 259, alert 149... U grubego na fanpage są fotki ze sklepu

Edytowane przez mlodinho10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mlodinho10 napisał(a):

Jak ktoś liczył na cerfa to pozamiatane, show 499zl, hydra 159, axion 299, underaction 299, Shadow 429, proton 259, alert 149... U grubego na fanpage są fotki ze sklepu

Zazwyczaj rok w rok po świętach ceny ulegały znacznej zmianie w tym wypadku przewidywałbym hydre na promocji za 89-99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Specjal Show 399 :D .... w Dino to samo z inną etykietą za 250. Cena Hydry jak na obecne ceny ok. Axion liczyłem, że będzie poniżej 200 zł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Show i helix z Dino, tyle w temacie

W ostateczności może na Axiona skusił, bo to fajna wyrzutnia jeśli ktoś chce różnorodne efekty

Zamiast protona proponuję 2x King size z biedronki + jescze dwie

Edytowane przez mlodinho10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku Hydra bez Virusa?

[edit] Virus jest, tylko bez zdjęcia i drobnym druczkiem napisane obok Hydry, że jest za 119 PLN.

FB_IMG_1671804359144.jpg.ea948f284202533

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PiroMan25 napisał(a):

Jest oferta po świąteczna. Trochę lipa.



 

Owszem. Też się nastawiałem , że kupię tą mocno średnią kosteczkę 54strz 25mm okrojoną na 20mm w niewysokiej cenie jak co roku a teraz cena podskoczyła do pułapu gdzie są lepsi faworyci.

Edytowane przez Homer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze z Carrefoura coś się kupiło, bo axion, proton, hydra albo virus dawały radę,  ale nie w tych cenach, axiona i protona po świętach nie planują przecenić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często pirotechnika miała służyć przyciąganiu klientów do też innych zakupów tak jak często stacja benzyna z benzyną po cenie zakupu w rafinerii. Zaczęło brakować też towarów niższego segmentu cenowego a to chyba nie czas na towary luksusowe.Już w tamtym roku na stoisku świeciły pustki w centrum stolicy a obowiązywały normalne ceny. Po tym roku może jakieś wnioski wyciągną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to się odjeba*o tutaj? Zajrzałem do carfa a tam virus za 179 😬

Chciałem wziąć 2 bo bardzo mi się podobał w tamtym roku, ale kosztował 80zł...

 

Edit. Widzę że w gazetce jest za 119, a to i tak bardzo dużo. Tylko nie wiem czemu u mnie (Radom, Carrefour w galerii słonecznej) taka cena.

Edytowane przez FelipeOs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, FelipeOs napisał:

Co to się odjeba*o tutaj? Zajrzałem do carfa a tam virus za 179 😬

Chciałem wziąć 2 bo bardzo mi się podobał w tamtym roku, ale kosztował 80zł...

Może zamiast 119 zł wklepali 179 zł. Sprawę powinieneś wyjaśnić, gdybyś podbił do kasy lub do punktu obsługi klienta z tegoroczną gazetką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podszedłem do kasy i się pytałem czy ta cena napewno dotyczy wyrzutni virus. Pani odpowiedziała że tak. Nie drążyłem tematu bo nie zależało mi na jej kupnie a spytałem tylko z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Hydre, zresztą jak co roku i stwierdzam, że była dużo gorsza jak poprzednie. Wszyscy zaczynają już kombinować i oszukiwać. Więcej tego badziewia nie kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, poncio napisał:

Kupiłem Hydre, zresztą jak co roku i stwierdzam, że była dużo gorsza jak poprzednie. Wszyscy zaczynają już kombinować i oszukiwać. Więcej tego badziewia nie kupie

Potwierdzam, że Virus 54 z kalibrem 25 mm był lepszy niż Hydra kaliber 30 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
1 godzinę temu, Waldzio19 napisał:

COŚ BIDNA TA OFERTA NOM CHYBA ŻE COŚ JESZCZE BĘDZIE PÓŹNIEJ. 😢

W Carrefourze dopiero po świętach są jakieś promocje i w miarę akceptowalne ceny. Reszty nie reklamują, bo pewnie na razie drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozesrało ich totalnie virus 179zł 🤣 , Sądzę , że o wiele lepiej kupić viserion z triplexu w necie za ok 90zł. Viserion moim skromnym zdaniem ładniejszy od tych zielonych i czerwonych piwoni. Virus to był hitem , ale za 59zł.

Edytowane przez Homer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

1 godzinę temu, Homer napisał:

Rozesrało ich totalnie virus 179zł 🤣 , Sądzę , że o wiele lepiej kupić viserion z triplexu w necie za ok 90zł. Viserion moim skromnym zdaniem ładniejszy od tych zielonych i czerwonych piwoni. Virus to był hitem , ale za 59zł.

Virus za 179 zł, to będzie pewnie tylko przed świetami w takiej cenie. Po świętach dopiero najlepiej kupować w Kerfie jak zresztą można dowiedzieć się z relacji z wcześniejszych postów 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...