Jump to content

mlodinho10

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

mlodinho10 last won the day on February 25

mlodinho10 had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutralna

About mlodinho10

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

327 profile views
 1. Ostatki z alepetarda z małym gratisem, ale nie jest to kultowe jw01.
 2. Wrzucam fotkę całości jak to wygląda,bo akurat robię porządki z pudłami. W sumie to się przeraziłem, ale wyścig o promocję trwa , konie galopują, karawana jedzie dalej.
 3. Jak będą ceny poziomem virusa 54 z Carrefoura to nas macie, a tak poważnie prawie każdy sklep ma ten sam asortyment, na pewno mile widziane muzyczne kostki od Pyromorovia. Dodatkowo jakieś fajne kątówki, które nie zwalą z nóg ceną, do tego jeżeli u jakiegoś producenta są wachlarze coś a'la powyższe Jorge, ale F3, aby było ganc legal to ogromny plus, tego prawie nikt nie ma. Po za kostkami mile widziane stroboskopy, bo zawsze robią efekt na pokazie, lonty i jakiś palnik np. atomic co kosztuje z 12 zł to tak mniej profesjonalnie. Wkurza strasznie jak zamawiasz kostki i nie ma lontu na stani
 4. Heavy metal, u mnie pójdą na koniec w parze.
 5. Przełożony, także te kostki dojdą do całości.
 6. Ilość wystrzałów: 297 (w tym 200 kątowych ) NEC: 2887 g Około 11,4 kg NEC przy 1023 pociskach.
 7. Paczka dostarczona w 24h, dobrze zapakowana, sklep elastyczny - dwie wiadomości i można było nawet po złożeniu już zamówienia bezproblemowo je zmodyfikować. Szkoda, że nie mają paczkomatow pomimo korzystanie z kuriera InPost.
 8. Jego i jego kolegów, bo ten szpachla to jego koleżka i jeszcze ze dwóch kolejnych, nie mam nic do chłopa, bo dzięki jego nagraniom w dobrej jakości mogę ocenić co kupić, ale nasłać koleżków na sklep komentarzami to jak Zbysiu Stonoga "a szkoda k... gadać".
 9. Kingi w dobrej cenie z fajerwerki gorzow Do mnie też od nich paka idzie, mahony z kolegami w opinie google im napłakał, że fikcyjne promocje i się zmartwiłem, ale jak widać niepotrzebnie.
 10. Zaopatrzyłem się właśnie w stroboskopy i wydają mi się lepszym pomysłem, bo też się zastanawiałem nad tym czy przypadkiem wulkan mi nie podpali którejś wyrzutni. Jak łączyć ze sobą wyrzutnie ? Chcę to robić przez lont podstawowy -> rezerwa -> podstawowy -> rezerwa łącząc je ze sobą zipami podwójnie (testowałem, trzyma ładnie) i te lonty z wyrzutni lekko skracać żeby czas odpalania był krótszy pomiędzy nimi, dodatkowo między te lonty wyrzutni wsadzałbym fragment dodatkowego lontu, aby dmuchać na zimne (mam lont 10 cm/s i 1 cm/s do dyspozycji). Ma to sens ? Pozostałe wyrzutnie
 11. Panowie w jakiej kolejności to łączyć by miało sens ? Myślałem zacząć wulkanami, które przejdą w małe kostki od PM, czyli w szeregu pumpkins itp - a potem przeplatać kątówka/proste/kątówka/proste tylko nie wiem co na finał ? Centaurus i zaraz po nim kątówka ? Chciałem długi pokaz, dlatego nie mam nic aż tak dynamicznego.
 12. Gdzie zamawiałeś muzyczne pm ?
 13. I ostatnia zabaweczka. Ilość wystrzałów: 61 NEC: 976 g Szykuje się nam ponad 7,5 kg NEC: 8,4 kg wystrzałowej mieszanki przy 665 726 pociskach.
 14. Kogo widzę kogo goszczę, czyli uzupełnienie pokazu. Podziękowania dla PiroArt.eu Ilość wystrzałów: 124 NEC: 1734 g Szykuje się nam ponad 7,5 kg wystrzałowej mieszanki przy 665 pociskach
×
×
 • Create New...