Jump to content

mlodinho10

Użytkownik
 • Posts

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

mlodinho10 last won the day on February 17

mlodinho10 had the most liked content!

Recent Profile Visitors

751 profile views

mlodinho10's Achievements

Początkujący

Początkujący (2/7)

14

Reputation

 1. Dorzucam filmik z pokazu z części stuffu zaplanowanego na 21 rok.
 2. Mój pierwszy amatorski pokaz. Film bez montażu i cięć, wszystko odpalane manualnie na systemie, który sam zbudowałem na potrzeby sylwestra 20/21, część wyrzutni łączona lontem 10cm/s, aby utworzyć małe "compoundy". Pierwszy film to szeroki kadr (dużo rozmazów, ale łatwiej porównać sobie wielkość efektów), drugi normalny. Niestety jakość nie powala - miałem ustawiony swój telefon na statywie, ale na mrozie odmówił posłuszeństwa, więc brat oraz narzeczona kręcili swoimi sprzętami na szybko i wyszło jak wyszło. Szeroki kadr: Normalny kadr: W pokazie po kolei idzie: Kanał 1: Piromax Hard jako wyrzutnia testowa do ustawienia ekspozycji nagrywania Kanał 2: Viking Klasek - lont - Jorge New Age Kanał 3. 2x JW4066 - lont - 2x Viserion Kanał 4. Triplex Desperate Kanał 5. Piromax Axion Kanał 6. Piromax PX PRO 4 Kanał 7. PM Hard Rock - lont - Punk Rock Kanał 8. Tropic PRO BI36S6-552 - lont - SRPyro Zombie Kanał 9. Absynt + PX PRO 5 Kanał 10. Final Cake XB3001 Wszystkie wyrzutnie z efektami w kolorze miedzi np. zombie, punk rock nagrały się tak, że ich wcale nie widać, w rzeczywistości efekty były bardzo ładne. Wyrzutnie odpaliły się tak jak zaplanowałem, bez niepotrzebnych przerw. Największe zaskoczenie ? Hard Rock za rozpiętość efektu, polecam. Największe rozczarowanie ? 50 mm - nie ma sensu ich kupować.
 3. Mogę Ci od razu powiedzieć, że Hard Rock od PM zrobi nie gorszą robotę (lepszą ?) niż Desperate. Viserionem strzelałem kolejny raz - dla mnie tj must have w promocyjnych cenach. BI36S6-552 strzela jak na filmie, do pokazu w porządku, ale ten efekt lepiej sprawdza się na wyrzutni kątowej. Heavy Metal fajna, ma piękne komety, które rozświetlają wszystko dookoła. W cenie u grubego za droga, ale za te 120 ziko jak najbardziej.
 4. Prawda jak Gorzów zrobi wyprzedaż to nie ma **** we wsi.
 5. Szkoda że nam nie zrobili wcześniejszego o godzinkę otwarcia jak na bf
 6. mlodinho10

  Pogoda

  Deszcz mgły dziękuję szkoda nawet jednej rakiety na taki syf.
 7. Z racji tego, że dodatkowa (1 z 2) przesyłek bomben i superbomben raketen z pyromarket nie wyszła (będę więc miał po 2 paczki każdego rodzaju), pewne środki zostały uwolnione, więc wpadłem do carrefoura. Jeden Axion posiada prawie 981g NEC. Pójdą prawdopodobnie wszystkie na raz. Mikołaj ma nietęgą minę. W międzyczasie doszło ostatnie zamówienie z Superbomben i Alfami, gratisem są te dwie maciupkie wyrzutnie Alpha oraz Asoka od Argento, ale po Gigant 4 od Iskry wiem, że jak w reklamie wafli Grzesiek "tyci, ale wielki".
 8. Bo mało by kto o nich wiedział, a na żywo strzelają bardzo dobrze.
 9. I tak można było tylko wtedy pozostawało wykłócanie się z policjantem - chyba, że człowiek - i ewentualna walka potem w sądzie. Teraz poszedł po rozum do głowy, bo doskonale wiedział, że przepis jest bezprawny. Tak czy siak dobrze dla nas, nie trzeba się po krzakach chować (miasto).
 10. Z carrefoura na pewno Virus za 60, bo to jedna z lepszych ofert marketowych, o której wspomniano Z auchan jeśli masz po drodze dostępny jest super shine za 36 zł + star shooter ok 40 zł (kątowa) tu masz link do obu, miałem tamtego roku i za te pieniądze są w porządku (film nie jest mojego autorstwa) Ewentualnie w Lidlu jest Lovec, mysterie czy harmonie - też nie są złe.
 11. Sklep przetestowany, paczka doszła cała i zdrowa.
 12. Brakujące sztuki do pokazu - pójdą 2x Silent + 2x Viserion
 13. Symbol: FR50-MIXNazwa: BombenraketenOpis: Zestaw 6 różnych rakiet Film jednego z efektów nagrany przeze mnie: https://www114.zippyshare.com/v/Q6CbQt2m/file.html Cena detaliczna ~ 94 zł kpl. Film dostępny w youtube:
 14. Za 100 z groszami masz na ebay/aliexpress, a u nas cenią sobie 350 zł - śmiechłem. Mantis podawał link jak się nie mylę do ebay.
×
×
 • Create New...