Jump to content

abuk

Moderator
 • Content Count

  350
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

abuk last won the day on October 8

abuk had the most liked content!

Community Reputation

16 Dobra

3 Followers

About abuk

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday 04/26/1997

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Łódź
 • Zainteresowania
  Motoryzacja & pirotechnika

Recent Profile Visitors

4,533 profile views
 1. Do Kaliforni idzie się raz w roku na prezentację pooglądać czy Tropic trzyma poziom i przy okazji zjeść kiełbaskę z ogniska, a nie na zakupy Przy zakupach za tysiaka cudów się nie spodziewaj. Gdybyś brał towar za 10k wtedy może to miałoby jakiś sens. Ceny mają spore. Moim zdaniem lepszą opcją będzie research i realizacja zamówienia przez internet, ale zrobisz jak uważasz. P.S. Pozdrawiam kolegę z ŁDZ
 2. Zdanie można wyrazić a nawet trzeba i tego nie kwestionuję, w końcu od tego mamy forum. Natomiast ciekawość mnie zżera gdzie tu widać drobnicę ?
 3. Patrzymy na to samo zdjęcie? Nie pomyliłeś tematów? Jeżeli nie, to co wg Ciebie jest tutaj drobnicą? Kostki z PM, które zapewne polecą jednocześnie z trzech stref czy titanium saluty, które odpalone razem będą najbardziej wyrazistym elementem pokazu? Stuff już prezentuje się bardzo okazale, a mamy dopiero luty Czekam na kolejne aktualizacje, z pewnością będzie na co popatrzeć
 4. Świetna sprawa! Cyrko jak są to trzeba brać, nie ma co myśleć. Więcej nie będzie, a dźwięk przy wzlocie jest nie do podrobienia.
 5. Naprawdę dobrze i spójnie prezentuje się Twoja tegoroczna całość. Ładnie dałeś do pieca ? Żałuję, że nie zobaczę przygotowań jak i samego pokazu na żywo, ale skoro Pimpek wybywa ktoś musi zostać na straży i reprezentować pirotechniczne oblicze Łodzi, a i emerytkom trzeba zapewnić godne atrakcje ?
 6. Oczywiście, że jest! Leży w szufladzie zaraz obok paszportu Polsatu Coś skromnego z marketów na pewno jeszcze wleci Priorytetem jest Tlusta Rimanka, o ile w Lidlu po raz kolejny zagości Pyroco i ceny nie poszybują drastycznie w górę.
 7. Fajowerki pryma sort Andrzeju! Widać, że to nie są ćwiczenia. Same konkretne kości. Titanium na pewno zatrzęsą okolicą. Koniecznie nagraj filmik Super White Strobe! No i czekamy na dalsze aktualizacje, bo jest na co czekać ?
 8. Osobiście nie odpalałem bloody, ale znam takich z tego forum którzy w tym roku odpalali również 6 sztuk na raz (stąd zaczerpnąłem inspirację) i kostka jak najbardziej dawała radę. Bardzo lubię niebieski, tak samo czerwone migotanie i nawet jeżeli trafiłem na słabszą partię to myślę, że przy 6. sztukach jednocześnie będę zadowolony z efektu
 9. Foxy - chyba nie ma lepszej opcji jeżeli chodzi o piszczące rakiety w swojej klasie cenowej lecą osobno czy może jakaś katiusza? ? Colpo wiadomo, legalny rarytas ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przejrzałem sobie poprzednie strony i jestem bardzo ciekaw jak to wszystko razem będzie wyglądało ?
 10. Zdobycze z piątkowej promocji: Dojdzie jeszcze coś symbolicznego z marketów i w tym roku to na tyle.
 11. Zgadza się, mam w planach zmontować jakiś łańcuch choinkowy z dumbumkami w pierwszoplanowej roli
 12. Musi! Tyle czasu dobrze jej idzie, że jeszcze trochę wytrzyma Nie bój nic, to nie guma od majtek z bazarku ?
 13. Strach odpalać, guma pęknie i nieszczęście gotowe ?
 14. Tam kryje się "the gum" - petarda z gumowym korpusem. Były dostępne parę lat temu. Jakaś mega głośna nie jest, bardziej traktuję ją jako bajer, coś innego.
 15. Tym razem sporo skromniej niż rok czy 2 lata temu, aczkolwiek co nieco udało się zgromadzić Z pewnością wlecą jeszcze drobne zakupy z marketów. Być może pojawi się jakieś małe zamówienie, ale zależy to od tego co zaoferują sklepy na Black Friday.
×
×
 • Create New...