Jump to content

[KaMMiL] Sylwester 20/21

Recommended Posts

Tegoroczny sylwester będzie najprawdopodobniej ostatnim z tak dużym stuffem :) Dlatego chcę zakończyć moją przygodę z przytupem. Docelowo pokaz pod muzykę, 90-100 kanałów. Sporo SS i OR. Strzelane najprawdopodobniej będzie z 3 stref. Plany planami, co z tego wyjdzie? Zobaczymy :) A póki co dołączam zdjęcie tego co aktualnie posiadam...
15877758_DSC_0605.JPG

Do następnego! :)

• Like 3

O w k.... ? ile ty masz tego arsenału chłopie jak się bawić to na całego !  taka ilość aż przytłacza a mamy dopiero początek lutego ! mega ścianka.

Spora ilość wyrzutni a to dopiero początek. Firebull, silver box i kilka innych też mam na oku ale czekam na piniendze :)

Odsłona roku to istna petarda!!! Niewiarygodny początek! Wyrzutnie które nie zawiodą.Może ten Miraż tylko taki hmm ... Akurat u mnie w tym roku słabo wypadł. 

Tropic pro,jakiś one row też jest,mocno polecane saluty od piromaxa w zmasowanej ilości.Stuff konkretny jak mówisz że ostatni poważny rok to zapamiętasz go dobrze na pewno jeszcze bardziej jak projekcik wypali.Polecam każdemu to i Tobie, może jakaś 50 jeszcze wskoczy.

Początek roku na forum jest Twój. Pokaz po muzykę to plan ambitny, będzie się to wiązało z przestudiowaniem każdej kostki na filmikach, aby wyczuć jej punkt kulminacyjny i skalkulować, aby pokryło się to z refrenem piosenki lub patetycznym momentem symfonii. Zakładając obecność 90-100 kanałów, pirotechniki dojdzie jeszcze drugie tyle. 

No no, pokaźnie to wygląda ?
Miraż ma bardzo ładne efekty, jedyny jego minus jest taki, że pociski lecą zdecydowanie za wysoko.. Robiłem ujęcie statyczne w sylwka i miraż przebił wysokością wszystko xD nawet 50mm leciały sporo niżej.
Widzę signature range również wysłali Ci inne niż mają podane na stronie.. Jak dla mnie C253SIGN14 porównując na 3 filmikach wypada słabo względem C253SIG. Ja reklamowałem to w ins-ie, dostałem inną wyrzutnię, a klasek i tak został bo go nie chcieli spowrotem xD

5 godzin temu, Sevento napisał:

Mi się nie podoba stuff. Drobnicy pełno i brak czegoś wyrazistego. Mam nadzieję, że to zmienisz ?

Ty tak na serio?

• Like 1
9 godzin temu, Sevento napisał:

Mi się nie podoba stuff. Drobnicy pełno i brak czegoś wyrazistego. Mam nadzieję, że to zmienisz ?

znów ból dupki? Pamiętam jak moje stuffy tak samo komentowałeś, a Kamilu piękny stuff! Czekam na dalsze zakupy:D

• Like 1

Spokojnie, nie każdemu musi się podobać :D Dla mnie liczy się efekt końcowy. Niektórzy by mnie tu pewnie wyśmiali jakbym wstawił zdjęcia JW04, bo to paździerz ale układając pokaz kieruje się czym innym niż typową napierdalanką :) Kupuje produkty które pasuja mi pod scenariusz, ot co. Czas ocen będzie po nowym roku, w sumie chyba nawet niepotrzebnie zakładałem ten temat xD No ale nic, większa aktualizacja po 20 marca ;)

W dniu 15.02.2020 o 12:27, Sevento napisał:

Patrzymy na to samo zdjęcie? Nie pomyliłeś tematów?
Jeżeli nie, to co wg Ciebie jest tutaj drobnicą? Kostki z PM, które zapewne polecą jednocześnie z trzech stref czy titanium saluty, które odpalone razem będą najbardziej wyrazistym elementem pokazu?

Stuff już prezentuje się bardzo okazale, a mamy dopiero luty :P 
Czekam na kolejne aktualizacje, z pewnością będzie na co popatrzeć :)

Nie wiem po co ta spina, wyraził swoje zdanie i tyle xD Ja czasami też widzę stuffy które mi nie podchodzą ale wiadomo, że są gusta i guściki.

4 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Nie wiem po co ta spina, wyraził swoje zdanie i tyle xD Ja czasami też widzę stuffy które mi nie podchodzą ale wiadomo, że są gusta i guściki.

Zdanie można wyrazić a nawet trzeba i tego nie kwestionuję, w końcu od tego mamy forum. Natomiast ciekawość mnie zżera gdzie tu widać drobnicę ?

Już zgłosiłem ten temat do prokuratuły, wyjaśnimy tą spinę na drodze sądowej przy sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. !!! ?‍⚖️

• 1 month later...

Miał być większy up, ale z przyczyn wiadomych nie pojawi się przez jakiś czas, wrzucam mini up'ka z lutego;
rpK5kn3.jpg

• Like 1