Jump to content

Sevento

Użytkownik
 • Posts

  308
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sevento last won the day on November 25 2018

Sevento had the most liked content!

2 Followers

About Sevento

 • Birthday 02/09/1993

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Łuków

Recent Profile Visitors

2,083 profile views

Sevento's Achievements

Doświadczony

Doświadczony (4/7)

11

Reputation

 1. Lepiej chronić przed ciepłem, na wszelki wypadek
 2. Tak, Hunter z Vivy. Korci mnie jeszcze w Biedronce kupić 19-stkę 30 mm Wyrzutnie Tropic PRO:
 3. Witajcie! W tym roku niestety ze względów finansowych jest fragment tego, co było ostatnim czasem. Życie to nie tylko fajerwerki. Mam jeszcze dość dużo emiterów z lat poprzednich. Nie będę przecież cały dzień strzelał Inne rzeczy robi się w Sylwestra z rodziną przy stole z jedzeniem i procentami ?
 4. Miałem ją dwa razy i w dwóch innych przypadkach - raz strzelała osobno, raz z innymi wyrzutniami, ale co ciekawe, nie stłamsiły jej. Dzielnie walczyła w tłumie o przebicie się na niebie. Na pewno wyrzutnia nie dla każdego, to bardziej dla pasjonatów z większym portfelem
 5. Niektóre sklepy w Polsce oferowały kiedyś wysyłkę za granicę
 6. Moim zdaniem nie warto. Jest drożej i chyba jeszcze cło trzeba doliczyć
 7. Sharki słabsze i to słychać, TB5 chyba nigdy nie miałem, ale podejrzewam, że mają moc co Delovki
 8. Nawet by mi przez myśl nie przeszło, że poprzez obostrzenia będzie zakazy odpalania fajerwerków. Co ma jedno do drugiego?
 9. Ścisła czołówka tegorocznych stuffów! Gratulacje ?
 10. Odezwij się do mnie Przemo na PW ?
 11. Głupio się przyznać, ale żadna Nie oglądałem nawet filmów RS5DU, wzorowałem się na nazwie i kupiłem, a na YouTube oglądam teraz jakieś Dum Bumy z cracklingiem https://www.piroart.eu/wyrzutnie-20-37-strzalow/bf36s-2002/ Szukałem z innym efektem, kolorowym, ale brokat też spoko
 12. Haha nie, ale lubię sam start rakiety
 13. Jedne z gwizdem, drugie bez. Kupiłem na próbę bo nigdy żadnych rakiet Dum Bum nie miałem. Wiadomo, że huk wysoko nad ziemią jest donośniejszy niż na ziemii ?
 14. Racja, czegoś takiego wow. Rakiety zawsze spoko, każde ? Ogon i dźwięk podczas startu są nawet lepsze od samego efektu ?
 15. Taki stuff retro mam przed oczami ? Kto kiedyś nie chciał mieć JW401 albo JW402. Piromax na zdjęciu wygląda blado przy Jorge, zupełnie jak na początku istnienia tego importera. Podoba mi się stuff i czekam na więcej ?
×
×
 • Create New...