Jump to content

Romano

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Romano last won the day on January 18

Romano had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutralna

About Romano

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pewie pan od machonego ten za 300 też chciał. Tutaj dzieci nie ma, nie układamy sobie życia za fajerwerki.
 2. Ciekawi mnie ta wyrzutnia jorge 19mm 100sh Terminator, na tyle że sam ją kupiłem :). Różni producenci będzie ciekawie, tak samo kaliber mieszany.Jeszcze dużo czasu może warto pomyśleć o 50mm?
 3. Jak Cię nie złapią to masz szczęście jeszcze musi Ci ktoś sprzedać, wyżej profesjonaliści napisali jak jest. Kolega machony miał je w sprzedaży, wszyscy wiemy jak skończył.Jest zakaz handlowania wyrobami pirotechnicznymi profesjonalnymi np moździerz ,cyrkoblitz amatorom bez zezwoleń.
 4. Już wiem kto zabrał z petardy mojego skorpiona wrr
 5. Piroart fantasy thunder cracling tez maja ale wersje v19 Colpo jeszcze było na olx ostatnie sztuki. Ale wiadomo jak tam bywa z ziemniakami.
 6. Jak w temacie. Interesuje mnie dodatek. Zapraszam na priv
 7. Romano

  Kupie rakiety alcor

  Fantasy thunder crackling też mają.
 8. Romano

  Colpo 45 i inne

  Przesyłka od użytkownika dotarła.Zapakowana solidnie.Dobra cena jak na przedsylwestrowy czas(niewielka marża).Towar w nienaruszonych opakowaniach.Wielki plus dla użytkownika Adrixx, zwrócił nawet różnicę za przesyłkę. thundering king 12 Colpo 45 2x dumbum stara wersja Użytkownik zgodził się na paczkę pobraniową a kurier zajrzeć przed podpisem, z doświadczenia wiem że bywają z tym problemy ale po krótkiej rozmowie otworzył przesyłkę.
 9. Może myli mnie Pan z kimś innym, wyraźnie napisałem że nie zostałem poinformowany o "błędzie krytycznym" dostałem informacje że są ważniejsze sprawy niż zwroty. Nie użyłem również słów krętactwo, oszustwo,ani moja wypowiedź tego nie wnioskuje. Zarzucam wam sprzedaż towarów których nie macie, prawda Rakiety Alcor otrzymałem, lecz Fantasy Crackling Thunder już nie, TERAZ już wiem dlaczego ale kosztowało to mój czas. Nie dzwonię wyjaśniać sprawy tylko o informacje w celu sprawdzenia państwa wiarygodności, o jaki sklep chodzi nie wspomniałem. Po to wybieram firmę pośredniczącą wpłatę aby jak to pan ładnie ujął nie "zawinąć pieniędzy" przez was. Nie wiem że wasz sklep jest najlepszy i największy i ile dni działa lub ma zamiar. Dzisiaj się dowiedziałem że zwrot został dokonany w poniedziałek telefonicznie otrzymałem informacje że w piątek, wbrew temu co pan pisze dzwoniłem od razu aby się upewnić. Co do opinii google znowu myli mnie Pan z kimś innym, ale jak tak bardzo chcecie opiszę sytuację również tam. Fajnie jest widzieć człowieka w kimś... Fakt... Ale nie ja mówię co mi ślina na język przyniesie ,ani nie podaje terminów wyssanych z palca jak to było w przypadku z Panem Patrykiem. Zaprezentował Pan również waszą partnerską wyrozumiałość przedstawiając sytuację o minimalnej wartości zamówienia, spodziewam się że gdyby te rakiety były dostępne nie zostały by wysłane z tytułu minimalnej kwoty. Żadna rekompensata nie została zaoferowana, a nie przepraszam była aby zamówić co innego w cenie zamówienia , nie dziękuję. Co do słowa porażka które uważacie za zbyt duże słowo posiada synonim niepowodzenia i dla mnie jest adekwatne do zaistniałej sytuacji. Racja proszę tupnąć nogą, obrazić się i nie zabierać więcej głosu.
 10. Sklep porażka.Wystawia artykuły których nie ma na stanie.Po drugiej aktualizacji to samo. Trzeciego dnia od wpłaty otrzymałem informacje że towaru nie ma na stanie ze następuje zwrot należności.Po tygodniu dzwonie zapytać sie czemu zwrot nie został dokonany.Pan telefonicznie informuje że przelewy z banku do banku trwa kilka dni( po uświadomieniu pracownika że kożystamy z tego samego banku i zwroty nie idą sesją elixir a przekazywane są natychmiastowo, pan się zmieszał i nie wiedział co powiedzieć.)Jak by tego było mało bezczelnie powiedział że ma ważniejsze sprawy niż zwroty dla klientów, po próbie wyciągnięcia co to za zajęcia są ważniejsze wspomina o strukturach firmy i że mnie to nie powinno intefesować. Był to piątek zostałem zaoewniony że pieniądzę będą 28 stycznia.We wtorek 29.01 zwrotu dalej nie otrzymałem, dzwonię do siedziby,odbiera pan Kondrad Bazgiel tłumaczy że zwrot został dokonany przez przelewy24 i trwa to blisko tygodnia.Na infolini przelewy24 otrzymałem informacje że zwrot następuje natychmiastowo.Wyciągnijcie wnioski sami.
 11. Dałem rade ostatnie 3 opakowania rakiet Alcor, jedno opakowanie moje :). Niecałe 100 zł z wysyłką z kodem rabatowym :)
×
×
 • Create New...