Take care of safety!

 

Coronavirus (COVID-19) poses a very serious threat to many people in the world. However, we can all help stop the danger. If possible, stay home to protect yourself and others.

If you want to learn more about the current situation and the recommendations of the World Health Organization (WHO) -> click <-

Jump to content

Romano

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Romano last won the day on April 10

Romano had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutralna

About Romano

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

264 profile views
 1. Romano

  Wyprzedaż Sklepu

  Rodo rodem zawinął smoka mi z przed nosa, na pewno to był on hehe
 2. Kwietniowy update. Zakupy tylko od użytkowników forum. Ceny normalne nie jak nuke albo śmiechol z elity, biznesmeni 500+.
 3. Po 10-20 zl to jak za darmo, ale jw01 już nie daja obyś tylko miał gdzie i z kim postrzelać ot takie czasu..
 4. Partia 2019 https://www65.zippyshare.com/v/m5D3scJJ/file.html
 5. Na prywatnych posesjach można używać pirotechniki, ale tylko w godzinach, w których nie obowiązuje cisza nocna. Nocne salwy wystrzałów mogą nieść za sobą negatywne konsekwencje na mocy przepisu zakazującego zakłócania spokoju, spoczynku nocnego i porządku publicznego.
 6. W gratisie pewnie x-ray, przy polierwszym zamówieniu dostałem wyrzutnie hi-tec w gratisie.
 7. 2x txb378 przyszedł na następny dzień, cena przystępna ,dobrze spakowane ale asortyment mały na stronie.
 8. mała aktualizacja 2x SILENT NIGHT TXB378, mały gratis też się znalazł.
 9. Oczywiście gratis też wpadł.
 10. Na rozgrzewkę parę rakiet co zostało z poprzedniego roku. 2x RSS100, Starlight Tropic tr06,no i dwie paczki PSNRF215003 Fantasy thunder crackling Pierwsza Aktualizacja wyrzutnie zakupione w tym roku.Sklepy alepetarda, arkafajerwerki, piropolska.
 11. Tropic pro,jakiś one row też jest,mocno polecane saluty od piromaxa w zmasowanej ilości.Stuff konkretny jak mówisz że ostatni poważny rok to zapamiętasz go dobrze na pewno jeszcze bardziej jak projekcik wypali.Polecam każdemu to i Tobie, może jakaś 50 jeszcze wskoczy.
 12. To trzeba kod przekazać rządzącym forum i oni zdecydują kto zasługuje aby go używać. I zakazać przekazywania go dalej.Może nie znajdzie się życzliwy co udostępni dla mass.Ale taki sam problem miał sklep piroposlka z kodem stadionowi..
 13. Małe pytanie w stronę sklepu czy kod forumfajerwerki otrzyma nową datę ważności?Jeżeli tak prosimy go nie "znerfić".:)
×
×
 • Create New...