Jump to content

damian7878

Użytkownik
 • Posts

  1,618
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

damian7878 last won the day on January 10

damian7878 had the most liked content!

4 Followers

About damian7878

 • Birthday 07/09/1994

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warmińsko Mazurskie

Recent Profile Visitors

5,581 profile views

damian7878's Achievements

Ekspert

Ekspert (7/7)

84

Reputation

 1. Jest i mój film tej kozackiej fontanny.
 2. Producent-Pyroco. Nazwa-Gigantica Ilość strzałów-90 Kaliber-1,0 i 0,8 Pierwszy raz testowałem tego importera. Wyrzutnia bardzo dynamiczna, różne efekty i różne układy strzelania dają piękno tej kostce
 3. Bardzo dobra propozycja od piromaxa. Efekty naprawde duże i piękne dla oka. Strzela 10 ładunków na raz dlatego obraz widowiska rozchodzi się bardzo szeroko. Dodatkiem do efektu brokatowych koron jest efekt latając pszczółek, dodaje to tego czegoś tej kątówce.
 4. damian7878

  PX-PRO 14

  Nazwa-PX-PRO 14 Ilość strzałów-50 Kaliber-1,2
 5. Nazwa-Hot Fusion Symbol-TXB065 Kaliber-1,2 Ilość strzałów-37 Powiem tyle... Genialna wyrzutnia od triplexa. Efekty gigantyczne, chyba aż tak wielkie dawno przeze mnie nie widziane przy tym kalibrze. Wyrzutnia jakby przykryła całe niebo.Do tego efekty przepiękne!!!
 6. damian7878

  PX-PRO 6

  Nazwa-PX-PRO 6 Kaliber - 1,0 Ilość strzałów - 49 To po prostu trzeba zobaczyć.Efekt jednolity ale piękny a intensywność robi gigantyczne wrażenie. Niesamowite spustoszenie zrobiła ta wyrzutnia.
 7. Wyrzutnia jak najbardziej na plus. Efekty przepiękne dla oka, intensywne . Iskry złotego deszczu robią wrażenie. Może nie powala rozpiętością ale efekty kozackie
 8. Co wyrabia ta fontanna to przechodzi ludzkie pojęcie. Cracling jest niesamowicie głośny, efekty wysokie i zasłaniające nie wiem może i okrągły ar powierzchni. Ta fontanna zagościła u mnie 3 raz i 3 rok z rzędu, zagości pewnie z 10 kolejnych
 9. Kozacka wyrzutnia od Jorge. Najwyższa ocena. Naj z naj najlepiej zaprezentowała się druga salwa. Polecam ta pozycje ?
 10. Powiem tyle... Wyrzutnia mistrzostwo,kapitalne efekty, potężne, gęste, różnorodne.Ta sekwencja wymieszana różnym sposobem strzelania epicko się prezentuje w tej wyrzutni... Efekty złotym palm i wierzb do samej ziemi. Kto jej jeszcze nie miał niech zakupi bo warto ?
 11. Dałeś wielkiego czadu w tym roku z ilością ale też i jednocześnie z jskością. Dużo dobrych kątowek, czyli to co najlepsze ?. The first Cie na pewno oczaruje, ogromną rozpiętość cmury crackingowej ?
 12. No i zdjęcie całości. Wszystkim szczęśliwego Nowego Roku ?
 13. Moc będzie z Tobą o północy.
 14. No no na pierwszy rzut oka wbijają się nasze legendarne szelki?. Ogólnie dużo tego wszystkiego?
 15. Sporo tego, teraz czas na zdjęcie całości ?
×
×
 • Create New...