Jump to content

ktoś tam

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About ktoś tam

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

151 profile views
 1. Mimo najszczerszych chęci nie można wprowadzić czegoś czego nie wolno. Ale nikt też nie powiedział, że nie można zebrać najlepszych pomysłów w całość i je zrealizować z korzyścią dla obu stron. Mój wpis dotyczył przywołanych przez Was czeskich produktów klasy "F3". Pamiętajcie, duży może więcej
 2. Jestem już po wstępnej rozmowie. Większość propozycji jest ciekawa i możliwa do zrealizowania. Kategoryczne nie padło tylko w przypadku SS i OR. Z nimi jest jak z Funke, podobnie obchodzą prawo. O ile ten pierwszy przesypuję (np. petarda NEC = 5g ma w rzeczywistości 7-9g) i trochę ludzi miało już przez to wizytę, o tyle Czech próbuje obejść F4. Z miernym skutkiem. Przepisy mówią, że produkt ma stać stabilnie, więc musiały by one mieć co najmniej fabrycznie zamontowaną podstawkę. Inaczej F4 (to nie działa tak jak u jednego pana, który twierdził, że jak wyrzutnia nie ma oznac
 3. Widzę, że przechodzicie ze skrajności w skrajność Nie mogę mówić za dużo, ale gwarantuję, że nie robi stoi za tym przysłowiowy Zenek z Mańkiem z własnym garażem. Na dniach przedstawię te propozycję osobie decydującej i już wstępnie będzie można działać.
 4. Na taką odpowiedź właśnie liczyłem. OR i SS - zupełnie o nich zapomniałem, a rzeczywiście na próbę mogło by się pojawić kilka pozycji, Triplex Final Cake - są dostępne zarówno w wersji 19s jak i 25s, one są lubiane, Piromax Pro - j/w Tropic Pro - na początek kilka pozycji jak najbardziej, ale raczej nie wszystkie, mój pomysł jest skierowany w konkretnego odbiorcę i jeżeli nie wypali, to będzie jednorazowa akcja, Jorge, Triplex - te akurat ściąga się szybko, większość jest dostępna na stanie w sezonie, PM muzyczna też mi chodziła po głowie.
 5. Między tymi kostkami jest taka mikroskopijna różnica, że Klaska może kupić i używać (póki co) każdy, a JW7012 jest koncesjonowana Ja nie twierdzę, że to co podałem jest numerem 1 w ofercie, to był po prostu przykład dobrych wyrzutni.
 6. Po to są propozycję, żeby rzucać Wiadomo, że chodzi o to, żeby połączyć popyt z podażą, z takiej listy wybrać najwartościowsze propozycję i dać na sklep. Tropic Pro jest propozycją, żeby na próbę kilka było, a czy konkurencji nie ma ? CS1352X14, CS1352X9, CF1352X6, C493SW - na żywo nie do opisania. Przeciętny klient na to nie spojrzy, pasjonat za to użyje w pokazie, promując przy okazji pozytywne cechy pirotechniki, co jest w jakimś stopniu odpowiedzią na działania pewnych grup.
 7. T Pro już w hurcie jest zauważalnie droższy od konkurencji i jest ryzyko, że popyt może być znikomy (kwestia biznesowa czy i ile zamówić). Wczoraj na magazynach widziałem chyba wszystkie 50mm jakie ma w ofercie Piromax, na pewno będzie tego więcej jak zaczną przybywać dostawy. Pomocne byłyby symbole, oczywiście będzie można kupić online jak i stacjonarnie.
 8. Witam Szanownych Użytkowników tego forum. Mam do Was pytanie, które może Was zainteresować, Jedna z dużych hurtowni (celowo nie wymieniam jeszcze która) planuje wystartować ze sklepem internetowym (dokładnego terminu jeszcze nie znam, ale raczej druga połowa roku). Jak wiadomo, produkty głównie idące (mix efektów), dlatego z mojej strony padła propozycja, aby spróbować zrobić sekcję pasjonat, w której znalazły by się takie cuda jak Super White Strobe i ... ...no właśnie jakie kostki by były najbardziej interesujące. Można by dodać kilka pozycji, które by były na stanie w ma
×
×
 • Create New...