Jump to content

FelipeOs

Użytkownik
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

FelipeOs last won the day on May 5

FelipeOs had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

FelipeOs's Achievements

Doświadczony

Doświadczony (4/7)

18

Reputation

 1. Jakbyś dalej szukał to mały fireball jest na fajerwerki obornicka, a xxl na allegro. @PiroNeo
 2. Te gorille i funkenschlagi takie piękne... Nie chcesz odsprzedać?
 3. Dzięki, ale było tego na pewno dużo więcej
 4. Piwko się przyda, ale myślałem że to te obiecane kolpo zanim odpakowalem
 5. UWAGA UWAGA, rzecz się stała nie słychana. Dostałem dzisiaj paczkę Dzięki Arturo za paczkę i upominki. Szkoda że tak to musiało wyglądac i tyle trwać, ale sprawe uważam za zamknięta. Nie jesteś osobą godną zaufania, ale złodziejem też nie jesteś.
 6. Nadrabiam błędy z przeszłości, chociaż biorąc w takich cenach to nie wiem czy dalej ich nie popełniam . Większość tych artillery shells zostawię na przyszłość, może kiedyś za to wybuduje dom . Taką miałem dać nazwę tematu początkowo . A akrobata z Lublina niestety okazał się złodziejem, ale myślę że dosięgnie go ręką sprawiedliwości
 7. Ile dałeś za wyrzutnie Hard? Bo sam się na nią czaje tylko czekam na jakieś promo gdzieś i nie wiem czy się doczekam
 8. Nic nie wrzucałem bo dokupowałem po trochu i nie było czasu na to, a dzisiaj musiałem zrobić z tym porządek więc cyknalem fotki przy okazji. Z wyrzutniami narazie bidnie, ale na to jeszcze przyjdzie pora. Trochę rakietek Trochę moździerzy (te artillery shells raczej zostawię na przyszłość, ale czas pokaże) Emitery i różne pierdoły do zabawy. Początkowo miało być kilka, ale niewiadomo jak będzie z nimi w przyszłości więc kupiłem trochę na zapas, trochę się kiedyś sprzeda. I wszystko na raz zebrane Brakuje mi tylko jednej rzeczy (no może dwóch, bardzo chciałbym upolować gorilla bomby)
 9. Zdjęcie stuffu na sylwestra, mi się podoba
 10. Zakupy robią wrażenie, aż wstyd mi wrzucać cokolwiek bo pewnie przez cały rok nie kupię tyle towaru ile już sam uzbierałes ?. Tak z ciekawości, organizujesz jakis pokaz dla szerszej publiczności czy głównie dla siebie, a przy okazji ktoś popatrzy?
 11. Miał ktoś problem z odzyskaniem pieniędzy od nich? Zamówiłem i opłaciłem ze 3 tygodnie temu 3 wyrzutnie, po paru dniach dostałem info że jednak nie mają żadnej z nich. Poprosiłem o zwrot gotówki, wyslalem numer konta o który prosili i od 2 tygodni cisza. Nie odpisują na maile, nie odbierają telefonu.
 12. Takiego tematu potrzebowałem! Wcześniej nie interesowałem się zbytnio wyrzutniami więc szukam inspiracji. Będę śledził, pozdrawiam ?
 13. Ostatnia aktualizacja z emiterami/petardami (chyba że uda mi się gdzieś jeszcze dorwać funkenshlag 10 ?). Teraz pewnie dużo rzadziej coś wrzucę, a jeśli już to raczej jakieś wyrzutnie. Przeglądałem te ciche, ale moim zdaniem ich ceny są trochę nieadekwatne do efektów wiec chyba pozostanę przy klasycznych. Jakoś na dniach postaram się wrzucić całość co udało mi się zebrać przez styczeń bo w sylwestra poszło dosłownie wszystko co miałem
 14. Super, hokus pokus lub Orange puppy, o coś takiego mi chodziło. I tak chce ją odpalic razem z el titanio coby nie było zbyt cicho. Dzięki
 15. Witam, orientuje się ktoś może czy na stronie funke albo gdziekolwiek indziej była dostępna ta wyrzutnia? Nie ma szans żeby niemiecki sklep internetowy mi ja przysłał? Albo jakaś inna kolorowa wyrzutnia kątowa w rozsądnych pieniądzach?
×
×
 • Create New...