Jump to content

Moloch

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Moloch last won the day on April 23

Moloch had the most liked content!

Community Reputation

11 Dobra

About Moloch

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No Limits ma 180 a robi robotę już sam nie wiem czy 500 NEC to na 1 sztukę czy na 2 sztuki, na stronie Klaska jest takie zdjęcie na którym widać opis 500 g na jednej sztuce: http://www.klasektrading.cz/eng/detail/signature-range-vulkan-500g myślę, że te też dadzą radę:
 2. Dawid chyba na ten moment nie ma konkurencji w ilości towaru mega zbiory
 3. Takie promocje dają że szkoda nie brać. Gorzów, INS, PiroHit i Arka szaleją. 100 Strzałowa wyrzutnia 30mm za 180-200 zł to naprawdę dobry pieniądz. Gold Edition 28 jest w Compoundzie Gold Edition 3600 a ten compound to to samo co Triplex TXB100 [Thunder Show] Na stronie Klaska podają 500 NEC czyli sztuka ma 250 NEC, szukałem tych kozackich wulkanów Piromaxa No Limits, ale już koledzy z FF wykupili na promocji wszystko te Klaskowe też chyba dadzą radę. Stuff się powiększa ale portfel zmniejsza, zobaczymy co przyniesie jeszcze rok
 4. Miałem na sylwestra wyrzutnie MEGA (CLE4064) oraz do tego wyrzutnię PYRO SPECIAL (CLE4064P, różniła się nieznacznie od MEGA bo miała dodatkowe migotanie w niektórych efektach) na BF za 160 zł/szt kupione i u mnie naprawdę waliły obie porządnie, mogę te wyrzutnie jedynie porównać z wyrzutniami Piromaxa Supernova, Titan, Magnum, oraz z wyrzutnią Pyrocco Brutus i jak dla mnie Mega jest naprawdę Mega
 5. Takie tam małe zamówionko część pójdzie na dzień dziecka a część sobie zostawię na inne okazje TXB585C FIRE MISSION SFCM17100B WZÓR (Głodnego widziałem rok temu, ciekawe jak wali Wzór) F500SIG SIGNATURE RANGE (ciekawe fontanny) RS18T TIGER ROCKET (tanie i dobre) TXB710 HYPNOSE (generalnie wyrzutnie 50mm są zazwyczaj słabe bo po prostu strzelają, ta na filmach zapowiada się ciekawie ) W gratisie dostałem JFS-1/B niebieski dym od JORGE, JZ8 petardy od JORGE i paczkę 6 sztuk mikro fontann (nie pamiętam kodu produktu)
 6. Trafiłem je kompletnie przypadkiem wyrzutnie zapakowane w oryginalnych kartonach, data produkcji 2016-2017 na Jorge, na Triplexie nie znalazłem.
 7. Takie o to rarytasy udało mi się dorwać Jorge - JW419 Jorge - JW417 Triplex - TXB811
 8. Moloch

  Skromne zapasy

  Ten moździerz to jest kozak, wali prawie jak Colpo 45 a do tego ma świetny dźwięk pisku
 9. Fire Mission bardziej mi się podoba niż Night Rebellion Mimo wszytko dobre zakupy za dobrą cenę
 10. FS dostałem w prezencie nigdy nie byłem fanem petard. Ale jak jest to się strzeli.
 11. Takie tam pikolaczki: Oraz paczka z INS dotarła wraz z gratisem:
 12. O jeszcze jakiś kartonik dobrodziejstw się znalazł. Kilka szt. Colpo i siatka emiterów
 13. Przez chwilę się zastanawiałem czy chodzi Ci o Sharki czy jednak o PlayStation
 14. Rynek kształtuje ceny jest popyt jest podaż Myślę, że już będzie ten towar coraz droższy.
×
×
 • Create New...