Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/11/2020 in all areas

 1. Cześć i czołem! Dawno nie zakładałem tematu, także czas najwyższy XD Koszt pokazu 800 zł +/- Zapraszam do komentowania
  2 points
 2. Biorąc pod uwagę miesiąc wykonania pokazu, strefę otoczoną wodą, przepiękną scenerię z miastem w tle, ujęcia z drona, muzykę do video, a także koszt pokazu, to lepiej się nie da. Daję skromne 10/10. Może Niemcy zamiast jeździć do polskich dentystów, masażystów i fryzjerów, wkrótce zaczną wynajmować również polskich pirotechników?
  1 point
 3. Obu nie miałem, lecz strzelałem z TXB 475 Painting Sky i z mojego punktu widzenia mogę polecić z czystym sumieniem ale jak na moje obie są podobne pod względem gramatury 10g z przewagą JW59 nie sądze by robiło to różnice jeżeli lubisz crackling to śmiało bierz i się nie zastanawiaj.
  1 point
 4. 1 point
 5. Zapanował chaos.Ludzie boją się jednego gościa o pseudonimie Farasz który rzuca z góry swoją amonicją którą ma na Sylwestra.Chodzi o bardzo popularne petardy picollo które używa sie też w celu odstraszania zwierząt.Oczywiście nie mogły one tak sobie wejść na rynek znając ich siłę.Dlatego testowalo je najlepsze wojsko w naszym kraju.Na szczęście udało sie ubłagać 3 kategorię dla tych mocnych petard.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...