Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/20/2020 in all areas

 1. 1 point
  Sprzedam dwie paczki Thundering King 12 sztuk cena za pake 300 zł priv
 2. 1 point
  Widać, że ma ogromne efekty. Do tego bardzo ciekawe jeszcze
 3. 1 point
  To fakt straszne dziadostwo wszystko z tej serii, ale radzę też uważać na inne produkty tej firmy bo łatwo umoczyć kasę. Radzę nie sugerować się ocenami sprzedawców z yt.
 4. 1 point
  No Damianie po tobie to akurat nie dało by się się spodziewać lipy piękne kosteczki bardzo duży plus masz za JW52, NG7 i Cudaka czuje się jak dobre 10 lat temu kiedy te kostki przeżywały swoje złote czasy fajnie że twój stuff składa się z czegoś wyjątkowego dla mnie bomba. Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej strach pomyśleć co jeszcze planujesz ! czekam na więcej.
 5. 1 point
  Świetny start sezonu. Chrys sensation zrobi koloslane wrażenie, tego jestem pewien. Cudak battery już dzisiaj rzadko spotykana wyrzutnia, przypomina stare czasy.
 6. 1 point
  Fantastyczne zakupy. Wyrzutnie aż świecą się klasą. Scorpion to poezja a range wchodzi w coraz to większą popularność. Ciekawy jestem tego screama. Czekamy na kolejne zakupy
 7. 1 point
  Piromax to najbardziej rozbudowany i najbardziej ceniony importer ostatnich lat. Ładu nie można dojść z ich potężnym asortymentem. Mają duży wybór wyrzutnii najwyższego poziomu. Widzę u Ciebie ogromną rodzynke... Ile dałeś na promce za tą skromność?
 8. 0 points
  Paczka doszła kilka dni temu bardzo dobrze zapakowana, wszystko byłoby spoko "ale"... Załapałem się na promocje BF, między innymi przysługiwała mi darmowa wysyłka. Po złożeniu zamówienia okazało się, że naliczyło mi koszty wysyłki. Następnego dnia zadzwonili w celu weryfikacji telefonicznej i pracownik sam napomniał, że niesłusznie naliczyło wysyłkę i dorzucą coś do zamówienia o takiej samej wartości. Zgodziłem się, po paru dniach przesyłeczka przyszła, rozpakowałem i okazało się, że rekompensaty za wysyłkę nie ma Mówię, pewnie natłok pracy mają w tym okresie i po prostu zapomnieli. Napisałem maila, jak wygląda sytuacja i do dnia dzisiejszego nie dostałem odpowiedzi. Wydaje mi się, że Panowie olali mnie z góry na dół, dlatego też postanowiłem opisać sytuacje na forum. Nie chodzi tutaj o wartość, ale o sam fakt i podeście do klienta.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...