Skocz do zawartości

taniefajerwerki.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe tak jak myślałem ;) to było specjalne zagranie, żeby tylko o tym pisać na forach. Poza tym jak zobaczyli co zrobiło FM to nie muszą się martwić ponieważ konkurencja nawaliła na całej linii :) Niektórzy to wyrażają opinię o sklepach jak im wiatr zawieje prawda Cooli ? :) Trzeba być trochę obiektywnym i zdrowo myśleć, to 80% NIE BYŁO realne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! nie był to żaden chwyt marketingowy a jedynie błąd komunikacyjny przez co wpisało mi się za dużo ;) baner miał być zmieniony tego samego dnia lecz nie miałem kiedy tego zrobić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to byście najlepiej za darmo chcieli... :facepalm:/> Macie -60% i jeszcze wam źle, co wy chcecie żeby piro wam dostarczano pod domek za free i jeszcze gratisy dorzucano :D/> ludzie ogarnijcie sie...LEPSZYCH CEN NIE ZNAJDZIECIE....

@Arturo pomylić się, to ludzka rzecz ;) zdarza sie najlepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wydawało się, że 80 % to ciut za dużo, a nie sądze żeby sklep narzucał tak duże marże. Trzeba się cieszyć, że w ogóle coś takiego jest organizowane bo w dobrych cenach można zakupić co nieco. Nawet te 20/30 % upustu to już i tak sporo. Sam zastanawiam się nad małymi zakupami, ale to jeszcze zobaczymy jak będzie z funduszami ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, hukówki widziałem cały rok w podobnej cenie. Zależy, kto co potrzebuje, race z gatunku świeczek i same świece cenowo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszni jestescie

nie chcecie nie kupujcie

bawi mnie to bo placzecie ze slaaba wyprzedaz a tymczasem przy czesci produktów pojawia sie dopisek "chwilowwy brak towaru" "mała ilość" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszni jestescie

nie chcecie nie kupujcie

bawi mnie to bo placzecie ze slaaba wyprzedaz a tymczasem przy czesci produktów pojawia sie dopisek "chwilowwy brak towaru" "mała ilość" :)/>

Z pewnością to oni wszystko wykupili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością to oni wszystko wykupili :)/>

Wiadomo, że nie oni.

Ale każdy liczy na coś innego w innych cenach.

Jest kilka sklepów i pewnie każdy znajdzie cos dla siebie :)

A jechanie po promocjach , że słabe itd to kpina z chłopaków którzy prowadzą sklepy.

Cwaniakujecie a zbierzcie fundusze i otwórzcie taki sklep, potem opłaccie księgową i opłaty i na końcu jeszcze pospuszczajcie z cen żeby mieć pozytywne komenty, a najlepiej puśccie wszystko za free...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj narzekam, kolano boli, samochód zasypało i odśnieżyć muszę, z psem wyjść na dwór, jutro światełko do nieba strzelić, aj, ciężkie życie!

 

A tak on-top to wiadomo, każdy znajdzie coś dla siebie, a jak nie znajdzie to niech nie krytykuje dobrej woli sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z obecnie obowiązującej promocji i dziś zawitał do mnie kurier z paczką. Wszystko dobrze zapakowane, wysyłka błyskawiczna. Dostałem również bardzo miły gratis w postaci małej latarki ledowej :) Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnie dwa dni promocji przygotowaliśmy dla Was jeszcze jedną niespodziankę.

Baterie 19 strzałów 30mm z promocyjnej ceny 39,20 zeszły na 32,52

TXB180 bateria 36 strzałowa 30mm w super cenie 70,49 czyli spadek o kolejne 10PLN!

 

Zapraszamy do sprawdzenia wyśmienitej jakości 19' Maxsema

 

 

Zespół TanieFajerwerki.pl

DemonyOgnia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh bf ma po 29.99 a nawet niżej ;)/>/> a poza tym dlaczego song jest za 74zł ?? 36strzałów. 30mm ...

 

Pytanie do administracji forum :

Czy post w dziale sklepy internetowe dotyczący sklepu www.taniefajerwerki służy do komentowania promocji i cen w innych sklepach ?

 

Opowiedź na konkretne zadane pytanie użytkownika "Korsarz96"

- Dlatego ... że... bo... ponieważ :D

Reasumując na konkretne pytanie udzieliłem konkretnej odpowiedzi :D

 

Xender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do administracji forum :

Czy post w dziale sklepy internetowe dotyczący sklepu www.taniefajerwerki służy do komentowania promocji i cen w innych sklepach ?

 

Opowiedź na konkretne zadane pytanie użytkownika "Korsarz96"

- Dlatego ... że... bo... ponieważ :D/>

Reasumując na konkretne pytanie udzieliłem konkretnej odpowiedzi :D/>

 

Xender

 

Poprawione i pouczenie dla usera oraz specjalne moderowanie tego pana :)

Przepraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyprzedaż ok !

Korzystam po raz drugi.

Za 1 razem w ciezkim szoku co do tempa wysyłki - inne sklepy sie chowają.

Kontakt oraz dogadanie paru kwestii ekspres.

Ogólnie sklep jaknajbardziej na pus !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam na trzecią turę - może będzie lepsza od pierwszej bo druga jest gorsza.

 

jak widzisz wszystkie sklepy czyszcza magazyny nie czekalbym dłuzej bo moze juz nie byc wyprzedazy poza mityczna z fajerwerkimarket :D/>

Ja obstawiam, e sklepy sie wyprzedają po sylwku, żeby sie ponownie zatowarować a potem juz pewnie nie bedzie nic az do kolejnego stycznia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to już moje kolejne zamówienie w tym sklepie i z pewnością nie ostatnie. Wszystko cacy, pełen profesjonalizm, cała paczka super zapakowana, w środku nic nie lata w porównaniu do BF dwa różne światy. Najmniejsze rzeczy popakowane w woreczki a nie rzucone do paczki byle gdzie. Mimo niewielkiej paczki, znalazły się gratisu. Z czystym sumieniem, polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szanowni Forumowicze,

 

Już w ten weekend ( a może już jutro ) WIELKA niespodzianka dla wszystkich planowna od dłuższego czasu przez TanieFajerwerki :D

 

Szczegóły wkrótce ...

 

Pozdrawiam Xender

 

- to mój setny post na forum - chyba będzie fartowny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Zgodnie z wczesniejszą informacją miło nam poinformwać że od przyszłego tygodnia wprowadzamy do oferty naszego sklepu produkty od NOWEGO na rynku importera.

Wszystkie produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania, kazdy produkt posiada 2 lonty i oczywiście certyfikat CE.

W związku z nadchodzącymi nowościami przewidujemy oczywiście akcję promującą NOWEGO importera :)

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą na naszej stronie czyli www.taniefajerwerki.pl

Pozdrawiam Xender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szanowni Forumowicze,

Proszę o pomoc - testujemy nowy serwer. W związku z powyższym chciałbym wiedzieć - działa czy "kuleje" ?

W związku z powyższym ogłaszam mikro konkurs.

Pierwsze 5 osób które do 20:00 założą na sklepie www.taniefajerwerki.pl 3 konta i z każdego złożą jedno zamówienie za kwotę do max 100 pln otrzyma 15% rabatu na cały asortyment sklepu TF ważne do 31.08.2013.

Zamówienia nie będą oczywiście realizowane i do nieczego nie obligują bo to tylko testy :)/>

UWAGA ! Proszę w uwagach zamówienia wpisywać "Zamówienie testowe - user FF ......."

W wypadku wystąpienia jakiego kolwiek błędu proszę o print screnn`a na biuro@taniefajerwerki.pl

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

Xender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione. Błędów brak, tylko wolno ładują się strony. Przede wszystkim te końcowe :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...