Skocz do zawartości

taniefajerwerki.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi


Jest, bo w 1,75" nie ma efektów BROCADE CROWN, FLOWER WAVE, RED WAVE, GREEN WAVE. ;)



czekałem aż ktoś mu to wyjaśni.

Polecam filmiki velibrum z prezentacji SP i wtedy sobie zobaczysz jakie są efekty szelek 2" kulistych i bomb cylindrycznych 1,75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest, bo w 1,75" nie ma efektów BROCADE CROWN, FLOWER WAVE, RED WAVE, GREEN WAVE. ;)



Coś Ci się pomyliło chyba kolego...

Flower wave - 2" Brocade crown - 1.75

2" - Red wave, green wave.

1.75" - Red wave + cracling, green wave + cracling
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś Ci się pomyliło chyba kolego...

Flower wave - 2" Brocade crown - 1.75

2" - Red wave, green wave.

1.75" - Red wave + cracling, green wave + cracling



Jaki pajac. Czy nie widzisz różnicy między RED WAVE a RED WAVE CRACLING?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czekałem aż ktoś mu to wyjaśni.

Polecam filmiki velibrum z prezentacji SP i wtedy sobie zobaczysz jakie są efekty szelek 2" kulistych i bomb cylindrycznych 1,75


Dokładnie wiesz o co chodzi, a prowokujesz jak pewne organizacje w niedzielę.
Wyraziłem swoje zdanie, opinię na temat sklepu- KONIEC!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2"
http://www.youtube.com/watch?v=JAydkzqIj-g

1,75"
http://www.youtube.com/watch?v=HpAtVmQhazs

A co gratisa to chyba sobie kpicie... Mnie też wiele razy różne rzeczy obiecano i nigdy nie robiłem z tego takiej afery jak czegoś nie dostałem bo to i tak produkt, które ze swojej dobrej woli dokładają.

Normalnie zachowujecie się jak dzieci co lizaka nie dostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest ślepy to właśnie wysyła taki film, nie kompromituj się. Zakończmy tą bezsensowną rozmowę.

Pozdrawiam CV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie wiesz o co chodzi, a prowokujesz jak pewne organizacje w niedzielę.
Wyraziłem swoje zdanie, opinię na temat sklepu- KONIEC!

Polecam obejrzeć efekty szelek 1,75".
Sklep nie ma obowiązku posiadać na stanie wszystkich efektów.
I wiem, bo tam byłem, ze naprawdę pakują losowo.
A w prowokowaniu chyba najlepiej radziła sobie organizacja z twojego avatara, z kilkoma innymi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecam obejrzeć efekty szelek 1,75".
Sklep nie ma obowiązku posiadać na stanie wszystkich efektów.
I wiem, bo tam byłem, ze naprawdę pakują losowo.
A w prowokowaniu chyba najlepiej radziła sobie organizacja z twojego avatara, z kilkoma innymi...


Redaktor, Filmowiec, Pomocnik vs. 2 szarych gości którzy wyrazili swoje zdanie. Jeszcze Moderatora brakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokończę : Jeżeli nieznajomy objecał ci coś za free to nie znaczy że dostaniesz na pewno lecz 50/50
Za free można dostać ale .......w morde
Nie jest obowiązkiem dawania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie, jak JMJ wspomniał. Mogły się skończyć efekty, które chcieliście, a wielką wojnę robicie...

Przeczytaj dokładnie moje posty, następnie "opozycji" i pomyśl jeszcze raz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


moderator też jest :D

Poczekaj, zaraz zarzucą nam, ze zabieramy im wolność słowa, jesteśmy zdrajcami, pedałami, czerwoną hołotą, komuchami, ze robimy wszystko dla własnej korzyści i niedługo będziemy wisieć na drzewach zamiast liści :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet jeśli dostało się nie to co chciało, to można zawsze przeprowadzić proces reklamacyjny zamiast robić afere na forum i wyrzucać tu brudy. Bo wiem, że ten sklep stoi na poziomie i dostali byście 2 razy lepszych rzeczy niż straciliście, w postaci zadośćuczynienia.

To tyle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego jak było przed tem napisane że jest PROMO -10% odlicz od tego danego zamówionnego produktu i masz równowartość gratisu '...'
Proponuję zgłosić się do Właściciela sklepu i mu złożyć reklamację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A nawet jeśli dostało się nie to co chciało, to można zawsze przeprowadzić proces reklamacyjny zamiast robić afere na forum i wyrzucać tu brudy. Bo wiem, że ten sklep stoi na poziomie i dostali byście 2 razy lepszych rzeczy niż straciliście, w postaci zadośćuczynienia.

To tyle. :)


Drogi Panie Mpiwowski, to Wy rozpętaliście tę burdę. Ja wyraziłem swoje zdanie na temat zakupów w sklepie "taniefajerwerki". Co się tyczy reklamacji- nie mam ochoty się w to bawić. Myślę, że wszystko sobie wyjaśniliśmy. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się tyczy reklamacji- nie mam ochoty się w to bawić.


A co jeśli przez pomyłkę tak się stało?

Według ciebie lepiej na sklep nawrzucać od wulgarów niż to wyjaśnić?

To tylko świadczy o tobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ZAMÓWILISMY 40 SZELEK 20 2" I 20 1.75"

EFEKTY TE SAME ! ŻADNEGO BROCADE CROWN, FLOWER WAVE, RED WAVE, GREEN WAVE.


Sam nie wiesz co mówisz.... najpierw mówisz nie ma tego i tamtego później mówisz co jest i dziwnym fartem ukazuje się to czego żekomo nie ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drogi Panie Mpiwowski, to Wy rozpętaliście tę burdę. Ja wyraziłem swoje zdanie na temat zakupów w sklepie "taniefajerwerki". Co się tyczy reklamacji- nie mam ochoty się w to bawić. Myślę, że wszystko sobie wyjaśniliśmy. pozdrawiam


Nie masz się ochoty w to bawić bo nie znasz nawet efektów 2" i 1.75"... więc nawet nie wiesz o co się rzucać...

Ja zamówiłem bombki 2" i nie dostałem efektu "heart valves" który mi się podoba i co mam się kłucić i psuć opinię komuś że nie dostałem takiego efektu momi iż takiego nie ma w 2"??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie na usunięcie 5 postów o treści "jak grochem o ściane", "vice versa", "jak skończyłeś to zamilcz" i tym podobne. Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi zarówno jedną jak i drugą stronę w sporze, gdyż na forum przede wszystkim chodzi o dobrą atmosferę.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów
Widzę że początkowa dyskusja przerodziła się w awanturę a to niepotrzebnie skłóca ludzi.
Pozwólcie że ja wypowiem się "całościowo w temacie"
Myslę że w wypadku w którym klinet (bądź klienci) nie są zadowoleni z towaru (bądź obsługi) powinni na początku zgłosić ten fakt do sklepu w którym dokonywali zakupów.
Wystawiając opinię kończymy cały proces a nie "odgrywamy się". W ninijszym wypadku nie otrzymałem żadnej niepokojącej wiadomości a jednynie forum okazało sie miejscem informacji o niezadowoleniu.
Proszę też TYLKO o jedną informację - GDZIE na stronie produktu zawarta jest informacja jakie efekty są w zestawie ??
Efekty zostały popakownae losowo i tak je sprzedajemy.
Co do gratisów to negacja na podstawie tego że nie otrzymało się czegoś co nie jest częścią zamówienia i MOŻE powtrzam MOŻE wystapić jest nie na miejscu.
W uwagach zamówienia widniało zdanie :
- Na gratis poproszę wyłącznie P2000 ewntualnie FP3 small (nick) forumfajerwerki.pl
Moją osobistą decyzją było to że nie dołożylismy nic w gratisie.
To tak jak z klientami którzy wchodzą do sklepu i pierwszym zdaniem jest
- O jezu jakie ceny. Jaki dostanę rabat?
Z góry wiem że żaden ! Nie lubię po porstu ludzi którzy na siłę domagają się czegoś co jest wyłącznie dobrą wolą sprzedawcy.
Osoby dokonujące zakupów w moim sklpie wiedzą że kwota nie decyduje o wielkości gratisów i rabacie
Ja kupując towar przez interent dostaję często gratis ... hmmm - paragon ?
Z towar zapłacił Pan 10 procent mniej niż cena regularna.
Wysyłka kosztował 9,40 a nie 20 .
Reasumując jeżeli w Pana mniemaniu został Pan "oszukany" ponieważ sprzedawca nie dodał do paczki gratisu oraz towar jest niezgodny z opisem ponieważ paczka zawiera nie takie efekty oraz zapłacił Pan 50 % wartości wysyłki a nie 100% proszę o odesłnie paczki.
Oczywiście wpłacona przez Pana kwota zostanie zwrócona na konto.
Z poważaniem
Xender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...