Skocz do zawartości

taniefajerwerki.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przyszła do mnie kolejna już paczka.
Potwierdza się to co mówiłem wcześniej, sklep stoi na najwyższym poziomie, zarówno pod względem kontaktu z klientem, obsługą, jak również zapakowaniem i szybkością wysyłki.
Dostawa niecałe 24h
Możliwość dopytania o wszystko, dogadania warunków odpowiadających zarówno sprzedającemu jak i kupującemu.
Do tego gratisy, które naprawdę się przydają i są miłym gestem ze strony sklepu ;)
Czegóż więcej chcieć?

Pozdrawiam i wszystkim polecam sklep www.taniefajerwerki.pl
Na pewno jeszcze kilka/naście/dziesiąt razy tam wrócę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena może być tylko jedna, bardzo szybka wysyłka, dobre ceny, no i gratisy które cieszą pozdrawiam zespół taniefajerwerki.pl polecam w 100%!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność zrobić zakupy w sklepie taniefajerwerki i bardzo polecam.
W poniedziałek przed 12 zrobiłem zamówienie a kurier zadzwonił do mnie we wtorek o 7:30 że będzie za chwile u mnie pod domem.
Dobrze zapakowane! Towar zgodny w 100% z tym co zamówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
Tak tylko na marginesie
Dla pierwszych 5 osób które załapią się na akcję "Paka za piątaka"
dołożę do przesyłki
BOMBOWY SUPER GADŻET
Myslę że każdy będzie z niego bardzo zadowolony bo nie doś że będzie praktyczny to jeszcze super się prezentuje na półce ...
I to wszystko odemnie :)/>
Pozdrawiam Xender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny sklep polecam, dobra obsługa, wszystko zgodni z ustaleniami, produkty dobrze zapakowane, no i gratisy też się znalazły, mimo ze zakupy były robione w czasie -10%.
Co do nowych gadżetów, to szczerze je polecam, są bardzo fajne. Na razie nie zdradzam dokładnie, co to, nie będziemy ułatwiać zadania konkurencji, ale są naprawdę... bombowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Zapraszamy na stronę główną taniefajerwerki.pl gdzie umieściliśmy informację o ekstra promocji Mikołajkowej smile.gif
Promocja rusza od 06.12 od godzi 0:00:00 czyli za około 30 minut potrwa równo 24 godziny! smile.gif Promocja obejmuje wszystkie produkty z kategorii Fontanny i Petardy



Zapraszamy
TanieFajerwerki.pl
DemonyOgnia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałem dziś taki prezencik i powiem, że pomysł z tymi "bombami" jest rewelacyjny! Bardzo fajny, oryginalny gadżet i bardzo sympatyczna zawartość. Super!

Aha, no i oczywiście dziękuję za zakupy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przed chwilą zawitał uśmiechnięty i żartujący Kurier z Opka :)

Paczka jak zwykle solidnie zapakowana. Wszystko zgodnie z tym co zamawiałem + "bombowe" gratisy :D

Trzeci rok z rzędu robię zakupy w tym sklepie i co roku nie żałuję, jestem mile zaskoczony :)

Serdecznie pozdrawiam Pana Pawła i ekipę taniefajerwerki.pl


No i BŁYSKAWICZNA PRZESYŁKA. W sumie czekania na paczkę półtora dnia. Mega pozytyw! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Paczka jak zwykle solidnie zapakowana. Wszystko zgodnie z tym co zamawiałem + "bombowe" gratisy :D/>

Trzeci rok z rzędu robię zakupy w tym sklepie i co roku nie żałuję, jestem mile zaskoczony :)/>

Serdecznie pozdrawiam Pana Pawła i ekipę taniefajerwerki.pl

No i BŁYSKAWICZNA PRZESYŁKA. W sumie czekania na paczkę półtora dnia. Mega pozytyw! :)/>


Dobry klient to zadowolony klient. Tak trzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest :) Jak to mówią "nie ma lipy" hehe

Zawsze po fajerwerki jeździłem do Zielonej Góry do hurtowni Jorge. Ale odkąd do oferty weszły bomby 2" czy 1,75" zrezygnowałem, bo szkoda dojeżdżać z Lubina 80 km w jedną stronę i z powrotem płacić za paliwo jak można za dwie dyszki mieć w dwa dni przesyłkę z bombowymi gratisami :)

A sklep taniefajerwerki.pl dla mnie - krótko mówiąc - WYMIATA! I tak ma być!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wszystkich na zakupy!! zostało niewiele czasu!! możliwe że już w ten piątek kosmici rozpoczną przejmowanie ziemi a my będziemy zmuszeni do obrony!



Tak więc uzbrójmy się póki mamy jeszcze czas :)

11.png

www.taniefajerwerki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem zakupów w tym sklepie i nie odnotowałem żadnych komplikacji w realizacji zamówienia. Towar nadany szybko, zamówienie kompletne, kontakt na bieżąco. Lokata w czołówce sklepów internetowych z pirotechniką jak najbardziej zasłużona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ciężkiej "wojnie" (:D/>) o ostatnia sztukę Krety, paczka została wysłana w piątek a dzisiaj u mnie była. Miły i pomocny kontakt, wszystko przyszło do mnie w stanie idealnym. To na pewno nie moje ostatnie zakupy w tym sklepie.

Aaa... no i gratisy w postaci kompletu 3 fontann i 2 paczek zimnych ogni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No Panowie :D Kto czekał na wyprzedaż tutaj - się doczekał :)
Wszedłem dosłownie przed chwilą na stronę TF i patrzę- a tu od 10.01 wyprzedaż do 80% !!! Wyprzedaż ,,na maxa''.Dokładniejszych info o niej nie ma, jak wejdzie się na stronę jest u góry banner i jest napisane wyprzedaż itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadają się niezłe ceny nie do przebicia. BigFun to pikuś w porównaniu do Taniefajerwerki.pl

Czekam z zamówieniem na tą promocję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów jeszcze hop, mają napisane że do 80%... zobaczymy co z tego wyjdzie równie dobrze może to być nawet 5% bo to jest również do 80%... to tak jak z tym netem LTE do 100MB a później okazuje się że masz 10MB bo to przecież jest do 100MB więc w czym problem? Pożyjemy zobaczymy. Bigfun chociaż ogarnął dolną granicę przecen od 33%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mów jeszcze hop, mają napisane że do 80%... zobaczymy co z tego wyjdzie równie dobrze może to być nawet 5% bo to jest również do 80%... to tak jak z tym netem LTE do 100MB a później okazuje się że masz 10MB bo to przecież jest do 100MB więc w czym problem? Pożyjemy zobaczymy. Bigfun chociaż ogarnął dolną granicę przecen od 33%.


Zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś poszło zamówienie za ponad 500 zł na fontanny i ss z TF. Paczka została wysłana 4 godzinki po zamówieniu. Dawno tak szybko nie zostałem obsłużony.

Jutro powinna być u mnie.

Panie Pawle dziękuje za szybką realizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...