Skocz do zawartości

taniefajerwerki.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie TF'u pojawiła się kolejna promocja, tym razem pod tytułem "Szaleństwo Gratisów".

 

Oto ona:

"Szanowni Klienci

Już dziś zaczynamy przedsylwestrowe szaleństwo gratisów!

 

DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA DOKŁADAMY, W PREZENCIE, PRODUKTY ZA 25% WARTOŚCI ZAMÓWIENIA (BEZ KOSZTÓW WYSYŁKI)

 

Nie chcemy ograniczać Twojego wyboru do konkretnych produktów, sam decydujesz co chcesz otrzymać w prezencie!

 

Abyś nie musiał się męczyć z liczeniem wartości gratisów stworzyliśmy specjalny system który pokazuje w koszyku kwotę za którą możesz wybrać gratisy!

Wystarczy kliknąć przycisk "Dodaj produkt jako gratis" a w koszyku pojawi się nowa tabelka z listą gratisów jakie wybrałeś! .

Promocja trwa od 24.11.2013 do 05.12.2013 do godz. 24:00

 

 

Uwaga!

Promocja nie dotyczy produktów z zakładki "Zestawy Do Samodzielnej Obsługi". "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu włączona zostanie dostępność części nowych produktów Piromax'a oraz do końca tygodnia powinna dotrzeć do nas dostawa głównie rakiet z komety.

Jeśli macie jakieś propozycje produktów z Komety to śmiało piszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Arturo :)' timestamp='1385811170' post='111242]

Po co ci P2000, jeśli 859 są lepsze ? huh.gif

Ot:

Może potrzebuje flary przed wybuchem....

 

Ale ja zgodzę się z kolegą wyżej weź 859 hukiem są lepsze podobno .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie zamierzamy wprowadzać P2000 z powodów wyżej opisanych :]

Chciałbym też przy okazji nadmienić że w ciągu ok 30 minut na naszej stronie pojawią się jako dostępne NOWE produkty firmy PIROMAX

Zapraszam Xender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

Miło mi poinformować że właśnie zaktualizowaliśmy stany dostępności wszystkich produktów importera Piromax. DOjechały długo oczekiwane przez pytających zestawy 100 i 144 strzałowe oraz ostatnie rodzaje petard, małe wyrzutnie i rakiety.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Pozdrawiam Xender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Ze swojej strony chciałbym tylko potwierdzić że U NAS klinet sam decyduje co wybierze jako gratisy i ma przynajmniej pewność że nie dostanie jako gratisu 200 paczek petard które akurat nie są mu do niczego potrzebne czy np. zestawów rakiet które krążyły przez kilka lat po stoiskach lub wróciły jako zwroty z dyskontów. Zasady jasne i czytelne - Kupujesz wybiersz to co chcesz, nic na siłę. My nie musimy wypychać nierotujących zleżałych towarów. Nie tworzymy też promocji w oparciu o pomysły konkurencji. Od zawsze działaliśmy czysto i dlatego mamy tak dużą rzeszę klientów nowych jak i powracających którzy zwracają uwagę na jakość obsługi i nabywanego towaru.

Korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkim Zdrowych Wesołych Świąt.

Xender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to była obraza dla sklepu BF?

Chyba tak.Dzisiaj zamówiłem właśnie z bigfuna ciekawe jakie dostane gratisy i czy faktyczne jakieś śmieci. Ja naprzykład jeżeli chodzi o rzeczy gratis lubię nie wiedzieć co dostanę.

 

 

PozdrawiaM Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to była obraza dla sklepu BF?

 

Czy gdziekolwiek padło odniesienie do konkurencji?

 

To jest Twoje odniesienie do konkurencji, nie nasze :) Czyżby złe doświadczenie z wymienionym sklepem? :)

 

 

Hehehe, szykuje się wojna TF vs BF xd

 

Nie rozumiem dlaczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze napisali że będą ładować to co im zalega lub nikt nie kupuje, beznadzjena promocja BF wiele osób się zawiodło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój post nie miał na celu obrażania kogokolwiek. Jeżeli ktoś poczuł sie urażony to nie ma do tego podstaw ponieważ była to ogólna wzmianka taka na zasadzie "na marginesie".

Nie mogę odpowiadać za czyjeś błędne interpretacje ale też nie mogę zabronic nikomu logicznego myslenia i analiz.

Jak zwykle ciepło pozdrawiam

Xender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już 5 rok z rzędu gdy fajerwerkowe zakupy na Sylwestra robię na taniefajerwerki.pl lub osobiście w sklepie i za każdym razem jestem w pełni usatysfakcjonowany. Nie inaczej było oczywiście i tym razem. Sklep niezmiennie od moich pierwszych zakupów w 2009 r. stoi na bardzo wysokim poziomie obsługi klienta i oferuje dobrej jakości produkty w przystępnych cenach. Fachowa obsługa jest wprost stworzona do tego sklepu i absolutnie nie są to osoby z przypadku. Szczerze polecam!

Liczę na kolejne minimum 5 lat udanych zakupów, pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szanowni Państwo

Nastał czas na Mega wyprzedaż!!

 

DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA DOKŁADANY 90% SUMY ZAMÓWIENIA GRATIS!!

Przykład: kupujesz za 100PLN, a dodatkowo wybierasz produkty gratisowe za 90PLN

Czyli otrzymujesz zamówienie o wartości 190PLN za jedyne 100PLN!

 

Abyś nie musiał się męczyć z liczeniem wartości gratisów stworzyliśmy specjalny system który pokazuje w koszyku kwotę za którą możesz wybrać gratisy!

 

Wystarczy kliknąć przycisk "Dodaj produkt jako gratis" a w koszyku pojawi się nowa tabelka z listą gratisów jakie wybrałeś!

 

Jednocześnie asortyment sklepu w czasie trwania wyprzedaży będzie nieustannie zwiększany.

 

Wyprzedaż trwa do 29 stycznia 2014 roku (23:59:59) lub do wyczerpania zapasów. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia wyprzedaży bez podania przyczyny.

 

Info ze strony sklepu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...