Skocz do zawartości

KONKURS - graficzny - forumfajerwerki.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 394
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Zrobiłem białą ale coś nie wyszedł efekt:

2f03ktf.png



Na przodzie tylko napis widocznie widać fajerwerki są tak jakby "ukryte" :!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co zauważyłem tutaj te fajerwerki hehe i nie wiem czy one miały być czy nie :P
Ja myśle, że twoja praca jeśli chodzi o czarne koszulki jest najlepsza.
A z białych najlepsze są kolegii pattersona.

Powiem szczerze, że ciężko chyba będzie wybrać najlepsze projekty od jednego użytkownika :) Bo jeden ma lepszą smycz, drugi lepszą koszulke, trzeci jeszcze co innego :P Ale to nie ja jestem jury ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ledwo co zauważyłem tutaj te fajerwerki hehe i nie wiem czy one miały być czy nie :P
Ja myśle, że twoja praca jeśli chodzi o czarne koszulki jest najlepsza.
A z białych najlepsze są kolegii pattersona.

Powiem szczerze, że ciężko chyba będzie wybrać najlepsze projekty od jednego użytkownika :) Bo jeden ma lepszą smycz, drugi lepszą koszulke, trzeci jeszcze co innego :P Ale to nie ja jestem jury ;)


Czyli nie można wybrać od jednego smyczy,od drugiego koszulki a od trzeciego jeszcze co innego ?? bez sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego nie wiem, napisałem tylko, że ciężko będzie wybrać od jednej osoby wszystko, bo zazwyczaj każda osoba skupia się tylko na jednym z gadżetów.
A nagroda też jest tylko jedna... Musiałby się wap w tej kwestii wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, nie wiem czy dobrze mówię, ale zdaje mi się, że fajerwerki nałożyłeś pod koszulkę. Na tej grafice wygląda to tak, jakbyś miał przezroczystość koszulki ustawione na jakieś 60-70% i warstwę z fajerwerkami umieścił pod warstwą z koszulką.
Spróbuj zamienić warstwy miejscami i powinno być dobrze. Jak nie wiesz o czym mówię, to odezwij się na PW, dam Ci GG do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Misiek w moim prywatnym rankingu wysuwasz się na 1. miejsce. Bardzo dobre prace.

fps


Według mnie lepszą koszulkę zrobił Dzin100nikiem i to on jest najlepszy w tej kategorii, a jego breloczek i kubek wymiatają B). Poza tym jako wpadł na pomysł zapalniczki. Co prawda trochę mu nie wyszło, ale i tak duży plus u mnie za pomysł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie koszulki zaproponowanej przez Miśka jest niestety nierealne. Projekt do druku to jest jedna grafika o wymiarach np. 15x20 cm, bez udziwnień typu wzorki na plecach, kołnierzu, końcu rękawów itp.

Jeżeli już udałoby się znaleźć zakład, który zrobiłby cały projekt, to cena produktu byłaby bardzo droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrobienie koszulki zaproponowanej przez Miśka jest niestety nierealne. Projekt do druku to jest jedna grafika o wymiarach np. 15x20 cm, bez udziwnień typu wzorki na plecach, kołnierzu, końcu rękawów itp.

Jeżeli już udałoby się znaleźć zakład, który zrobiłby cały projekt, to cena produktu byłaby bardzo droga.



Co? Ja robiłem i można na rękawkach, wszędzie.
A cena jest przystępna naprawde... Szczególnie przy dużym zamówieniu.
I nadruk w roz. A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że można na rękawach zrobić nadruk, ale to raczej u krawcowej naszyć naszywkę:/, co daje nie zbyt dobry efekt, koszulka by była fajna gdybyś zmienił te rękawy :) a co do komentarza zubilusqa to dziękuję, lecz inne koszulki tez są fajne. A jeśli chodzi o zapalniczkę i czapkę to troszeczkę nie wyszła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słyszałem że można na rękawach zrobić nadruk, ale to raczej u krawcowej naszyć naszywkę:/, co daje nie zbyt dobry efekt, koszulka by była fajna gdybyś



Słyszałeś, że można zrobić nadruk, ale u krawcowej naszywke? Co ma jedno do drugiego? Ja robiłem nadruki z tyłu, z przodu, na rękawach i nikt nie robił problemu. Można drukiem cyfrowym jak i folią FLEX, tyle, że folią FLEX nie zrobią takich przejść jakie są w tutejszych projektach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz taka koszulkę z nadrukiem na rękawach to proszę daj zdjęcie :).
A co mojego wcześniejszego postu to sorka za błąd. Chodziło mi o to, że można wyszyć napis na rękawach. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...