Jump to content

Homer

Użytkownik
 • Posts

  76
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Homer last won the day on August 1 2020

Homer had the most liked content!

Recent Profile Visitors

558 profile views

Homer's Achievements

Początkujący

Początkujący (2/7)

5

Reputation

 1. Inflacja i wzrost cen w hurtowni sprawi , że nie liczyłbym bym zbytnio na promki. Może jakiś towar niechodliwy będzie.
 2. Głównym argumentem i chyba najmocniejszym jest to , że rzad przymusem chce zmusić ustawą lekarzy do przyjęcia preparatu którego to osoby uczone lekarze nie chcą przyjąć. Rząd zna się lepiej od lekarzy i wie lepiej co dla nich dobre. Takie coś nie daje mi poczucia bezpieczeństwa, nie zachęca , wiedza rządu i sprzeczne informacje w kółko jednego i drugiego ministwa doradców podawane od początku plandemii w pl czyli ponad 2 lata nie zachęcają,wiedza o szczepionkach dla ludzi nie korzystających z internetu w zasadzie niedostępna i trudno do zweryfikowania . Rzecznik nie mógł obalić teorii (nie do końca zweryfikowanej) poruszonej w programie Pospieszalskiego czy niektóre szczepionki kupione nie posiadają białek między innymi pochodzenia z abortowanych płodów. Trudno być też zaślepionym jak rzucił się rząd i korporacje na bankrutujących rodzimych przedsiębiorców. Trudno nie widzieć jak największe gwiazdy listy forbes w ciągu 1 roku podwoiły swój majątek to nieprawdopodobne sumy .Praktycznie wszystkim na liście forbes wzrosły dochody właśnie w trakcie pandemii . Kilka osób ma ponad 50% majątku światowego a 1% ludzi ma 98% całego światowego majątku. To wszystko to jedna wielka układanka piramida skok na wolność,własność,prywatność i majątek. Kolejne afery z ONZ,WHO. Pfizer w ciągu pandemii zarobił najwięcej w historii i wypłacają sobie rekordowe premie.... dalej zielona rewolucja Billa Gatesa która najbardziej zatruwa środowisko nawozem i pestycydami niszcząc rolnictwo w Afryce i Indiach. W telewizji nic nie mówią , bo 99,9% mediów należy korporacji np zakłamane medonet chwalące szczepienia,wp,onet które szerzą strach, autokult i autoswiat które straszy policją i mandatami i narzuca jedyną "słuszną" koncepcję elektryczną napędzaną elektrycznościa z węglowych elektrowni i silniki 3 cylindrowe które mają być okresem przejściowym do ostatecznego ciosu ,newsweek i wiele innych do axel springer.
 3. Homer

  TXB222 - Pisces

  Ta kostka jest dość wolna ma niewiele strzałow , ale ale rozpiętość była wielka, jest wyjątkowo głośny huk nie przypominam sobie sylwestra z taką głośną kostką. Ta kostka miała to coś co nieźle namieszało . Za 30-35zł to kolejny hit i to tani. W przyszłym roku muszę poszukać podobnych wynalazków ,bo już silety,viseriony czy virusy zaczęły się nudzić. Ten film jest stary u góry , teraz to zupełnie inna kostka. Fajnie by wyszły 2 odpalone na raz. Myślę, że warto było by przejrzeć ofertę tych kostek tripla czarnych z paskami góra/dół w tym też te 16 0,8cala.
 4. Homer

  TXB604 Magma

  W tym roku standardowo magma daje radę , fajny cracling wali dość nisko więc rozpiętość efektów dość spora. To nadal prawie najmniejszy kurdupel co tyle zamieszania robi.
 5. Do 12zł można powiedzieć , że gdzieś w top 5 się zmieści. Szału niema , ale przyzwoita 9/10.
 6. Konkretnie z kostkami i fajne rakietki. Sylwester marzeń dosłownie.
 7. Homer

  FP3 New Edition

  Pamietam ,bo miałem w tych latach. Kupiłem też txp859 czy jakoś tak petardki triplexa to tłukły je bez porównania odpalona jedna po drugiej. Później szałowe były signalosy 3.0 i te eltitanio i bomb bony- ale te drogie. Już nic takiego niema. A jak wypadają nowe jc05 ,wiem że ponoc dalej dobre wykonanie a jak z decebelami ktoś mierzył ? - Te dobra miały bodaj 115-117db. Ciekawe jak te 0,34g
 8. Te kostki venus pluton kasjopeja dają jeszcze radę ?
 9. Homer

  Carrefour

  Nie dam sobie ręki uciąć , ale pierwszy wirus jaki był w kerfie podobnie jak hydra to był hicior. Później niektóre strzały zrobiły się jak kal 20mm zwłaszcza te zielone. Nie ma startu do kilku kostek od triplexa 25mm.
 10. Fajne rakiety, będziesz miał co robić.
 11. Wcześniej czy później jestem bardziej niż pewien ,że będą chcieli to uregulować na niekorzyść dla nas. Ta swoboda te fajerwerki dostępne to musi się skończyć...Wszystko co jest fajne zawsze znajdzie jakiś śmieć co mu się to nie podoba i chce to popsuć innym. Rozwiązanie jest takie by robić jakiekolwiek drobne zapasy. Ważność jest dość długa. Taniej na pewno nie będzie. Warto mieć coś na czarną godzinę i co roku z tego coś brać i jednocześnie dokładać by nie ubywało póki jest dostępne. Wiadomo tez ,że nie będzie to jakieś super rozwiązanie ,ale zawsze coś... Z szelkami było podobnie niektórzy porobili dość spore zapasy i strzelali nimi jeszcze po.
 12. Podajecie jakieś ostatnie ogryzki w pieniążkach dość dużych, ale zaraz znikną to się skończy. Pytanie co będzie realnie dostępnego i rozsądnym stosunku ceny do jakości coś przystępnego ? Coś lepszego od nowych jc05 0,34g będzie ?
 13. Kiedy zaczynałem z większą ilością to były naprawdę niezłe czasy 7-10lat temu. Za 400zł było tego naprawdę multum. Czekałem na styczeń i po normalnej cenie jak na tamte czasy były promki 2 szt w cenie jednej. 14zł np 2xjw07 30zł 2xjw90 itd . Wszystkie mniejsze kostki robiły nieco lepsze wrażenie i jorge to był wtedy rynkowy sztos jeśli chodzi jakość. Najbardziej to szkoda mi ,że aż tak skroili petardy i nie można już nic więcej dobrego kupić. Trzeba walić oszczędnie z zapasów. Wszystko idzie w górę cenowo co zrobić. Najbardziej jednak dotkliwa jest w Polsce inflacja i obok Wegier tutaj jesteśmy na podium - wiele podwyżek i drożyzna w tym roku a to nie koniec. Utrzymanie auta,mieszkania,koszt usług medycznych czy żarcie to podwyżki na poziomie od 30% w górę także gdzieś trzeba oszczędzać.
 14. Homer

  FP3 New Edition

  Na filmiku 121db , ale jakoś taki ten huk jest płytki trzask nijako brakuje głębi. Ostatnie CE jak miałem 2 lata temu bodajże to też były słabiutkie już, chyba gorsze od jc05
 15. Nadal dobra w swojej klasie cenowej 10/10
×
×
 • Create New...