Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY fajerwerkimarket.pl oraz forumfajerwerki.pl [zgłoszenia, komentarze, uwagi]


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh no i mogiła, jeden z moich durnowatych "koleżków" dorwał się do komputera i całkowicie je spaskudził... Najpierw kretyn pozgłaszał full filmików że właściciele filmików nie mają do nich praw i na koniec usunął całe konto. Debilizm do kwadratu... Vel możesz mnie wypisać z konkursu bo nie mam już sił żeby robić nowy filmik i znów go rozsyłać. A ja stworzę jakieś nowe konto i zacznę przerzucać filmiki... mam tylko nadzieję że nie będę miał nieprzyjemności przez kolegów <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fifa,usuwasz złe komentarze na temat twojego filmiku.. Ciekawe czemu??? Wstydzisz się opini??? I tak opinia jest w ocenach. 8 "Lubię to" 18 Negatywnych :lol: Szczerze ci powiem, że twój film mi się w ogóle nie podoba. Takie moje zdanie. PS: 3/4 tych komentarzy jest sztucznych. - Do all - Pewnie odpowiecie na ten post następująco; Ja tu nie jestem od oceniania, i od razu odpowiem na to ; Tak nie jestem od oceniania ale opinie na temat filmu w formie komentarzy i ocen tak.

Pozdro Wszystkim
PS: Taka moja opinia. Możecie się ze mną nie zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, usunąłem kilka komentarzy. Dlaczego ? Ponieważ, wchodzą na mój filmik i piszą: jaki szajs albo co to za g**** ... Chcę zostawić tylko te pozytywne by pokazać, że filmik reklamuje ! A poza tym tak jak powiedział Filip "I tak opinia jest w ocenach ... " Więc nie wiem, po co się pytasz ?
PS.Może mój filmik nie jest najlepszy ale forum i sklep ma niezłą reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że odpuściłem sobie udział w tym konkursie to powiem skąd większość ma tyle wyświetleń :) Jest do tego bardzo łatwy program do nabijania wymoderowano .Wystarczy zdobyć ponad 300 wyświetleń swoich legalnych a potem można nabijać ile się chce :) Od początku wiele osób uważało ten konkurs za bezsensowny i ja również, a więc tak jak mówiliście nie chcesz brać udziału to nie bierz i tak zrobiłem...
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Gra jest warta swieczki :) więc wiadomo że rozkminiaja żeby zgarnąć nagrode :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako, że odpuściłem sobie udział w tym konkursie to powiem skąd większość ma tyle wyświetleń :) Jest do tego bardzo łatwy program do nabijania wymoderowano .Wystarczy zdobyć ponad 300 wyświetleń swoich legalnych a potem można nabijać ile się chce :) Od początku wiele osób uważało ten konkurs za bezsensowny i ja również, a więc tak jak mówiliście nie chcesz brać udziału to nie bierz i tak zrobiłem...
pozdro


Trzeba byc naiwnnym, aby wierzyc w takie stronki no ale cóż... Jeśli zapłacisz to może i przybędą te wyswietlenia... Wątpie żeby to wszystko było darmowe i takie proste... Zreszta o co się martwisz? Będzie widac kto ile ma wyświetleń w Polsce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameleon nie wiem po co odpuściłeś przecież mogłeś coś wygrać ! Tomszak dobrze mówi:

Trzeba byc naiwnnym, aby wierzyc w takie stronki no ale cóż... Jeśli zapłacisz to może i przybędą te wyswietlenia... Wątpie żeby to wszystko było darmowe i takie proste... Zreszta o co się martwisz? Będzie widac kto ile ma wyświetleń w Polsce...

Wszystko będzie widać !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszak takie programy oczywiście działają. Już od kilku dobrych lat zajmuję się zarabianiem poprzez wyświetlanie moich filmików i mogę Cię zapewnić że poza tym sposobem istnieje wiele innych :P Z tym że jak wiadomo nie może być wejść z innych krajów niż Polski więc kto z tego korzysta, bye bye ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te programy do absolutny pic na wodę, a po całej nocy oglądania filmików można liczyć na góra kilkanaście wyświetleń. Czytałem na temat tego typu narzędzi, i jak wszystko co pięknie wygląda w teorii, w praktyce po prostu nie działa. Tak więc możecie sobie odpuścić wszystkie nieuczciwe metody walki, bo jedynie na szkodę Wam wyjdą.

BTW: dać jakikolwiek konkurs, to już kombinują, już próbują oszukiwać, już obmyślają, jaką nieuczciwą zagrywkę zastosować...

Kameleon - to, że masz strasznie słomiany zapał nie oznacza, że inni muszą z tego powodu rezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że ja każę innym rezygnować... Napisałem, że rezygnuję dlatego żeby potem mi znowu nie wmawiali "jak się nie podoba to nie bierz udziału".W sobote około 15 nabiłem 335 wyświetleń w 30 minut :)
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A kto powiedział, że ja każę innym rezygnować... Napisałem, że rezygnuję dlatego żeby potem mi znowu nie wmawiali "jak się nie podoba to nie bierz udziału".W sobote około 15 nabiłem 335 wyświetleń w 30 minut :)
pozdro

Dlatego zamroziło twój filmik :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='tomszak' date='10 November 2010 - 15:32' timestamp='1289399575' post='62505']
Dlatego zamroziło twój filmik :)
[/quote]

Dlatego mówię, że trzeba mieć ponad 300 swoich wyświetleń najpierw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vel są lepsze sposoby, ale na dobrą metę w tym konkursie coś takiego nie przejdzie bo ze statystyk można wyczytać czy wyświetlenia były nabijane sztucznie czy nie :P

PS. Może spróbuję jeszcze raz z tym filmikiem ale rozsyłać nie wiem czy będę, może jury spodoba się mój filmik xD

Edit: No jakoś udało mi się wrzucić filmik (edytowałem już post w drugim temacie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co się dzieje wczoraj wyświetleń insight(w Polsce) miałem około 1700 a dzisiaj rano patrzę i mam tylko 1384(w Polsce) jak to możliwe !?
O co z tym chodzi ??? to aż 500 cennych wyświetleń przecież !!! :mellow:

Edit:

haha suwak był ustawiony na tylko 8 dni :) nie zauważyłem tego już wszystko ok ! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że wejścia mogą być tylko z Polski i dlatego nie wysyłam do zagranicznych stron linków kiedyś wysłałem ale wiem że z za granicy wejścia się nie liczą :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifa tez to mam psiałem juz do veliego. Tyle ze mi z 600 spadło do 173 ;x To chyba jakis lag. Bo przeciez to niemozliwe ze ten film ogladaja ludzie za granica xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA powiedz mi jedno... Czemu wyswietlenia rosna ci tylko wtedy gdy siedzisz na komputerze?: ) Dzisiaj rano okolo 10,45 wszedlem na twoj film i wyswietlen bylo 1845, po 30 minutach wyswietlenia wzrosly ci do 1965. Tak nagle ludzie zaczeli wchodzic , tak ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Tomszak, też tak sądze. On używa połączenia z proxy. Też tak patrzałem. W 30min miał 220 wyświetleń więcej... Lub nabija sobie z kolegami nawzajem, co jakiś czas się zmieniają żeby YT nie zablokowało im filmu.
A PS:
Grupa Użytkownik
Postów 25
Rejestracja 28-październik 10


Dziwne zarejestrowałeś się w tym samym okresie co startował konkurs???
Coś mi tu nie gra.

EDIT@:
wypowiedz sie w moim temacie bede dawał plusy
proszę wejdź !
www.youtube.com/watch?v=hpbcVKrvD-o
Najlepszy film na YouTube !


Tak piszę fifa127 na zapytaj.com.pl. Lol.
Przejrzałem sobie jego profil, jego pytania, odpowiedzi. To mnie aż rozśmiesza.
Zalecam sobie wpisać fifa127 w wyszukiwarke :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też to się nie podoba ;p Ale w tym konkursie chodzi o to aby rozreklamować forumfajerwerki i fajerwerkimarket nie zależnie od sposobu ;p
Chociaż te plusy to nieciekawie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę cały dzień (cały dzień jest komputer na chodzie). Wyświetlenia przeważnie odświeżają mi się w czasie grania itp. I jak siedzę na kompie to rozsyłam linki na różnych stronach między innymi na : zapytaj.com.pl :) Po za tym każdy wie że to jest link do serwisu YouTube chce to obejrzy nie chce to nie. Aha zarejestrowałem się w tym samy czasie co przystąpiłem do konkursu ponieważ tam też wysyłam linki a tam dość dużo osób interesuje się Sylwestrem i fajerwerkami więc tam pisałem.
Co do wypowiedzi Reafen'a on mówi prawdę że chodzi tu tylko o to by rozreklamować sklep i forum nie zależnie od sposobu więc nie wiem o co wam chodzi z zapytaj.com.pl

EDIT:
Filip przecież każdy będzie wiedział, że ktoś bramki proxy używa, ponieważ prawie wszystkie bramki są zagraniczne !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja siedzę cały dzień (cały dzień jest komputer na chodzie). Wyświetlenia przeważnie odświeżają mi się w czasie grania itp. I jak siedzę na kompie to rozsyłam linki na różnych stronach między innymi na : zapytaj.com.pl :) Po za tym każdy wie że to jest link do serwisu YouTube chce to obejrzy nie chce to nie. Aha zarejestrowałem się w tym samy czasie co przystąpiłem do konkursu ponieważ tam też wysyłam linki a tam dość dużo osób interesuje się Sylwestrem i fajerwerkami więc tam pisałem.
Co do wypowiedzi Reafen'a on mówi prawdę że chodzi tu tylko o to by rozreklamować sklep i forum nie zależnie od sposobu więc nie wiem o co wam chodzi z zapytaj.com.pl

EDIT:
Filip przecież każdy będzie wiedział, że ktoś bramki proxy używa, ponieważ prawie wszystkie bramki są zagraniczne !!!



"prawie wszystkie" :rolleyes:

PS.

Co do serwisu zapytaj.com.pl to nie jest głupi pomysł bo w końcu większość piromaniaków to osoby niepełnoletnie a tam takich jest full więc na pewno ktoś się zainteresuje reklamą ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Mówił już o tym Veli.Trza napisać że to reklama a nie "Najlepszy film na youtube". Lol to brzmi jak 5 letnie dziecko obejrzało jakiś film i jest z niego zachwycone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PS: Mówił już o tym Veli.Trza napisać że to reklama a nie "Najlepszy film na youtube". Lol to brzmi jak 5 letnie dziecko obejrzało jakiś film i jest z niego zachwycone.


Tak to niestety wyglada.. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy jakie będzie rozstrzygnięcie :D Czy serio ci którzy mają tyle wyświetleń będą mieć miejsca na podium.
Aby do 30'tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...