Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY fajerwerkimarket.pl oraz forumfajerwerki.pl [zgłoszenia, komentarze, uwagi]


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie możliwe że mi zablokowali, bo do nikogo nie pisałem żeby mi "klikali" ....
JEST !!! Ufff... Widzę że dopiero po 3 dniach o północy "u popularnych filmików wyświetlenia się odświeżają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy licznik się zawiesza po 300 wyświetleniach czy coś ale w Insight cały czas mi wyświetlenia rosną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ci zablokowali, i odblokują za pewien czas :D

Jeśli wyniki miały by być 31 to cienko, bo 1 grudnia niektórym się załadują wyświetlenia, więc chyba 1 będą wyniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli ci zablokowali, i odblokują za pewien czas :D

Jeśli wyniki miały by być 31 to cienko, bo 1 grudnia niektórym się załadują wyświetlenia, więc chyba 1 będą wyniki ?


Ja w Inight mam 289 wyświetleń czyli jakiś za przeproszeniem gnój mi nabił :(
A tak poza tym to listopad ma 30 dni chyba nie xDDDD :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki Insight się nie liczą.Unikatowe wyświetlenia to wyświetlenia użytkowników nie zalogowanych na youtube, a te zielone to wyświetlenia zalogowanych.Testowałem to.

EDIT@
Tryna.Jak widze na komentarze to 3/4 twych komentarzy jest po angielsku. Pamiętaj że wyświetlenia liczą się tylko z polski :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Statystyki Insight się nie liczą.Unikatowe wyświetlenia to wyświetlenia użytkowników nie zalogowanych na youtube, a te zielone to wyświetlenia zalogowanych.Testowałem to.

EDIT@
Tryna.Jak widze na komentarze to 3/4 twych komentarzy jest po angielsku. Pamiętaj że wyświetlenia liczą się tylko z polski :o


Nie jest to nigdzie w regulaminie napisane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerkimarket.pl sprzedaje tylko na obszarze Polski, czyli reklama musi być dla polaków i żeby to oni film oglądali.
Dlatego z pozostałych krajów się nie liczy tylko z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajerwerkimarket.pl sprzedaje tylko na obszarze Polski, czyli reklama musi być dla polaków i żeby to oni film oglądali.
Dlatego z pozostałych krajów się nie liczy tylko z Polski.


Ja to rozumiem, ale nie ma tego w regulaminie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to rozumiem, ale nie ma tego w regulaminie :)

Tomszak ale zrozum, że sklep fajerwerkimarket.pl nie sprzedaje po za granice Polski, więc każdy wie, że z za granicy wyświetlenia się nie liczą.
A zresztą taki np: Niemiec przyjedzie do Polski po fajerwerki bo mu się opłaci :) No ale komu by się chciało tyle jechać, więcej by za paliwo zapłacił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, co mam zrobić, bo ktoś mi chyba nabija złośliwie wyświetlenia np: z dnia na dzień po dwieście ileś potem kilka dni przerwy i znowu :( ktoś chce mnie na chama zdyskwalifikować, tak się nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi ze ktoś ci nabija, po prostu twój film jest oglądany i wyświetlenia nabijają ci się gdzieś o północy, ja również tak mam.
Jeśli nie zablokowali ci wyświetleń pod filmem to nie masz się o co bać ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi Reafen. A Jeśli chodzi ci o Statystyki Insight, to one się nie liczą już chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś to u mnie z tymi wyświetleniami dziwnie jest po trzech dniach w ogóle nie podniosła się linia na diagramie. Nie mam pojęcia o co chodzi. Na pewno nikt mi nie nabija wyświetleń, więc nie wiem dlaczego tak jest ! Może mój filmik jest tak zwany "popularny" i co dłuższy czas się odświeża ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie straciłeś ... Jeśli był zablokowany czy coś to i tak ci nie usuną wizyt ;p
Nie kombinuj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to jest możliwe że przez 3 dni nikt nie wszedł jak jak kumplom kazałem wbijać i mieli swoim kumplom rozsyłać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik zablokowany .
Nic innego nie jest możliwe, nie uzywaj proxy ani zadnych surfbarów, clickerów itd...
Nie ma innego wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...