Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY fajerwerkimarket.pl oraz forumfajerwerki.pl [zgłoszenia, komentarze, uwagi]


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Filip i Kertoip - zgłoszenia przyjęte, chociaż wasze prace aż epatują niedbałością i brakiem estetyki. Dlatego prośba do wszystkich: STARAJCIE SIĘ BARDZIEJ!

2. Wszyscy z zamrożonymi wyświetleniami - możecie usunąć filmiki i wstawić je jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie już normalnie moge poazac np kolegą filmik mój ? bo pojawiło sie III przyjęty to znaczy że start tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co na razie usunąłem swój filmik, ponieważ chciałbym wprowadzić jeszcze małe poprawki dodać więcej informacji o forum bo widzę że na wyświetlenia ciężko będzie wygrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomszak,ja też,tylko ja np. w grach roznych spamuje xD i rozsylam na dowolnych wielkich portalach, to daje duzo viewsó'w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velibrum, może niech wszyscy pokażą statystyki insight, żeby zobaczyć ile mają rzeczywistych wyświetleń... To powinno być obowiązkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zakończenia konkursu jeszcze miesiąc, póki co niepotrzebne jest pokazywanie tych statystyk. Pod koniec miesiąca się o tym pomyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł tomszaka ... Chociaż nawet podczas pokazywania screenów ze statystykami oszuści też się znajdą. W końcu od czego jest Photoshop. Ech ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zmienić hasło i dać np. velibrum i sprawdzi, lub krótki film ze statystykami gdzie przez statystyki przejedzie się przez te liczby, wykresy myszką lub coś w tym stylu i już. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich screenów? :) nie ma takiej opcji. veli dostanie od wszystkich login i pw na youtube'a i tak będzie najsprawiedliwiej. A tak propo mojego filmiku mam insight wejść 285 a youtube mi zamroziło licznik chyba bo ciągle stoi na 309... Gram jak najbardziej fair, zresztą świadczą o tym statystyki, ale nie ma pojęcia dlaczego mi zamrozili licznik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jakąś wiadomość o prawach autorskich, że moje statystyki nie będą dostępne i chyba dlatego mi zamrozili ten licznik... Ale wejścia insight ciągle rosną, więc to sie liczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie masz praw autorskich do wykorzystanie muzyki do filmu ? Albo ktoś zgłosił cie do adminów za reklame albo coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz stan mojego licznika sie aktualizuje co 24h :/ I to tylko w statystykach insight. Bede musial veliemu na koniec dac login i pw zeby zobaczyl ile mam wejsc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech organizator zmieni regulamin, w końcu ma do tego prawa w każdej chwili. Ja bym wywalił konkurs na wyświetlenia i zostawił tylko ten na najlepszy filmik ... Do tego jeśli zbyt dużo osób wejdzie w krótkim czasie na nasz film, to tak i tak zostanie on 'zamrożony' po 300 wyświetleniach (nawet jeśli gramy fair). :) Widzę też inne korzyści:

- użytkownicy starali by się bardziej tworząc film
- zniknęły by podejrzenia o oszustwa

A więc konkurs na najlepszy filmik, z czterema miejscami i bonami byłby najlepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niech organizator zmieni regulamin, w końcu ma do tego prawa w każdej chwili. Ja bym wywalił konkurs na wyświetlenia i zostawił tylko ten na najlepszy filmik ... Do tego jeśli zbyt dużo osób wejdzie w krótkim czasie na nasz film, to tak i tak zostanie on 'zamrożony' po 300 wyświetleniach (nawet jeśli gramy fair). :) Widzę też inne korzyści:- użytkownicy starali by się bardziej tworząc film- zniknęły by podejrzenia o oszustwaA więc konkurs na najlepszy filmik, z czterema miejscami i bonami byłby najlepszym rozwiązaniem.



Popieram kolege wyżej, jeśli nawet ktos ma duzo wyswietlen to i tak 3/4 tego to sztuczna oglądalność ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny pokazujecie, że nie znacie się na takich technologiach, powiem tylko: Gdybyś nie oszukiwał filmiku nie zamrozi
Bardzo dużo osób tomszaku drogi z raportowało Cię po Twoich nieczystych zagraniach(chyba każdy wie), nie wiem czemu Veli jeszcze Cię trzyma w tym konkursie.

@Crispers5 jak najładniejszy filmik ?
Zrobię piękny extra wypasiony i wrzuca 1 dnień przed, jaką korzyść będzie miał sklep i forum ? Niech nawet wrzucę miesiąc przed, ale co z tego skoro będzie oglądało go tylko kilka osób które wiedzą o nim (osoby z forum i autor) ?
Ten konkurs ma na celu reklamę, a filmiki mają trafić do jak największej liczby osób.
Ja dostaje już wiadomości typu:
"Jesteś właścicielem sklepu?", "Ile kosztuje przesyłka?" "Mam zamiar zamówić kilka rzeczy blablabla" więc widać, że reklama sprawdza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno zostać tak jak jest wy już narzekacie na coś stworzyli takie zasady to niech już tka będzie, a co od twojej wypowiedzi to na wyświetlenia nie da sie oszukiwać bo zamrozi ci licznik więc ci co oszukują mają pecha- WIEC WY WSZYSCY OSZUKUJECIE bo chcecie sobie nabić wyświetlenia żałosne

To ty pokazujesz, że chyba nie masz o tym pojęcia... gram fair mam 285 czystych wyświetleń, nie żadne kryptoreklamy... Zablokowało mnie ponieważ ktoś zgłosił roszczenia o prawa autorskie. Nie życze sobie żebyś postrzegał mnie jako oszusta rozumiesz?

KERTOIP Brawo za twoją wypowieć . Popieram ciebie a nie tych nędznych oszustów !!!!! :banned:

jeśli nie oszukujesz to dobrze i przepraszam za moje słowa ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że znajdzie się jakaś osoba, która po zobaczeniu filmiku skorzysta ze sklepu 'Top 10'? Większość osób, które zobaczyły nasze filmy pochodzą z tego forum. Szacuję, że tylko 1 na 1000 osób, które zobaczyły naszą reklamę zakupi fajerwerki.

Do tego osoby, które ustawiają sobie automatyczne uruchamianie filmiku, grają nie fair, bo to też nabijanie wyświetleń.

________________________________________________________________

Wybaczcie, ale ten pomysł jest najlepszy:

Niech organizator zmieni regulamin, w końcu ma do tego prawa w każdej chwili. Ja bym wywalił konkurs na wyświetlenia i zostawił tylko ten na najlepszy filmik ... Do tego jeśli zbyt dużo osób wejdzie w krótkim czasie na nasz film, to tak i tak zostanie on 'zamrożony' po 300 wyświetleniach (nawet jeśli gramy fair). :) Widzę też inne korzyści:- użytkownicy starali by się bardziej tworząc film- zniknęły by podejrzenia o oszustwaA więc konkurs na najlepszy filmik, z czterema miejscami i bonami byłby najlepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...