Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY fajerwerkimarket.pl oraz forumfajerwerki.pl [zgłoszenia, komentarze, uwagi]


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi


uprzejmie informuje,że u mnie i u kolegi "szpyrtoki" staneła liczba wyświetleń i juz od kilku godzin się nie rusza, a jestem pewien że ludzie wyświetlają mój film. Co z tym mamy zrobić?



Nie martw się ;) u mnie też tak jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hhahaha... i dobrze że stanęła...
po prostu zostaliście zdyskwalifikowani, nabijaliście wyświetlenia sami i YT zamroziło Wam filmy :D Jest pewna bezpieczna granica nabicia wyświetleń przez siebie, której nie zdraze, niech Wam dalej filmy mrożą oszukańcy Wy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze ketroip, wasze filmiki zostały zamrożone. Dzieje się tak gdy wyświetlenia są nabiajne w "niewłaściwy sposób", wyświetlenia nie są zaliczane dlatego na youtube żadne oszustwo nie przejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to i tak już nie dotyczy. Dzowniła do mnie jakas babka i pytała sie mnie o wiek... Przypuszczam ze to mógł być ktoś z youtube odnośnie mojego konta( nie powiem co zaszło )
No i usunąłem konto zeby nie było... Prosze o wypisanie mnie z tego turnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie to i tak już nie dotyczy. Dzowniła do mnie jakas babka i pytała sie mnie o wiek... Przypuszczam ze to mógł być ktoś z youtube odnośnie mojego konta( nie powiem co zaszło )
No i usunąłem konto zeby nie było... Prosze o wypisanie mnie z tego turnieju.


Mógłbyś już zachować twarz i się przyznać a nie wciskać jakieś bajeczki. Oni do nikogo nie dzwonią tylko jak filmik im się nie podoba to go wywalają :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przyznaje ze nabilem sobie kilkadziesiat wyswietlen, dlatego usuwam film i zaczynam od nowa :) Mam juz pomysl jak szybko i skutecznie rozpowszechnic film. A ty misiek tutaj bajek nie wciskaj bo watpie zeby youtube mialo swoja polska centrale ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mógłbyś już zachować twarz i się przyznać a nie wciskać jakieś bajeczki. Oni do nikogo nie dzwonią tylko jak filmik im się nie podoba to go wywalają :)


Nie no serio... Dzwonił ktos do mnie. Nie bede podawał szczegułów. (i to nie o filmik)

A odnośnie filmu to się przyznaje, ze troche nabiłem tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja sie przyznaje ze nabilem sobie kilkadziesiat wyswietlen, dlatego usuwam film i zaczynam od nowa :) Mam juz pomysl jak szybko i skutecznie rozpowszechnic film. A ty misiek tutaj bajek nie wciskaj bo watpie zeby youtube mialo swoja polska centrale ! :D


Ty to jak oni nie mają polskiej centrali to ktoś mnie w *** zrobił :o
A ja i tak juz konto usunąłem zeby nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja sie przyznaje ze nabilem sobie kilkadziesiat wyswietlen, dlatego usuwam film i zaczynam od nowa :) Mam juz pomysl jak szybko i skutecznie rozpowszechnic film. A ty misiek tutaj bajek nie wciskaj bo watpie zeby youtube mialo swoja polska centrale ! :D


Najpierw zapytaj się Vela czy w ogóle możesz jeszcze brać udział w konkursie <_<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdanie te osoby powinny byc z miejsca zdyskfalifikowane


Ogranizatorom nie chodziło o nabicie wyświetleń. Tylko o reklame !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim skromnym zdanie te osoby powinny byc z miejsca zdyskfalifikowane


Też tak uważam, no ale zobaczymy co powiedzą organizatorzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwileczke a czy ja nie reklamuje sklepu? Skąd miałem wiedzieć ile moge nabic wyswietlen? Przeciez codziennie po szkole i tka bym zerkal na ilosc wyswietlen wiec co za tym idzie, liczba wyswietlen samoistnie zwiekszalaby sie. A wiec dyskwalifikacja jest tutaj nie na miejscu... Zaczynam od zera wiec w czym problem panowie? Spojrzcie na filmiki innych kazdemu zamrozilo liczbe wyswietlen, wiec kazdy zaczyna od zera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, w życiu nie spodziewałbym się takiej sytuacji, dlatego nie została ona uwzględniona w regulaminie. A więc tomszakowi pozwalamy startować, ale więcej takie rzeczy nie będą tolerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chwileczke a czy ja nie reklamuje sklepu? Skąd miałem wiedzieć ile moge nabic wyswietlen? Przeciez codziennie po szkole i tka bym zerkal na ilosc wyswietlen wiec co za tym idzie, liczba wyswietlen samoistnie zwiekszalaby sie. A wiec dyskwalifikacja jest tutaj nie na miejscu... Zaczynam od zera wiec w czym problem panowie? Spojrzcie na filmiki innych kazdemu zamrozilo liczbe wyswietlen, wiec kazdy zaczyna od zera :)


A czy przez słowo konkurs rozumiesz "oszustwo"? Trzeba grać fair. I jakby co ja nadal nie mam zamrożonego filmiku i nie będę miał <_<

PS.
Tomaszak zaznaczam że programy ze zmianą proxy też wykrywają więc trzeba filmiki rozsyłać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie reklamujesz autorom konkursu chodzi o jak największe rozpowszchnienie filmów. A co za tym idzie dobrą reklamą a nie nabijaniem sobie wyświetleń dla wygranej.

Czyli oszustwo. Powinno być karane ostanie zdanie należy do organizatorów



Czyli veli akceptujecie oszustwa. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej sie przyznalem. Wybaczcie mi moja niewiedze. Chyba jako jedyny "grales fair" :) popatrz statystyki innych sa zbalokowane aby ukryc prawdziwa ilosc wyswietlen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było nie oszukiwać dzieciaczki... to nie byłoby problemów, a tekst z telefonem...hahaha, na mistrzów.org się nadaje, to przebija nawet te -60stopni karmela


Ach... Polaczki wszędzie na przekręcie, takich to ja bym banował od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velibrum co mamy teraz zrobić?... Zawiesiły się wyświetlenia :( I już pewnie się nie odwieszą... Co robic??

Było nie cheatować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możecie się bardziej wysilić na razie nikt nie dał filmu na poziomie tylko jakieś zbitki filmów pewnych artykułów i napisy ktoś to zobaczy i nawet nie skorzysta z oferty bo zobaczy jakieś denne filmy i tyle fm z tego będzie miało niestety :rolleyes:

Kameleon

Właśnie robię nie musisz się o to martwić :P Film się robi dosyć długo a nie posiedzieć sobie pół dnia i już ale zaje......... film. Mi się nie spieszy bo jak to vel określił ten kto ma zobaczyć ten zobaczy więc się nie spieszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie możecie się bardziej wysilić na razie nikt nie dał filmu na poziomie tylko jakieś zbitki filmów pewnych artykułów i napisy ktoś to zobaczy i nawet nie skorzysta z oferty bo zobaczy jakieś denne filmy i tyle fm z tego będzie miało niestety :rolleyes:

To zrób lepszy !
P.S. kertoip SZACUN za podkład muzyczny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też mam zamrożony film, mogę startować jeszcze raz?



Powiem szczerze, w życiu nie spodziewałbym się takiej sytuacji, dlatego nie została ona uwzględniona w regulaminie. A więc tomszakowi pozwalamy startować, ale więcej takie rzeczy nie będą tolerowane.


Tak ciężko przeczytać kilka postów wyżej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...