Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY fajerwerkimarket.pl oraz forumfajerwerki.pl [zgłoszenia, komentarze, uwagi]


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

mi się wydaje że dużo więcej osób kupi bo na pewno zaciekawi go dany film i zobaczy na nasze forum i sklep

Crispers5 moim zdaniem to nie jest prawda ja mam 400 wyświetleń i gram fair i mi nie zamroziło !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fifa127 - nie pisz tylu wiadomości jedna pod drugą, zawieraj swoją myśl w jednym poście.

Crispers5 - nie zrezygnuję z tej formuły konkursu, bo to całkowicie przebiegunawiałoby jego założenia. Kertoip dobrze ujął całość sprawy (przy okazji mi o czymś przypomniał).

Na jedynie najlepszy filmik może kiedyś zrobimy osobny konkurs.

Póki co zostaje tak jak jest.

EDIT:

Do regulaminu doszły dwa nowe punkty:

3. Organizator zastrzega sobie prawo, do późniejszego wykorzystania nadesłanych prac w celach reklamowych.

8. Prace wyróżnione bonami powinny pozostać w serwisie YouTube przez min. 1 rok od czasu ich przesłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dobra będę się zastanawiał co piszę, ale poniosło mnie. A co do ciebie Crispers5 ja nie nabijam sobie 200 wyświetleń co daw dni, więc proszę tak o mnie nie pisać. Gram fair-play PS. Jeśli nie wierzycie zobaczcie 2 komentarze pod tym moim filmikiem już 2 osoby napisały że tam kupią fajerwerki. I co dowód mam - zachęca ludzi do kupna zachęca ! Aha, Bardzo WAŻNE CZYTAĆ : jeśli wam się nie podoba ten konkurs to proszę nie brać udziału a nie, cały czas na coś narzekacie . Ogłosili taki konkurs to bierz udział albo nie jak Ci się nie podoba !

EDYCJA:

Zapoznałem się z nowym regulaminem .
Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifa... W jakimś stopniu oszukujesz. Nie możliwe to jest żeby w 2 dni mieć 500 wyświetleń! Chyba że masz tyle kolegów.. Lol Moj film ma z 4 dni (a rozsylam linki ciągle) i ma 300... Coś mi sie tu nie podoba..
Ale to moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifa moim zdaniem uzywa połączenia z serwerami proxy :) zobazcymy statystyki insight bo dał je na prywatne a i tak będzie je musiał ujawnić. Crisper z jednego ip mozna nabic 300 wyswietlen ale w ciągu kilki dni a nie poprzez ciągłe odświeżanie, więc twoje oskarżenie nie jest poprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wysyłam na naszej klasie na zapytaj.com.pl i na różnych grach przeglądarkowych a tak poza tym nie mówić że oszukuje poniewasz wczoraj i dziś przesiedziałem całe dwa 2 dni na rozsyłaniu wiadomości do przyjaciół i wirtualnych kolegów( w grach na różnych forach )więc proszę tak o mnie nei mówić nawet nie wiecie ile się napracowałem pisząc te wszystkie wiadomości do kolegów. Wygrywam a wy chcecie mnie wykluczyć z konkursu !
Nie mam też żadnych programów do zmiany ip jestem czysty przysięgam NA MOJĄ ŚMIERĆ ŻE NIE OSZUKUJĘ !
PS.Co to te statystyki insight wytłumaczycie mi ?
Edytowane:
Ok już wiem co to te statystyki insight a jak mam je "uaktywnić" żeby każdy widział ile mam prawdziwych wyświetleń ? wtedy zobaczycie że nie oszukuje mam ok.500 wyświetleń , a wyświetleń insight mam około 450 więc nie oszukuje !
Przysięgam że nie oszukuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fifa... W jakimś stopniu oszukujesz. Nie możliwe to jest żeby w 2 dni mieć 500 wyświetleń! Chyba że masz tyle kolegów.. Lol Moj film ma z 4 dni (a rozsylam linki ciągle) i ma 300... Coś mi sie tu nie podoba..
Ale to moje zdanie


fifa127 nie koniecznie musi oszukiwać. Jest wiele pomocnych programów w rozsyłaniu linków, na przykład postery czy przeróżne skrypty do rozsyłania wiadomości na e-maile czy gg. Sam jakoś wycyganiłem od kolegi postera (jest płatny niestety) :P

PS. Mój poprawiony filmik zaraz się wgra :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia ze skryptami... Ja nic nie używam. Gram uczciwie, wiem co mi odpowiecie : To też jest reklamowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysięgam ! JA NIE OSZUKUJĘ naprawdę 30 i 31 października siedziałem cały dzień na wysyłaniu wiadomość do kolegów i do wirtualnych kolegów.
Nie używam żadnych programów itp. Gram fair play PRZYSIĘGAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip skrypty to nie oszustwo, przecież o to chodzi aby ludzie oglądali filmiki i kupowali w sklepie więc każdy sposób jest dobry byle sklep i forum zyskało na popularnośći ;)

Btw przy takich skryptach też trzeba się trochę napracować, nie ma tak dobrze że włączysz i samo sobie leci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech vel później odejmie te wyświetlenia, które zostały nabite przez użytkowników na tym forum. :) Widzę, że niektórzy używają filmów szelek w swoich projektach, a nie widziałem ich jeszcze na FM ... Może przeoczyłem ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest reklama, tu wszystkie chwyty dozwolone. To ma przyciągać klientów.
Miały być fajerwerki? Są fajerwerki. Nie udowodnisz, że to nie są szelki, ale też nie udowodnisz, że to są szelki.
Wykorzystałem po prostu różne, losowe fajerwerki. Przecież nie będę kupował wszystkiego z ich sklepu i nagrywał po kolei żeby pokazać w reklamie.
Filmy są, Velibruma. Odwdzięczę mu się jakoś w zamian za ich udostępnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez nerwów chłopaki ... Przecież nikt nie odrzuci waszych filmików z takiego powodu ... :lol:

ZIP - w 0:49 sekundzie Twojego filmiku nawet nie trzeba się domyślać, że są to szelki. :P

Ale nie powiem, że chciałbym zobaczyć je w tym sklepie ... A i to automatyczne uruchamianie się filmików potrafi człowieka zdenerwować ... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że zwykły śmiertelnik, chcący kupić raz fajerwerki na Sylwestra nie zauważy różnicy, zwłaszcza na kilku klatkach filmu i to bez dźwięku. Nie słyszał nawet nigdy o podziale na 1.4G i 1.3G.
Do niego trzeba prosto :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak mi nie zamrozili liczby wyświetleń :D Tylko teraz naliczane są pojedyńcze wejścia - każde z innego numeru ip :) Czyli nawet nie mam jak oszukiwać ; DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...