Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY fajerwerkimarket.pl oraz forumfajerwerki.pl [zgłoszenia, komentarze, uwagi]


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi


Ty tutaj od oceniania nie jesteś... Liczy sie pomysł i treść reklamy, wykonanie, efekty stawia się na planie ostatnim... Masz zachęcić ludzi a nie pokazać możliwości programu...

Zgadzam się z tobą tomszak... Niech się nie czepia naszych filmów tylko niech się czepia własnego..

Reafen - czekam na twój film zobaczymy czym się "popiszesz".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Ty tutaj od oceniania nie jesteś... Liczy sie pomysł i treść reklamy, wykonanie, efekty stawia się na planie ostatnim... Masz zachęcić ludzi a nie pokazać możliwości programu...


Że co?

Im filmik jest lepiej wykonany tym bardziej przyciąga uwagę, a więc istnieje większa szansa, że zostanie on oglądnięty do końca przez widzów, a nie wyłączony po 2 sekundach odtwarzania. B) Nie przyszło Ci do głowy, że filmik może być świetnie wykonany, ze świetnymi efektami i mieć jednocześnie dobrą treść? Powiedz co rozumiesz przez słowo "pomysł" bo przecież efektów byś do tego nie zaliczył. Sorry, ale pokazem slajdów nikogo nie zachęcisz ...

Reklamy nie powinny być dłuższe niż 1,5 minuty bo nikomu nie będzie się chciało tego oglądać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIlip sam zacząłeś oceniać filmy, lecz potem zmieniłeś treść posta na inny. Ja tu nie chcę nikogo obrażać, po prostu tak uważam.
Jesli was uraziłem to przepraszam, mój film dodam jutro lub pojutrze, w zależności odmojego uploadu to ocenicie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, może i reklama powinna trwać max 1,5min ale pamiętajmy że nie ma to być reklama tylko dla sklepu ale też dla forum, więc to mają być jakby dwie reklamy, tyle że połączone. Poza tym jezeli prace byłyby oceniane tylko na podstawie efektów to większoś userów nie miałaby szans z filmami ZIPA czy Crispersa. Dlatego najlepiej niech każdy zajmie się swoim filmem i nie ocenia cudzych filmów. I jeszcze jedno, jeżeli konkurs ma polegać na nieuczciwym nabijaniu sobie wyświetleń przez proxy itp. To uważam że cały konkurs mija się z celem bo tak na prawde film odwiedzi 50 osób z tego 30 userów forum a 500 wyświetleń będzie sztucznie nabitych i nie zyska na tym ani sklep ani forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy kto ma najwięcej wyświetleń w Polsce :) Wtedy będzie wiadomo kto uzywał proxy. A jesli chodiz o filmiki zipa i crispera to nie ma problemu moge zrobic cos w sony vegasie czy innym programie :) Wiec nie mow ze gdyby chodizlo o efekty to nikt by nie mial szans... Ja moglbym zrobic duzo duzo lepszy film, ale zajelo by mi to duzo czasu. Mi chodzilo glownie o tresc i pomysl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no zaczyna sięłapanie za słówka :P Skończmy ten daremny temat, wiadomo że filip jest zwycięzcą teraz zaczyna się walka o 2 miejsce:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic nie wiadomo. Ja na razie praktycznie nigdzie filmiku nie wysyłałem (tylko do znajomych) a już mam 300 wyświetleń :). Dopiero wezmę się za to w następnym tygodniu bo teraz mam zbyt dużo obowiązków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co wam chodzi z tymi "cheat'ami" !? Przecież nikt tego nie używa ! A co do oceniania filmików pod względem najładniejszego to Administratorzy ocenią a nie my, więc nie wiem po co tu tyle hałasu ! Poczekajmy do końca listopada, a nie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fifa127 jak dla mnie tylko winny się tłumaczy :P

PS. Ja już rozesłałem swój filmik na parę for tematycznych (5 polskich i 2 zagraniczne) zobaczymy ile osób się zainteresuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 zagraniczne? Za takie coś powinna być dyskwalifikacja... Sklep jest tylko na skalę Polski, więc zrobiłeś to tylko po to, aby nabić wyświetlenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomszak FM wysyła też paczki poza granicę Polski, wiem bo znajomy z kupował :) A poza tym jak mam nabić wyświetlenia na stałym IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A poza tym jak mam nabić wyświetlenia na stałym IP.


A co ma piernik do wiatraka? Rozesłałeś link na forach zagranicznych, w celu zwiększenia liczby wyswietlen. Skoro sklep rozsyła paczki tylko na terenie kraju to po co go reklamować za granicą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o nie wysyłanie reklamy na strony zagraniczne, bo to nie jest reklama dla osób spoza zagranicy, a w ten sposób fora otrzymują tylko niepotrzebne dla nich tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomszak znajomy 2 lata temu kupował tam fajerwerki więc po co piszesz że nie wysyłają paczek poza granice Polski, no chyba że od tego czasu coś się zmieniło.

Vel skoro Ci się to nie podoba to zaraz wywalę posty z zagranicznych for :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko jak wejdziecie na youtube w dział moje filmy to też macie napisane takie coś ?"Film wideo, którego wyświetlanie jest zablokowane".Nie wiem czego to się tyczy, bo wyświetlenia nadal mi przybywają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie no zaczyna sięłapanie za słówka :P Skończmy ten daremny temat, wiadomo że filip jest zwycięzcą teraz zaczyna się walka o 2 miejsce:D

PS: Nie jestem na pierwszym miejscu tylko na 2, i teraz wy sie o nie tez bijecie bo macie podobną ilość wyświetleń co ja.Velibrum a czy dozwolone jest coś w stylu : daje kuzynce link żeby reklamowała wszędzie? Czy nie może nikt pomagać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, trzeba działać w granicach zdrowego rozsądku. Jak mają być takie sytuacje, jak spamowanie w filmikach innych użytkowników, czy wstawianie linków na forach, na których nie powinny się znaleźć, to na tego typu akcje zgody nie ma. Reklamę ma obejrzeć ktoś, kto jest zainteresowany fajerwerkami, ich kupnem itp., a nie został zwabiony sloganami typu "jak zdobyć 9999 zł za darmo" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Filip, trzeba działać w granicach zdrowego rozsądku. Jak mają być takie sytuacje, jak spamowanie w filmikach innych użytkowników, czy wstawianie linków na forach, na których nie powinny się znaleźć, to na tego typu akcje zgody nie ma. Reklamę ma obejrzeć ktoś, kto jest zainteresowany fajerwerkami, ich kupnem itp., a nie został zwabiony sloganami typu "jak zdobyć 9999 zł za darmo" itp.


Wiekszosc ludzi, ktora jest zainteresowana fajerwerkami jest prawdopodobnie zarejestrowana na forum. Wiec jezeli mielibysmy wysylac linki tylko do takich osob, to wyswietlen bylo by moze ze 100.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry film sam się wypromuje, więc nie mówicie o 100 wyświetleniach, bo sam mam sporo filmików o bardzo dużej ilości wyświetleń i to bez żadnej reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja taka - przenieść do innego tematu tylko posty z filmami a w tym temacie pisać uwagi,pytania i komentarze... Bo faktycznie taki burdel że nie wiadomo gdzie co jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...