Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY fajerwerkimarket.pl oraz forumfajerwerki.pl [zgłoszenia, komentarze, uwagi]


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

KONKURS FILMOWY FAJERWERKIMARKET.PL ORAZ FORUMFAJERWERKI.PL

Drodzy Forumowicze,

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie sponsorowanym przez sklep internetowy fajerwerkimarket.pl

Zadanie jakie tym razem postawiliśmy przed Wami, to stworzenie filmiku reklamowego sklepu fajerwerkimarket.pl
Liczy się Wasza pomysłowość, kreatywność, humor oraz inwencja twórcza. Wasze dzieło musi być załadowane do serwisu YouTube, a link do niego ma widnieć w tym temacie w takiej postaci:
[ MEDIA] link [ /MEDIA] ( bez spacji )
Pamiętajcie, konkurs ma za zadanie reklamować sklep oraz zachęcać do zrobienia w nim zakupów. Oprócz adresu sklepu w filmie musi pojawić się adres naszego forum – forumfajerwerki.pl

Łączna pula nagród w konkursie wynosi 600 zł. Do zdobycia jest
Za I miejsce bon na zakupy w sklepie 200 zł
II miejsce bon na zakupy w sklepie 150 zł
III miejsce bon na zakupy w sklepie 100 zł

I miejsce zdobywa filmik z największą ilością wyświetleń, II miejsce zajmuje filmik, który ma drugi wynik pod względem ilości wyświetleń, podobnie jest z nagrodą III. Im więcej wyświetleń tym lepiej, tak więc bierzcie swoje edytory video w dłoń, ruszcie głowa i rozsyłajcie linki wśród znajomych, kolegów itp.

Dodatkowo, do zdobycia jest nagroda specjalna – bon na zakupy w sklepie o wartości 150 zł. Powędruje on w ręce osoby, której filmik będzie się cechował najlepszym pomysłem oraz kreatywnością.

Nagradzamy aż 4 osoby, tak więc każdy ma szansę załapać się na któryś z bonów.

Na zgłoszenia czekamy od dzisiaj, tj. 23 października, do 30 listopada 2010 r.

REGULAMIN ( 31.10.2010 r. - aktualizacja regulaminu. kliknijcie download na dole strony )

Po wpisaniu w TYM TEMACIE swojego zgłoszenia będę edytował posty i wpisywał, czy treść filmiku kwalifikuje się do konkursu.

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czegoś tu nie rozumiem ... :)

A jeśli jedna osoba stworzy najlepszy filmik i będzie miała najwięcej wyświetleń to łącznie otrzyma bon o wartości 350zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czegoś tu nie rozumiem ... :)

A jeśli jedna osoba stworzy najlepszy filmik i będzie miała najwięcej wyświetleń to łącznie otrzyma bon o wartości 350zł?


Tak ciężko przeczytać regulamin :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak ciężko przeczytać regulamin :P


Z regulaminu wynika, że 4 osoby otrzymają nagrody co może (ale nie musi) być prawdą. Być może znajdzie się taka osoba, która stworzy najlepszy filmik i będzie miała wystarczają liczbę wyświetleń dzięki czemu zdobędzie 2 bony, a lista zwycięzców się skróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby więcej w temacie nie spamować odpowiem Ci najdokładniej jak umiem:1 użytkownik z największa liczba wyświetleń dostanie 1 nagrodę, 2 z mniejsza ilością obejrzeń dostanie 2 nagrodę, a z najmniejszą ilością dostanie 3 nagrodę 4 nagroda będzie przyznana za najlepiej "skonstruowany" film. Przynajmniej ja tak to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko jest możliwe, chociaż raczej będziemy starali się uhonorować 4 osoby.


Veli ale wnioskując z regulaminu na pewno zostaną uhonorowane 4 osoby. Wnioskuję to z tego punktu: "Jeden uczestnik może zdobyć maksymalnie 1 nagrodę." :P

veli: Jest też punkt, zaznaczający możliwość zmiany regulaminu :) Tak jak powiedziałem, jeżeli będzie filmik nad wyraz wyznaczający się oryginalnością, pomysłem oraz niebywałą formą, kreatywnością, to być może rozważymy dwie nagrody dla jednej osoby, chociaż raczej takiej sytuacji nie przewidujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z wykorzystywaniem filmów z kanału fajerwerkimarket na YouTub'ie, mamy takową możliwość wykorzystywać je w reklamach?

Napisałem zapytanie na ich kanał na YT ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi, może wy byście poruszyli kontakty i poinformowali nas ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby dali w ogóle odpowiedź, ale skoro filmik promuje ich sklep no to zapewne można wykorzystać ich filmiki. Osobiście zrobiłem reklamę tylko ze swoich filmików, tylko muzyka nie moja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko napisać, że system wyłaniania zwycięzcy jest wg. mnie bez sensu. Wstawiając odpowiednie tagi oraz oczywiście filmik z jajem można mieć dużo wyświetleń, ale chyba nie o to chodzi. Po za tym, żeby wszyscy mięli równe szanse filmiki powinny być dostępne publicznie w jednym czasie...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Chciałem tylko napisać, że system wyłaniania zwycięzcy jest wg. mnie bez sensu. Wstawiając odpowiednie tagi oraz oczywiście filmik z jajem można mieć dużo wyświetleń, ale chyba nie o to chodzi. Po za tym, żeby wszyscy mięli równe szanse filmiki powinny być dostępne publicznie w jednym czasie...

fps


Dokładnie teraz to już nie mam po co go dawać,za późno. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sponsor, jest i reklama, a w reklamie chodzi o dużą ilość wyświetleń. Ten kto się bardziej spręży, ten będzie mieć większe szanse na więcej wyświetleń, a tutaj chodzi właśnie o wykrzesanie ducha rywalizacji.

EDIT: Filmik śmiało można wstawić i tydzień później, a i tak ma szansę na dobry wynik. Liczy się sposób wypromowania go, a on nie zależy od momentu wstawienia. Kto ma obejrzeć i tak go obejrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedprzedprzedmówcą ! Można byłoby wysłać filmy do velibrum a on np po 15 listopada zrobiłby ankiete z filmami, i użytkownicy wybierali by film który im się najbardziej podoba, a 4 nagroda wg. mnie powinna być wyłaniana przez administracje i fajerwerkimarket.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie będzie na pewno, bo decydowałyby o tym sympatie i antypatie. Zamiast narzekać myślcie nad filmikami :) Jak wspomniałem wcześniej, każdy ma szansę. Wystarczy obrać dobrą strategię promocji filmiku. Kto ma go zobaczyć i tak go zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z przedprzedprzedmówcą ! Można byłoby wysłać filmy do velibrum a on np po 15 listopada zrobiłby ankiete z filmami, i użytkownicy wybierali by film który im się najbardziej podoba, a 4 nagroda wg. mnie powinna być wyłaniana przez administracje i fajerwerkimarket.


Ankiety nie popieram. Użytkownicy będą wtedy mogli tworzyć setki kont i poprzez bramki proxy głosować na siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja uwaga jest taka że więcej piszcie o forum! a nie tylko na zakończenie jedno hasło! to ma być reklama i forum i sklepu a nie sklepu z dodatkiem forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o tym wcześniej, ale warto wspomnieć o tym ( co wydawało mi się oczywiste ), żeby reklama nie była zlepkiem dwóch filmików z adresem sklepu i forum i tyle! Od teraz prac robionych "na odwal" w 3 minuty, polegających na wrzuceniu jakiegoś filmiku z pokazu i dodaniu adresu forum i sklepu NIE PRZYJMUJĘ :) Dla Miśka zrobię wyjątek, bo zrobił film przed tym ogłoszeniem, ale ludzie - STARAJCIE SIĘ CHOCIAŻ TROCHĘ BARDZIEJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprzejmie informuje,że u mnie i u kolegi "szpyrtoki" staneła liczba wyświetleń i juz od kilku godzin się nie rusza, a jestem pewien że ludzie wyświetlają mój film. Co z tym mamy zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...