Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY fajerwerkimarket.pl oraz forumfajerwerki.pl [zgłoszenia, komentarze, uwagi]


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, w końcu sklep oprócz nagród za 600 zł, nagród pocieszenia i 4 darmowych wysyłek powinien zasponsorować kolejnych 11 wysyłek, żeby nikt nie mówił, że pomimo takich nakładów ktoś kogoś w coś robi...

Albo może cofniemy wszystkim nagrody pocieszenia, to wtedy nikt nie będzie "zmuszony do kupna fajerwerków i robiony w ..."!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sklep daje każdemu nagrodę niespodziankę a Ty jeszcze narzekasz... Nie chcesz to nie kupuj specjalnie. Większość i tak robi tam zakupy podczas WK to dostanie jeszcze gratis jakiś prezent. Dać palec to urżną rękę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos w ogole napisal, ze musisz ta nagrode pocieszenia przyjac? Nie podoba sie, to nic nie kupuj i sie ciesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawo wyrazić swoje zdanie na ten temat. Wg mnie jest to tylko chwyt marketingowy Jeśli nagrodą pocieszenia będzie np. opakowanie FP3/NEW to ja dziękuję i niczego nie zamawiam. Zresztą nie planuję już zakupów na FM (przynajmniej w tym roku), więc i tak tej nagrody nie otrzymam ... Po co ten nerwy ... :blink: Ale dla tych co zamawiają, ten bonus będzie miłym prezentem ... ;)

P.S. Moglibyście się bardziej postarać pisząc te komentarze bo ja takiego bałaganu zwykle nie czytam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zasponsorujesz darmowe wysyłki dla wszystkich to będą darmowe. Na 1 konkurs sklep nie będzie wydawać ponad 1000 zł. Masz prawo wyrażać swoją opinię, ale nie od razu rzucać oskarżenia "zmuszania do robienia zakupów i robienia w ..."!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ... To czy skorzystacie z tych prezentów to nie mój interes ... Chciałem Wam tylko uświadomić, że jeśli nie planujecie robić zakupów w tym sklepie to nawet nie macie co marzyć o bonusie ... Ja np. nie będę wydawał kolejnej kasy na fajerwerki tylko po to by dostać prezent. :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwyciezcom, szczegolnie Capensisowi, ktoremu wedlug mnie nagroda nalezala sie takze ze wzgledu na jakosc filmiku i jego wykonania. Prezenty dla wszystkich to mila niespodzianka, Crispers zawsze mozesz cos wziasc, fajerwerkow nigdy dosc.

Pozdrawiam.
JMJ Pirotechnics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie słodzą xD
Teraz pozostaje nam tylko zamawiać fajerwerki za bony i się cieszyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem kod tylko mam pytanie ponieważ 1 raz zamawiam fajerwerki i mam prośbę napisał by mi ktoś jak dokładnie gdzie co mam wpisać ?
(chodzi mi z tym bonem)
------------------------
blackhawk777 tyle to i ja wiem ale tam jeszcze nick trzeba wpisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam dostałem kod tylko mam pytanie ponieważ 1 raz zamawiam fajerwerki i mam prośbę napisał by mi ktoś jak dokładnie gdzie co mam wpisać ?
(chodzi mi z tym bonem)
------------------------
blackhawk777 tyle to i ja wiem ale tam jeszcze nick trzeba wpisać...





No to jak wiesz, to o co pytasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponq czytaj uważnie błagam cię... on pierwszy raz kupuje fajerwerki i ma prawo nie wiedzieć że nick się wpisuje tam gdzie kod do bona czyli w polu "Uwagi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ponq czytaj uważnie błagam cię... on pierwszy raz kupuje fajerwerki i ma prawo nie wiedzieć że nick się wpisuje tam gdzie kod do bona czyli w polu "Uwagi".


Oczywiscie, ze ma prawo. Tyle, ze on wie o tym, sam to napisal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi mi o to co ma być pierwsze ...
Czy tak ma wyglądać wiadomość uwagi ?:
1.Mój kod(bon): tutaj nr kodu
2.Mój nick z forum: tutaj mój nick
i to wystarczy wysłać tak ?
--------------------------------------------
ok już zamówiłem tylko powiedzcie czy dobrze:
Mój bon: tutaj wpisałem ten kod
mój nick: fifa127

i akceptowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale chodzi mi o to co ma być pierwsze ...
Czy tak ma wyglądać wiadomość uwagi ?:
1.Mój kod(bon): tutaj nr kodu
2.Mój nick z forum: tutaj mój nick
i to wystarczy wysłać tak ?
--------------------------------------------
ok już zamówiłem tylko powiedzcie czy dobrze:
Mój bon: tutaj wpisałem ten kod
mój nick: fifa127

i akceptowałem


Tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wysłałem im już pesel teraz czekamy na przesyłkę :)
---------------------------------------------------------
Mam do was pytanie ! Przysłali mi maila o: zawartości mojego koszyka, mój adres itp. ... I napisali coś takiego:
Rodzaj płatności: Przy odbiorze
Dostawca: Polska
Koszt dostawy: 24.00 PLN
Wartość zakupów: 149.83 PLN
Kwota do zapłaty: 173.83 PLN

I to mnie zdziwiło ponieważ w uwagach napisałem im nr.bonu i nick z forum, więc o co chodzi ?
Czyżbym musiał zapłacić za zamówienie ??? A może tą wiadomość, którą mi wysłali wysyłają automatycznie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ok wysłałem im już pesel teraz czekamy na przesyłkę :)
---------------------------------------------------------
Mam do was pytanie ! Przysłali mi maila o: zawartości mojego koszyka, mój adres itp. ... I napisali coś takiego:
Rodzaj płatności: Przy odbiorze
Dostawca: Polska
Koszt dostawy: 24.00 PLN
Wartość zakupów: 149.83 PLN
Kwota do zapłaty: 173.83 PLN

I to mnie zdziwiło ponieważ w uwagach napisałem im nr.bonu i nick z forum, więc o co chodzi ?
Czyżbym musiał zapłacić za zamówienie ??? A może tą wiadomość, którą mi wysłali wysyłają automatycznie ???


Nie panikuj, za nic nie bd musial placic... Ta wiadomosc jest zapewne automatyczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...