Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY fajerwerkimarket.pl oraz forumfajerwerki.pl [zgłoszenia, komentarze, uwagi]


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie podmieniam, tyle że YT nie ma nic ciekawego do zaproponowania i z dźwiękiem będzie trochę kicha :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokneli bo muzyka nie jest moja i żadne podpisy by nie pomogły. Znalazłem coś w miarę znośnego na YT ale filmik wiele straci na walorach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wkrótce dodam swój wypasony film ;D
CO do muzyki to dałem jedną piosenkę, dodam napisy i tytuł piosenki, więc nie powinno być problemu z zablokowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisy nic nie dadzą, jak mają zablokować to i tak zablokują.

Vel dzięki za poradnik, na pewno się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie wszyscy czekają do 30 aby pokazać swoje prace. Najlepiej by było aby każdy zgłosił swoje prace np do 28 bo jak sie wszyscy rzucą to ciężko będzie posprawdzać all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fifa, nie po to kasuję Twojego jakże bogatego w treść posta "Jak wam idzie", abyś pisał go znowu. Jak chcesz wiedzieć, to linki są umieszczone w temacie i możesz sprawdzić, kto ile ma wyświetleń, lub jaki poziom pracy prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie musieli bloknąć. Czasami statystyki aktualizują się dopiero po 24 godzinach. Jeżeli "nabijałeś" wyświetlenia no to pewnie zablokowany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luxor, proszę, nie umieszczaj w komentarzach linka do swojego filmu pod filmami innych użytkowników, którzy tego nie chcą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzające jest to jak filmik Ponq'a włącza się gdy zagląda się do tematu,bo nie każdy sobie życzy aby w pewien sposób przymusowo oglądac ten filmik!

/// poprawione

Mpiwowski i JMJ - nie musicie przytakiwać, gdy jakiś problem zostaje zgłoszony w temacie, bo i tak każdy rozpatrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vel to nie ja, dałem zlecenie trzem kolegom i widocznie wpadli na pomysł żeby spamować w filmikach :P Jakby co to już im powiedziałem żeby pomyśleli nad czymś innym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luxor, upomnij w takim razie kolegów, aby nie wysyłali z konta films4lightake komentarzy z linkiem, bo dostaję wiadomości od osób, którym to przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wkurzające jest to jak filmik Ponq'a włącza się gdy zagląda się do tematu,bo nie każdy sobie życzy aby w pewien sposób przymusowo oglądac ten filmik!

/// poprawione

Mpiwowski i JMJ - nie musicie przytakiwać, gdy jakiś problem zostaje zgłoszony w temacie, bo i tak każdy rozpatrzę.

Autoodtwarzanie nabija wyswietlenia. Jezeli Vel poprawiles moj filmik, sprawiedliwe by bylo jakbys zmienil tez filmiki innych. Na poprzednich stronach tez wlaczaja sie automatycznie.

Dzieki i pozdro.

/// poprawione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopcy.Między nami duża rywalizacja. Mówie teraz o tych do 250 wyświetleń. :)
A, fifa, strasznie mnie to ciekawi jak tak szybko nabijasz wyświetlenia! Pewnie no lifujesz? :P Bez urazy.:)
Luxor, twój film mnie wkurza. Włącza się automatycznie jak tylko wchodze na strone...Zrób z tym coś albo Veli, zrób z tym coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie żaden nie przypadł mi do gustu, film capensis'a - fajny ale troche nudnawy, ZIP'a - fajne efekty ale krótki, pozostałe szybko wykonane i nie warte oceny. Ja niedługo wgram swój film, ale musze jeszcze popracować nad nim ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty chciałeś, żeby trwał 5 minut? Reklamy zwykle trwają po minutę, nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Autoodtwarzanie nabija wyswietlenia. Jezeli Vel poprawiles moj filmik, sprawiedliwe by bylo jakbys zmienil tez filmiki innych. Na poprzednich stronach tez wlaczaja sie automatycznie.

Dzieki i pozdro.

/// poprawione


/// poprawione

Filmik luxora na poprzedniej stronie dalej wlacza sie automatycznie, kameleona na 3 rowniez ;]




A co Ty chciałeś, żeby trwał 5 minut? Reklamy zwykle trwają po minutę, nie więcej.


Nawet czasami minuta na reklame to za duzo.

EDIT. Sorry za 2 posty pod soba, vel jak zedytujesz to usun.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak narazie żaden nie przypadł mi do gustu, film capensis'a - fajny ale troche nudnawy, ZIP'a - fajne efekty ale krótki, pozostałe szybko wykonane i nie warte oceny. Ja niedługo wgram swój film, ale musze jeszcze popracować nad nim ;D


Ty tutaj od oceniania nie jesteś... Liczy sie pomysł i treść reklamy, wykonanie, efekty stawia się na planie ostatnim... Masz zachęcić ludzi a nie pokazać możliwości programu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...