Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

No, no TOP 10 jaka zmiana, oczywiście na lepsze. Dużo sklepów miało lipne promocję albo wgl był ich brak wy takie promocje przed samym Sylwestrem i to jeszcze jedna za druga. Jeszcze tylko by się przydało z cenami zrobić porządek w namiotach bo powalają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zostałem ofiarą plagiatu w konkursie oraz oskarżeń o plagiat. Pani Ania Ania skopiowała ode mnie opisy. Dowodem na to są daty wystawienia komentarzy oraz formy męskie, których wyżej wymieniona kobieta nie raczyła nawet zmienić. Aktualnie pani Małgorzata Dziedzina oskarża mnie o plagiat, proszę o interwencje. Ciężko pracowałem nad tymi recenzjami i jest to moja własność intelektualna, którą Pani Ania Ania sobie przywłaszczyła. Chciałem ujawnić to w większym gronie, aby nie było nieporozumień. Proszę o zdecydowaną interwencje sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiamy machinę w tej sprawie Ponczo. Poczekaj do poniedziałku.

Wielkie dzięki za odzew, aktualnie Ania Ania, która kopiowała moje opisy prawdopodobnie usunęła konto oraz skopiowane wpisy. Zapewne było to jakieś konto fikcyjne. Osoba ta zapraszał mnie nawet do znajomych na FB. Niestety kobieta, która oskarżała mnie o plagiat pomimo moich próśb i dowodów nie usunęła obwiniających mnie komentarzy. Uwierzcie drodzy koledzy, że naprawdę bardzo starałem się aby coś wygrać, poświęciłem wiele czasu na napisanie tych opisów, włożyłem w to całe serce. Niestety teraz jestem postawiony z złym świetle :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponczo12496 nie martw się. Konkurs powinien sprawiać radość ludziom biorącym w nim udział. Są osoby,które nie potrafią współzawodniczyć fair play,ale to nie znaczy ,że wszyscy tacy są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponczo12496 nie martw się. Konkurs powinien sprawiać radość ludziom biorącym w nim udział. Są osoby,które nie potrafią współzawodniczyć fair play,ale to nie znaczy ,że wszyscy tacy są :)

Zgadzam się w 100%. Również mi wiele radości sprawiło pisanie tych opisów oraz oczekiwanie na wyniki konkursu. Szkoda, że tak wyszło. Mam nadzieje, ze mi wierzycie, jestem z wami od tylu lat, nie śmiał bym nikogo z was oszukiwać, nawet by mi to przez myśl nie przeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Ponczo, tutaj ewidentnie widać kto plagiatował i kto ma fake konto. Wysłałem maila do fajerwerkimarket, jak trzeba będzie, to jeszcze zadzwonię koło popołudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Ponczo, tutaj ewidentnie widać kto plagiatował i kto ma fake konto. Wysłałem maila do fajerwerkimarket, jak trzeba będzie, to jeszcze zadzwonię koło popołudnia.

Wielkie dzięki !! :) Mam nadzieje, że ten incydent nie wpłynie na przebieg konkursu w żaden sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;) ta osoba "Ania Ania" nie będzie brana pod uwagę w konkursie ;)

I użytkownik "Małgorzata Dziedzina" niepotrzebnie wprowadza ludzi w błąd. Użytkownik "ania ania" został zablokowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;) ta osoba "Ania Ania" nie będzie brana pod uwagę w konkursie ;)

 

I użytkownik "Małgorzata Dziedzina" niepotrzebnie wprowadza ludzi w błąd. Użytkownik "ania ania" został zablokowany ;)

Wielkie dzięki wszystkim, którzy zaangażowali się w tą sprawę, kończę i nie robię już spamu. Życzę powodzenia w jutrzejszym konkursie !! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla organizatorów i brawa dla uczestników!

 

Pewnie zabrakło mi centymetrów...

 

Ponczo, jednak coś Ci się od życia należało ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym bardzo podziękować organizatorom konkursu za możliwość zdobycia tylu świetnych nagród.

 

PS.Gdzie wysłać dane? PW na forum , FB , email czy telefonicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...