Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy wyniki konkursu? I do tego czy przesyłka wygranej na koszt odbiorcy? I jeszcze jedno, z którego fan page trzeba udostępnić tą fotkę?

 

Edit. Znalazłem i wyniki 01.03.2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy wyniki konkursu? I do tego czy przesyłka wygranej na koszt odbiorcy? I jeszcze jedno, z którego fan page trzeba udostępnić tą fotkę?

 

Edit. Znalazłem i wyniki 01.03.2015

Najlepiej z obu, ale może być z jednego obojętnie którego :)

wysyłka na koszt organizatora,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Niedługo Składamy Ostatnie zamówienia od importerów Jorge, Kometa, Piromax, Gaoo, Triplex, Tomaszek

Powiedzcie jakie produkty byscie chcięli by się pojawiły na sklepie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam złożyć zamówienie w najbliższym czasie i chciałbym zakupić na przykład show boxa od jorga 49sh oraz magme 16sh od triplexa. Przydałby się także lont, bo to zawsze się sprzydaje. I te produkty które są pokazane na sklepie ale nie można ich zakupić a jest ich naprawdę sporo. Dobrze że sklepie zależy na potrzebach klientów. Pozdrawiam. Może jeszcze rakiety typu JR8 i ghosty od komety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo Składamy Ostatnie zamówienia od importerów Jorge, Kometa, Piromax, Gaoo, Triplex, Tomaszek

Powiedzcie jakie produkty byscie chcięli by się pojawiły na sklepie? :)

 

bombki kuliste 2" SP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!! UWAGA !!! WAŻNA INFORMACJA !!!

PRZEDŁUŻAMY PROMOCJĘ CENOWĄ NA FP3 (JORGE) I FP3X KRACHMEN (GAOO) DO 30.10.2015 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW. PO TYM DNIU CENA PROMOCYJNA PETARD PRZESTANIE OBOWIĄZYWAĆ I BĘDZIE NOWA CENA.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW W NASZYM SKLEPIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2f55ed4d268db2efmed.jpg










cena fp3 oryginal Jorge i fp3x gaoo będzie odejmowana od wartości koszyka wraz z przesyłką ponieważ fp3 są na innej promocji do 30 października. Czyli np, wartość koszyka 180.90 i mamy 1 paczkę fp3 czyli minus 8.90 - 22zł przesyłka = 150 zł. Gratis w towarze o wartości 30 zł :) życzymy miłych zakupów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

UWAGA! Na prośbę klientów przedłużamy promocję do 02.11.2015 do godziny 24. Wysyłki są realizowane na bieżąco. Dziękujemy za zakupy.

 

 

ŻYCZYMY STRASZNIE WESOŁEGO HALLOWEEN!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

65dd8156fa758480med.jpg


TNIEMY VAT -23%

Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa SUPER PROMOCJĘ. Każdy Klient składając zamówienie od 10.11.2015 21:00
do 13.11.2015 24:00 otrzymuje 23% rabatu
(nie wliczając kosztów przesyłki).
Kod rabatowy: FM należy wpisać w koszyku pod wartością ceny .
System automatycznie odejmie 23% rabat.

Życzymy miłych zakupów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerkimarket (TOP10) na duży plus. Zamówienie złożyłem wczoraj ok. godz. 9, Dziś między godz. 10 a 11 paczka była już u mnie :D. Mimo rabatu 23% i darmowej wysyłki, dostałem jeszcze miły gratis. Jestem bardzo zadowolony z obsługi sklepu. Cieszę się, że mogłem skorzystać z promocji i mam nadzieję, że fajerwerki spiszą się równie dobrze. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...