Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiesz może czy będzie też taka promocja jak w tamtym roku czyli np. do zamówieniu o wartości 100zł dobieramy gratisy za 30zł?

nie mam zielonego pojęcia :xmas_w00t:

 

Odnośnie promocji to te 25%(w tym przypadku z 50zł)wychodzi podobnie jak zestawy promocyjne za 50zł(też wartość 12-15zł). Duzym atutem jednak jest to, że mozna sobie samemu wybrać gratisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie promocji to te 25%(w tym przypadku z 50zł)wychodzi podobnie jak zestawy promocyjne za 50zł(też wartość 12-15zł). Duzym atutem jednak jest to, że mozna sobie samemu wybrać gratisy.

 

 

Dokładnie :xmas_tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszy sklep ! :christmascool: Tanie dobre wyrzutnie :christmascool: szybka wysyłka :xmas_happy: dużo petard ogólnie duży wybór fajerwerek :fireworks: :fireworks: Polecam :christmasexclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WAŻNA INFORMACJA !!!

 

JESZCZE TYLKO 1 DZIEŃ SZALONEJ PROMOCJI. DNIA 10.11.2014 O GODZ. 24:00 KOŃCZY SIĘ SZALONA PROMOCJA. KTO PIERWSZY TEN LEPSZY. NIE DAJ SIĘ WYPRZEDZIĆ, BĄDŹ PIERWSZY I KORZYSTAJ Z NAJWIĘKSZYCH RABATÓW...

 

Z POZDROWIENIAMI

ZESPÓŁ TOP 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aebb1acf581d4322m.jpg

 

W DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

UWALNIAMY PRODUKTY OD VAT-U i NIE TYLKO. OD DNIA 10.11.14 OD GODZINY 00.00 W NOCY DO DNIA 11.11.14 DO GODZINY 23.59

zrób zakupy a otrzymasz gratisy wartości 30% które sam zdecydujesz co wybrać z całego asortymentu.

JEŚLI ZAMÓWISZ NP. ZA SUMĘ 100 BRUTTO (bez kosztów przesyłki ) wybierz gratisy z całego asortymentu za 30PLN

 

POD KONIEC ZAMÓWIENIA WPISZ W UWAGACH NAZWĘ, SYMBOL I ILOŚĆ SZTUK GRATISÓW .

 

OSTATNIA TAKA OKAZJA

 

UWAGA: koszt dostawy tylko 22 PLN BRUTTO NIEZALEŻNIE OD ILOŚCI PACZEK. ZAKUP POWYŻEJ 400 PLN

WYSYŁKA GRATIS.

 

 

ZESPÓŁ TOP 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio składałem zamówienie w tym sklepie i moja opinia na pewno nie jest pozytywna. Do złożonego zamówienia przyszło mi dopłacić, a zamowione gratisy związane z promocją jesienną nie zgadzały się. Nie otrzymałem wszystkich wybranych produktów a inne w zamian - pomimo, że w uwagach zamówienia zwróciłem szczegolną uwagę aby w razie zmian lub problemow niezwłocznie skontaktowali się ze mną(mail,telefon).

W paczce nie znajdowało się wszystko co zamówiłem, ale tu już się ogarneli i zotała wysłana druga paczka.

Jedyne dobre jest to, że przesyłka dotarła szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:67675:

 

CinQuXs , ja tak nie wiem ale gdy zawsze u mnie nie było czegoś z zamówienia to dzwoniła jakaś kobieta albo chłopek :)/>/> zawsze miałem o nich dobre zdanie i tak podtrzymuję :)

Nawet najlepsi mają prawo się pomylić :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie jestem po rozmowie z panią i w tym roku nie będzie raczej promocji , można się spodziewać opóźnienia co do wysyłki bo mają dużo zamówień ;)/>

 

Thx za info

 

 

Co do kontaktu przez gg to masakra nikt nie odpisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Polecam tego ps... Sklepu !

 

Paczka super zapakowana , ale to tylko jeden plus , który mogę napisać o tym sklepie . Zamiast wyrzutni episode XIII dostałem zamiennik Styx czy jakoś tak - bez uprzedzenia mnie , a jako gratis za 40 zł , ktlóry kazałem sklepu wybrać to dostałem maleńką wyrzutnie z fonntaną. Co najgorsze płaciłem za to co zamawiałem , a nie co dostałem czyli jestem na minusie.

 

A oto dowody :

 

IMG_20141204_231115_1_jpg_300x300_q85.jpg

 

Proszę zwrócić uwagę na paragon :

 

IMG_20141204_231206_jpg_300x300_q85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Polecam tego ps... Sklepu !

 

Paczka super zapakowana , ale to tylko jeden plus , który mogę napisać o tym sklepie . Zamiast wyrzutni episode XIII dostałem zamiennik Styx czy jakoś tak - bez uprzedzenia mnie , a jako gratis za 40 zł , ktlóry kazałem sklepu wybrać to dostałem maleńką wyrzutnie z fonntaną. Co najgorsze płaciłem za to co zamawiałem , a nie co dostałem czyli jestem na minusie.

 

Dzwoniłeś tam ? ja bym zrobił taką afere że było by siwo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

afc8ba41c22a4ea3m.jpg

 

 

OD dnia 19.12.2014 od godziny 12:00 do dnia 20.12.2014 do godziny 12:00

Obowiązuje MEGA PROMOCJA na wybrane produkty !!

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99b63144785f5a1em.jpg

 

 

OD dnia 20.12.2014 od godziny 15:00 do dnia 21.12.2014 do godziny 15:00

Obowiązuje MEGA PROMOCJA na wybrane produkty !!

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tym roku po raz pierwszy zamówiłem fajerwerki z TOP10. Niestety na tą chwilę nie jestem zadowolony, zamówienie złożone 20.12.2014, a do tej chwili na stronie status oczekuje. Próba kontaktu bezskuteczna, w zasadzie nie wiadomo co robić, jutro już 30 grudzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...