Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny konkurs mimo wszystko, chociaz że nic nie wygrałem haha. Jednak bardzo duży plus dla was za tak dobre rozpisanie wyników oraz przedstawienie ich :)

Dzięki za fajną zabawe haha :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten sklep w 100%,ostatnio robiłem u nich zakupy,co prawda trochę macrocosmos ma pozdzieraną górną folijkę ale taka już wada hurtowych zamówień:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie polecam paczka zamówiona w niedziele wczoraj wysłana a dzisiaj jest już u mnie :) wszystko dobrze zapakowane i zabezpieczone a wiec mogę powiedzieć tylko jedno słowo polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, będziecie jeszcze zamawiać u importerów lub dodawać nowe produkty na stronę sklepu do 20 grudnia ? Głównie chodzi mi o 37 tripla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Bardzo polecam sklep, szybka przesyłka a także miłe gratisy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Za ile zamowiles? I jakie gratisy? Ile war te są gratisy? Z góry dzięki za odp.

Zamawiałem za 370 zł i szczerze powiem że się zdziwiłem że aż tyle gratisów dostałem, rakiety, wyrzutnie małą, petardy i artykuły rożne. W żadnym sklepie tyle gratisów nigdy nie dostałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do sklepu. Dlaczego wiekszosc wyrzutni jest drozsza w porownaniu do ubieglego roku ? Zerkam na zeszloroczny rachunek i praktycznie wszystko jest o kilka kilkanascie zl drozsze... Podniesli jakis podatek czy jak ? Oczywiscie nie tyczy sie to Tylko waszego sklepu bo nawet takie markety jak biedronka sprzedaja swoje wyrzutnie o 10 zl drozej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do sklepu. Dlaczego wiekszosc wyrzutni jest drozsza w porownaniu do ubieglego roku ? Zerkam na zeszloroczny rachunek i praktycznie wszystko jest o kilka kilkanascie zl drozsze... Podniesli jakis podatek czy jak ? Oczywiscie nie tyczy sie to Tylko waszego sklepu bo nawet takie markety jak biedronka sprzedaja swoje wyrzutnie o 10 zl drozej.

Witam :)

Ceny u importerów poszły znacznie w górę, więc i wszędzie o 15/20% drożej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep super, ale nie wiem kto u Was pisał regulamin?

 

 

- TOWAR POSIADA WADY FABRYCZNE (NP. BRAK LADU ITP. KLIENTOWI PRZYSŁUGUJE PRAWO DO OTRZYMANIA TEGO PRODUKTU Z USUNIĘTA WADĄ LUB WYMIANĄ NA NOWY EGZEPLARZ POZBAWIONY WAD).
ZASADY I GWARANCJA JEST DOŁONCZONY DO SPRZEDAWANYCH TOWARÓW PRZEZ MARKET INTERNETOWY.
NASZA FIRMA STARANIE SPRAWDZA TOWAR WYSYŁANY ALE MOŻE ZDARZYC SIĘ SPORADYCZNY PRZYPADEK. W PRZYPADKU STWIERDZENIA NIEPRAWIDŁOWOŚCI PROSIMY ODESŁAĆ TOWAR NA ADRES SIEDZIBY MARKETU INTERNETOWEGO. KOSZT PRZESYŁKI PRZESYŁI ZOSTANIE ZWRUCONY KLIENTOWI LUB ZOSTANIE WYSŁANY KURIER KTÓRY ODBIEZRZE PRZESYŁKE OD KLIENTA.
UWAGA. PROSZĘ DO ODESŁANEJ PACZKI NIE ZAPOMIEC WŁOŻYC PARAGONU LUB FAKTURY.
BEZ PARAGONU LUB FAKTÓRY REKLAMACJA NIE ZOSTANIE UWZDLEDNIONA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że fajerwerki zamówiłem już jakiś czas temu to dopiero teraz piszę opinię :xmas_smile: A więc bardzo polecam wszystkim ten sklep! Szybka przesyłka, duży wybór, fajna szata graficzna sklepu, a co najważniejsze przystępne ceny :christmascool: Paczuszka przyszła elegancko zapakowana, co prawda kartonik mógłby być troszkę większy, ale to już drobiazg. Polecam jeszcze raz i pozdrawiam! :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...