Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Zamów przez internet i daj odbiór osobisty, tak będzie dobrze.

 

 

oo dokładnie, a tak Firek będzie najlepiej i najszybciej :) zdążą pracownicy przygotować zamówienie i tylko zgłosisz się po odbiór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać, na pewno zrobię spore zamówienie na zbliżające się urodziny z prostej przyczyny, zamawiałem wielokrotnie i nigdy nie było problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już jest tą wasza "wielka" wyprzedaż ale z tego co widzę to chcecie zarobić na picolo ;) "stara" cena 1.60 ? Z tego co pamiętam kosztowały poniżej złotówki więc już wiem na czym będzie polegać ta wasza wyprzedaż ;) podniesienie stare ceny o połowę a potem rzekomo ją obniżycie jeszcze na tym zarabiając BRAVO ! Życzę wam jak największej ilości naiwnych klientów (y)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już jest tą wasza "wielka" wyprzedaż ale z tego co widzę to chcecie zarobić na picolo ;)/> "stara" cena 1.60 ? Z tego co pamiętam kosztowały poniżej złotówki więc już wiem na czym będzie polegać ta wasza wyprzedaż ;)/> podniesienie stare ceny o połowę a potem rzekomo ją obniżycie jeszcze na tym zarabiając BRAVO ! Życzę wam jak największej ilości naiwnych klientów (y)

 

 

Ale wtedy rabat -70% będzie miało sens ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak już przecenione pikolaki będą kosztować z 50/60gr to co mnie to obchodzi jaka cena była przed tą z promocji. Myśle że każdy wie mniej więcej jaka to dobra cena za daną fajerwerke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończył się dzień ?? Dzień się kończy o północy, wieć pozostaw takie śmieszne gadanie dla siebie,

 

+ wyprzedaż wystartuje jutro około południa, ponieważ jeszcze jest uzupełniany asortyment w sklepie, gdyż teraz nie ma sensu, bo dużo pozycji powtarza się po raz, dwa razy,

 

 

Fantazyjne wpisy odnośnie wyprzedaży. Dobry skecz do kabaretu ;)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż rocznika 2014

 

Rabatowy kod niespodzianka

 

Hasło : TOP10

 

 

Pole na wpisanie kodu rabatowego znajduje się w koszyku po prawej stronie pod ceną waszego koszyka z fajerwerkami

 

 

KOD rabatowy ważny tydzień od dnia dzisiejszego godz, 13:45

 

minie termin a Ty nie zrobiłeś zakupów? będzie nowa wyprzedaż w niedzielę 18 stycznia,

jaka? nie wiadomo, łapcie okazję póki jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest opcja płatności przelewem bo widzę tylko za pobraniem ?

 

 

jest tylko opcja za pobraniem, ale jak zadzwoni pan na numer 58 350-57-00 to można zrobić opcję przedpłaty, podamy dane i nr konta,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko opcja za pobraniem, ale jak zadzwoni pan na numer 58 350-57-00 to można zrobić opcję przedpłaty, podamy dane i nr konta,

Ok dzięki załatwione i zamówione . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zwyczajna promocja a nie wyprzedaż.

W moim przypadku dostałem -30%. Zawsze to lepiej niż kupic po cenach normalnych. :)

Wystarczy mieć konto. Wrzucić jeden przedmiot do koszyka poniżej wpisać kod i już każdy bedzie wiedział ile ma rabatu.

Także żaden kot w worku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-30%??? Dosyć dobra obniżka ale nie wiem czy kupować teraz czy czekać na inną. A miało być do -70%. No trudno.

 

 

lepiej jakiś mniejszy % na wszystko niż 70% na kilka badziewnych produktów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony też poszło małe zamówienie :)

Powiedzcie ludzie bo nie śledziłem żadnych wyprzedaży w ubiegłych latach. Jakie rabaty spotykaliście w innych sklepach ? Bo nie mam żadnego odniesienia i 30% wydaje mi się być dobrą obniżką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamierzam dzisiaj zamówić ale mam rozterke i nie wiem czy czekać. Bo BF nie ma produktów które bym chciał ale jeśli promocja będzie wystarczająco wysoka to być może jednak BF. Ale chce jak najszybciej zamówić, może ktoś doradzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 nie jest złe. Wydaje mi sie ze jedynie BF może konkurować z tą promocją.

 

watpię by było taniej ;) no chyba, że chcą zajść importerom za skórę to mogą dać i 50% i dodatkowo będą na dużym minusie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak długo czeka się na paczkę? bo w czwartek lecę do Anglii i mam nadzieję, że przyjdzie jeszcze przed moim wylotem :)/>

 

 

Spokojnie powinna paczka przyjść, ale jeśli nie zamawiałeś jeszcze to lepiej się pośpiesz. Do mnie właśnie z potwierdzeniem dzwonili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...