Jump to content

piotrm

Użytkownik
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About piotrm

 • Rank
  Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przymocuj do słupka np od ogrodzenia , wbij pręt lub nawet kij od szczotki i do niego przywiąż go sznurkiem oplatając kilka razy ,owiń taśmą,możesz przypiąć opaskami zaciskowymi , Pamiętaj aby nie było przeszkód nad nim był pionowo ustawiony oraz by był dołem oparty na ziemi lub murze w zależności od sposobu zamocowania. Nie trzymaj w dłoni !!
 2. Nie mylić lontu rezerwowego z głównym .
 3. Sprawdź na fajerwerki.shop tam ruszyła wyprzedaż.
 4. Ten STUFF ujawnia prawdziwego pasjonata pirotechniki.
 5. Czyli mamy 2 konkrety datę i miejsce - nie ma co zmieniać ponieważ jeśli komuś zależy dostosuje się.Teraz tylko uzgodnić czy będzie można w tym miejscu zrealizować pokaz i rozesłać propozycje do firm,sklepów z propozycją reklamy i zaprezentowania produktu.
 6. Będzie konkretny termin wtedy będą konkretne deklaracje. Cały czas jestem na tak. Warto rozważyć czy jakaś firma nie chciałaby przy okazji dokonać prezentacji produktów.
 7. Jeśli spotkanie zostanie zrealizowane Na Pewno się na nim pojawię. Trzeba sporządzić listę osób zainteresowanych i zdecydowanych a następnie wybrać miejsce,termin-ponieważ to kwestie uzgodnień i kompromisów. Najważniejsza kwestia to UCZESTNICY gdyż bez nich nic z tego nie wyjdzie.
 8. Składałem dwu- krotnie zamówienie ale żadne z nich nie zostało zrealizowane ponieważ asortyment w sklepie internetowym to fatamorgana .
 9. Zadzwoń do firmy kurierskiej i przedstaw problem być może podejmą próbę doręczenia. Jeśli sam nie dasz rady zgłoś się nadawcy paczki on też ma prawo złożenia reklamacji.
 10. Filmy bardzo pouczające. Jedyne na co warto zwrócić uwagę to zwiększenie bezpiecznej odległości oddalenia się w przypadku większych rakiet.
 11. Wykop dołek w ziemi,obłóż cegłami kamieniami,kup prostokątne donice włóż wyrzutnie obsyp piachem,możesz zagipsować lub zabetonować .
 12. Do sprzedania system RF32B w pełni sprawny. System nie jest mój ale na priv podam kontakt do posiadacza.
 13. Teoretycznie trudno przewidzieć jak wysoko wzniesie się możliwość wybuchu nad ziemią wielce prawdopodobna.Najlepiej sprawdź w polu.Bezpieczeństwo jest najważniejsze.
×
×
 • Create New...