Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi


No normalnie, a jak mają zrobić? :)
Nie wiem dlaczego nie zdejmowali ze strony produktów których nie było w magazynie. Pośliznąłem się właśnie na wyrzutni, której nie było, kontakt tragedia, w ogóle na GG i na maila chyba nie zaglądają... Ale po 2 tygodniach wyczekiwania paczka doszła ;)



W takich sprawach kontrowersyjnych problematycznych tylko i wyłącznie używa się telefonu. Mail i gg można używać żeby zapytać np o termin dostawy i inne podobne a nie rozwiązywać takie sprawy.


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O poślizgnięciach możesz opowiadać doktorowi w przychodni, bo na 3 posty nie napisałeś ani jednego, opisującego sytuację. Nadal nie wiadomo co się stało, bo mówisz tylko, że poślizgnąłeś się na wyrzutni której nie było. Źle na nią stanąłeś, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

velibrum, proszę łagodniejszym tonem do mnie. Zabrakło wyrzutni jednej no i właśnie przez nią rozpoczął się ten cały cyrk. Nie wiedziałem, czy śmiać się czy żałować zakupu w tym sklepie...

tomszak, zamawiałem w sierpniu więc ruchu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej wielka tragedia się stała, wysłali by ci ją albo inną w trybie natychmiastowym i dorzucili coś jeszcze. Poza tym to, że nie odpowiadają na tel. do mnie nie przemawia. Jakoś Inni dzwonią i się łączą. Więc polecam spróbować ponownie.

Przypominam:



tel 796-987-866

tel789-450-665

tel/fax/ 58/6914127

tel/58/3505700

(na sms nieodpowiadamy)
(na telefony czekamy od 9 do 16)

Ja załatwiając sprawy swojej paczki połączyłem się za 1 razem dzwoniąc na ten numer 796-987-866

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja załatwiając sprawy swojej paczki połączyłem się za 1 razem dzwoniąc na ten numer 796-987-86. [/center]

No nie dziwie się że połączyłeś się za pierwszym razem dzwoniąc na 8 cyfrowy numer... :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie dziwie się że połączyłeś się za pierwszym razem dzwoniąc na 8 cyfrowy numer... :lol:


Sorry :lol: już poprawiłem :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verbusek, jakby każdy opowiadał tak jak Ty 1 post - w konika mnie zrobili. 2 post - no poślizgnąłem się na wyrzutni. 3 post - jakiś problem z telefonem. To na forum byłby jeden wielki bałagan, pomijając błąd logiczny, bo skoro masz wszystko to co chciałeś, to nikt Cię w konia żadnego nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem że niby zamówiłem zestaw fajerwerk za ok.300zł wypełniłem wszystko podałem dane i w ogóle ale w transakcjach, koszyku ani na mailu nie ma żadnego śladu po tym zamówieniu no i teraz nie wiem czy mam czekać na fajerwerki czy próbować je zamawiać jeszcze raz ??? z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam taki problem że niby zamówiłem zestaw fajerwerk za ok.300zł wypełniłem wszystko podałem dane i w ogóle ale w transakcjach, koszyku ani na mailu nie ma żadnego śladu po tym zamówieniu no i teraz nie wiem czy mam czekać na fajerwerki czy próbować je zamawiać jeszcze raz ??? z góry dzięki za odp.

Dalej nie masz żadnego potwierdzenia? Zawsze możesz się z nimi skontaktować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dalej nie masz żadnego potwierdzenia? Zawsze możesz się z nimi skontaktować.

TELEFONICZNIE !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam jedno małe pytanko i drugie troszkę mniejsze :P
Czy aktualnie jedyna możliwa forma płatności (oczywiście w fajerwerkimarket.pl) to płatność przy odbiorze? Nie miałem innej do wyboru i niby w regulaminie też jest napisane że tylko przy odbiorze.
Ale zmyliły mnie też posty innych użytkowników (co prawda sprzed jakiegoś czasu), że płacili przelewem...
A więc jak to jest?


I drugie pytanko - czy jeśli kurier przyjedzie i zacznie prosić o autografy, zapłaty to przedtem mogę sobie "na legalu" otworzyć paczkę w celu sprawdzenia czy wszystko jest/wszystko okej ?


Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do płatności to płacisz przy odbiorze , innej możliwości nie ma.Co do sprawdzenia zawartości przy kurierze, tak oczywiscie możesz sprawdzić, nawet należy to zrobić, bo tylko wtedy w przypadku braków sporządzony zostanie raport braku i będziesz miał pewność wyjaśnienia sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do płatności to płacisz przy odbiorze , innej możliwości nie ma.Co do sprawdzenia zawartości przy kurierze, tak oczywiscie możesz sprawdzić, nawet należy to zrobić, bo tylko wtedy w przypadku braków sporządzony zostanie raport braku i będziesz miał pewność wyjaśnienia sytuacji.

POKI nie pierdziel głupot... Podobno będzie możliwość płatności przelewem w wyjątkowych sytuacjach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kameleon zauważ, że sklep ma wyraźnie w regulaminie napisane, że płatność przy odbiorze, a to że vel wynegocjował możliwość przelewu dla kilku uczestników wk nie oznacza, że sklep wprowadza możliwość płacenia przelewem dla wszystkich. Rusz troche głową!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kameleon zauważ, że sklep ma wyraźnie w regulaminie napisane, że płatność przy odbiorze, a to że vel wynegocjował możliwość przelewu dla kilku uczestników wk nie oznacza, że sklep wprowadza możliwość płacenia przelewem dla wszystkich. Rusz troche głową!!


Dziwne że zadzoniłem w sierpniu i poprosiłem Pana Marcina o taką możliwość i się zgodził a więc to ty rusz głową...Na stronie pisze że tylko przy odbiorze ale to też ludzie i można się z nimi dogadać echh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam taki problem że niby zamówiłem zestaw fajerwerk za ok.300zł wypełniłem wszystko podałem dane i w ogóle ale w transakcjach, koszyku ani na mailu nie ma żadnego śladu po tym zamówieniu no i teraz nie wiem czy mam czekać na fajerwerki czy próbować je zamawiać jeszcze raz ??? z góry dzięki za odp.


No właśnie ja mam ten sam problem. Uzupełniłem wszystkie dane kliknąłem "dalej" i nagle przeniosło mnie na stronę główną, a koszyk został wyzerowany. I tak właściwie to nie wiem co robić. Napisałem na razie na GG, a jak nie odpowiedzą to chyba będzie trzeba do nich zadzwonić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

No właśnie ja mam ten sam problem. Uzupełniłem wszystkie dane kliknąłem "dalej" i nagle przeniosło mnie na stronę główną, a koszyk został wyzerowany. I tak właściwie to nie wiem co robić. Napisałem na razie na GG, a jak nie odpowiedzą to chyba będzie trzeba do nich zadzwonić.


Wina przeglądarki,bynajmniej u mnie...już po zamówieniu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wie ktoś może czy będzie dostawa i kiedy na fm ? Chciałbym zamówić sporo fajerwerków, które są 'na zamówienie' jeśli zamówię, np. we czwartek to na kiedy dojdą te 'na zamówienie' ? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. Czy wie ktoś może czy będzie dostawa i kiedy na fm ? Chciałbym zamówić sporo fajerwerków, które są 'na zamówienie' jeśli zamówię, np. we czwartek to na kiedy dojdą te 'na zamówienie' ? Pozdro


Po dostawie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Domyślałem się... ale kiedy jest dostawa może ktoś wie ?? :)


Po tym co dzialo sie w tym roku, nigdy nie wiadomo. Proponuje ci poczekac na dostawe (jezeli owa bedzie) i dopiero zamawiac. Bo jezeli zamowisz 'na zamowienie' i nie bedzie dostawy, to bedziesz musial brac zamienniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koledze chyba chodziło o to że dostawa już była i duża większość artykułów została sprzedana.

To ile oni dowieźli, że skończyły się już np MC I czy piccolo 60szt. chyba wiadomo, że najwięcej ludzi bierze takie rzeczy i na tym jet konkretny zarobek po co brać takie rzeczy które schodzą po kilka na cały rok, a takie mc I po kilkaset na miesiąc :) Mam wielką nadzieję, że będzie dostawa napisałem do nich z e-mailem jeśli nie będzie info zadzwonię ;) Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...