Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karmel5061

Nikt ci tam nie kazał zamawiać więc się teraz nie żal :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam pytanie:
Ma jeszcze paczka szanse dojsc jak dzis zamowie?

No pewnie, zapakują jutro i wyślą, a paczke powinieneś dostać w czw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No pewnie, zapakują jutro i wyślą, a paczke powinieneś dostać w czw.

Radzę to nie wierzyć bo możesz się grubo przeliczyć. Do czwartku to nie wierz. Do sylwestra....może.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie zamawiaj jeżeli chcesz fajerwerki na sylwestra!
Mają "trochę" zamieszania i wiekszości produktów poprostu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lepiej nie zamawiaj jeżeli chcesz fajerwerki na sylwestra!
Mają "trochę" zamieszania i wiekszości produktów poprostu nie ma.


Właśnie z nimi gadałem telefonicznie, paczkę wyślą ale OPEK ma wiele zamówień i pewności nie ma.

No to zostają mi tylko markety :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 13.12 - złożyłem zamówienie
- 17.12 - potwierdzono zamówienie tel
- 20.12 - paczka wyszła kurierem opek
- 21.12 - fajerwerki u mnie w domu

Całość bardzo sprawnie przebiegła. Gratisem dostałem mikołaja świecącego oraz kilka "pierdółek" typu motylki i jakieś dymne kule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z POWODU BARDZO DUŻEJ ILOŚCI WYSYŁEK, PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE DO 24 GRUDNIA!"
Komunikat na stronie głownej,wiec chyba moje zamówienie dojdzie przed sylwkiem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jednak mam pecha... dzwoniłem do siedziby firmy opek w Szczecinie i powiedzieli że moja paczka idzie tak długo dlatego że kurier zrezygnował z terenu na którym mieszkam a teraz szukają innego kurwiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chyba to ostatni rok FM za rok mało kto tam będzie kupował

racja,sklep może i tani ale straszny burdel tam jest. na następny rok kupie w innym sklepie internetowym :rolleyes:


Używaj polskich znaków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego sklepu robi się komedia , naprawdę.
Dzwonię dziś rano czy wysłana paczka a facet mówi mi że dziś raczej ją wyślą.Za parę godzin przychodzi do mnie przesyłka. Jak on to sprawdzał jestem naprawdę ciekaw? No nic. Kurier podał cenę o 2zł mniejszą myślę może jakaś przecena :) A tu zonk. W przesyłce nie ma 1 paczki pszczółek oraz 1 paczki innych petard. Zamiast nich dali jakieś małe pudełeczko innych...Śmieszne.
Do tego nie dostałem nic a nic za zakup grubo powyżej 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego sklepu robi się komedia , naprawdę.
Dzwonię dziś rano czy wysłana paczka a facet mówi mi że dziś raczej ją wyślą.Za parę godzin przychodzi do mnie przesyłka. Jak on to sprawdzał jestem naprawdę ciekaw? No nic. Kurier podał cenę o 2zł mniejszą myślę może jakaś przecena :) A tu zonk. W przesyłce nie ma 1 paczki pszczółek oraz 1 paczki innych petard. Zamiast nich dali jakieś małe pudełeczko innych...Śmieszne.
Do tego nie dostałem nic a nic za zakup grubo powyżej 100zł.


A kto ci powiedzial, ze masz cos dostac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem zakupy powyżej 200 i też nic nie dostałem po prostu nie mieliśmy tyle szczęścia ;) trzeba się cieszyć że paka doszła i nie wcisnęli żadnych zamienników :D bynajmniej mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zaopiniować fm po udanych zakupach w fm. Udanych? Tak, tak udanych. Choć emocje towarzyszyły w ostatnich dniach, to jednak wytrwałość została doceniona, nawet przez samych włodarzy z fm-u. Zapłaciłem o 146zł mniej. Przesyłke miałem gratis, w dodatku jako dodatkowy gratis dostałem świecącą smycz z Mikołajem (bardzo fajna zabawka i ładnie świeci, działało ciągle przez 5h i wciąż działa) oraz Monte Tofiino z Komety. Reszta wg. zamówienia. Czy mogli by prędzej? Pewnie! Ale dla mnie osobiście czas dostawy nie jest bardzo ważny i w mailu potwierdzającym zamówienie i zawierający pesel napisałem, że mogą mi spakować pake jako ostatniemu, grunt by do 30-stego grudnia dotarła. Dodatkowo napisałem życzenia świąteczno-noworoczne. A czy wy to zrobiliście w zamian za 20% rabatu??....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja paczke zamawialem u nich w piatek, a w poniedzialek byla juz u mnie hmmm, nie wiem na czym to sie opiera. Jezeli macie taki problem, to mogliscie zamowic troche wczesniej. Chociaz wiem co czujecie bo
sam sie cisnieniuje. Czekam na paczke z innej strony juz troche dlugo. Chociaz w mojej kwesti jest to bardziej sprawa zarobkowa i zalezy mi na czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dodatkowo mikołaja i wyrzutnie figiel ale w ym jest nagroda pocieszenia za konkurs.
I co najlepsze na paragonie mam 109zł a razem z kurierem zapłaciłem 110zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...