Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

To widze ze to wszystko pic na wode..Przecenili pare rzeczy tj.krachmen 6.90,ATN3 30,39,ATN1,fp1 4zl,http://fajerwerkimarket.pl/go/_info/?user_id=1665&lang=pl i tyle sie dopatrzylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze ze to wszystko pic na wode..Przecenili pare rzeczy tj.krachmen 6.90,ATN3 30,39,ATN1,fp1 4zl,http://fajerwerkimarket.pl/go/_info/?user_id=1665&lang=pl i tyle sie dopatrzylem


Spokojnie, cały czas obniżają ceny fajerwerków :smile: Wątpię żeby w tym tempie do jutra ze wszystkim się uporali xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy myślicie że przecenienie wszystkiego to 5min roboty ?? muszą sprawdzić czego mają najwięcej na magazynie i temu dać największe przeceny coraz więcej jest przecenione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pisało myślisz że chciało by im się w niedzielę to robić cały tydzień pracują chcieli sobie odpocząć a że pisało 10 bo 10 wygląda lepiej niż np 11 :P do wieczora powinni wszystko przecenić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, że na razie przecenili tylko petardy. Gdyby jeszcze takie przeceny były w wyrzutniach to robię zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, że na razie przecenili tylko petardy. Gdyby jeszcze takie przeceny były w wyrzutniach to robię zamówienie.


Kilka wyrzutni z Tripla są przecenione :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no nawet achillesa przecenili xD na moje te większe wyrzutnie będą miały takie same ceny tylko dopiszą że prędzej miały cenę kosmiczną tak jak to teraz gdzie achilles kosztował by 700zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achilles caly czas kosztowal tyle. nie patrz na te skreslone ceny bo to bajki są


Przecież Arturo żartuje xD. Czytajcie ze zrozumieniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktoś czy jeszcze będzie coś przeceniane, bo wyrzutnie nie są prawie wcale przecenione. Tylko kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik naprawdę śmieszny ciekawe kto tam tańczy :P z tego co widziałem to już prawie wszystko przecenione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale muszę przyznać że firma TOP 10 jest jest dobrą i szanowaną firmą na całym świecie nawet w najbardziej oddalonych zakątkach świata ;)
tooooppp111100002.jpg
ciekawe jak długo będzie czekał na paczkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No promocje niektórych produktów są naprawde super !! Teraz tylko zastanwaiem się czy to wszystko czy inne wyrzutnie będa jeszcze dorzucone do wyprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też sie zastanawiam, bo chciałbym zamówienie złożyć. Fajnie jakby poinformowali kiedy się skończy przecenianie produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry, źle przeczytałem o co Ci chodziło. Ja sam się zastanawiam czy nie złożyć już zamówienia, lecz muszę popytać kolegów bo wyszłoby taniej za przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sry, źle przeczytałem o co Ci chodziło. Ja sam się zastanawiam czy nie złożyć już zamówienia, lecz muszę popytać kolegów bo wyszłoby taniej za przesyłkę.


A ja tak z ciekawości przejrzałem ceny o 12 i przed chwilą.
Rano przykładowo TXP001 były po 7.22zł , Absoluty po 47zł.
Teraz te pierwsze 9zł prawie , a rakiety skoczyły do 58zł.
Jest zniżka mała , ale wyprzedaż polega na obniżeniu cen na określony czas , a nie stopniowym ich podnoszeniu przed końcem promocji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja tak z ciekawości przejrzałem ceny o 12 i przed chwilą.
Rano przykładowo TXP001 były po 7.22zł , Absoluty po 47zł.
Teraz te pierwsze 9zł prawie , a rakiety skoczyły do 58zł.
Jest zniżka mała , ale wyprzedaż polega na obniżeniu cen na określony czas , a nie stopniowym ich podnoszeniu przed końcem promocji :)

Wyprzedasz polega na wyprzedaniu tego co leży na magazynie, ceny są mniejsze tych artykułów których mają dużo i które leża u nich bardzo dużo możliwe że to co wymieniłeś schodzi dobrze więc postanowili trochę więcej na tym zarobić :P.

Ja z zamawianiem poczekam sobie jeszcze ze dwa dni wtedy wszystko powinno już być przecenione :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna wyprzedaz!!!Np.:
jw408 93zl
mont everest 33
new age 70
ng13 37
jw2000 66
jw12 25
Chyba tez bede zamawial podobnie jak Arturo na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...