Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś już napisał to samo, my nie wróżbicie musisz wykonać telefon do fm i wtedy sie dowiesz, bo my(przynajmniej ja)takich informacji nieposiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz ostrzegam, taki offtop będzie karany. Zaśmiecacie temat głupimi pytaniami, na które odpowiedzi znają tylko pracownicy FM. Na stronie sklepu macie kontakt (telefon, gg, mail). korzystajcie z tych narzędzi a nie nabijajcie postów!

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

fps nie lepiej warnować? może się czegoś nauczą <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fps nie lepiej warnować? może się czegoś nauczą <_<


A co napisałem wyżej
będzie karane


fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatni raz ostrzegam, taki offtop będzie karany. Zaśmiecacie temat głupimi pytaniami, na które odpowiedzi znają tylko pracownicy FM. Na stronie sklepu macie kontakt (telefon, gg, mail). korzystajcie z tych narzędzi a nie nabijajcie postów!

fps



mail - kiedykolwiek ktoś dostał odpowiedz? raczej niemożliwe
gg - jak już ktoś jest to na odpowiedz czeka się 30min. do tego jeśli już ktoś odpowie to zawsze typu: Ja: Czy do końca tygodnia będą K0201? FM: Oczywiście itd. stara gadka
telefon - trochę lepiej ale też czasem jest poza zasięgiem, zanim ktoś odbierze to też 30sekund mija...

Jeszcze co do wysyłek. Niektórzy piszą, że są zawaleni robotą itp. Tylko, że teraz jest czas największych ŻNIW!!! Czy jak wiem, że w grudniu pełno osób kupuje to nie sprężę się nie zatrudnię kilku dodatkowych osób? Tak samo z dostawami i uzupełnianiem towaru na stronie. Tam nawet o 1:30 2 sierpnia było 30 aktywnych osób na stronie... Licznik jakiś oszukany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kontaktu w tym sklepie to podpisuję się pod housemdtem.
Kiedyś zapytałem o pewną sprawę, pracownik potwierdził mi w 100%, że 2 tyg. i już sprawa będzie i do tej pory nic się nie zmieniło.Dodam, że łatwo skontaktować w tej sprawie mi nie było ;) na dostępność kogoś na gg też czekam już dobrych parę dni i złapać nie mogę ...
Także tu duży minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak macie jakieś pytanie to je piszcie, a odpowiedzą i nie dziwcie się, że odpowiadają 30 minut, jak z 20 osobami jednocześnie muszą rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz was zaskoczę :D szybko nawet odpowiadali :)

Ja1 14:27:22
Witam
fm 14:27:28
witam
Ja1 14:27:53
mam pytanie czy paczka numer 1*** została wysłana?
fm 14:28:17
tak, została wysłana
Ja1 14:28:44
Dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcą to potrafia ! :)


tomszak
14:15:56
witam serdecznie, kiedy mam sie spodziewac paczki skoro zamowilem ja w piatek o 18?
fm
14:16:50
Witam! We wtorek najwcześniej
tomszak
14:17:50
A martwi mnie jeszcze jedna rzecz, otrzymalem przez telefon informacje ze txb546 jest dostepny mimo statusu "na zamowienie" i kazano mi go dopisac w uwagach moglby Pan zerknac czy rzeczywiscie go dołączono? Zam. nr 1896.
fm
14:19:16
tak, jest dopisany
tomszak
14:19:36
dziękuje bardzo, pozdrawiam :)
fm
14:20:19
pozdrawiam również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kuba
15:18:04
witam

FM
15:19:18
witam

Kuba
15:19:40
Mam pytanie odnośnie zamówienia nr 1*** czy paczka została wysłana?
15:20:00
zamawiałem tydzień temu

FM
15:20:55
paczki z forumfajerwerki.pl już są wysyłane, od początku przyszłego tygodnia będziemy kontynuować ich wysyłanie

Kuba
15:21:32
aha czyli do końca następnego tygodnia paczka będzie?

FM
15:21:48
mam taką nadzieję

Kuba
15:22:26
ok
15:23:01
dziękuję za poświęcony czas, pozdrawiam i życzę miłego dnia

Ja natomiast dostałem taką odpowiedź :P i oby ta paczka doszła :] nie no musi dojść jak na razie mam do nich pełne zaufanie, rok temu sprawę załatwili ekspresowo chociaż zamawiałem paczkę w wigilię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się co przejmowac,bo ja np. na wyrzutni za 20zł miałem przyklejoną cenę 50zł :P
Przypuszczam,że jak sprzedawali te artykuły w swoich namiotach to narzucali tak dużą marże ;)
A co do tych fontann to są fatalne ! W moim przypadku wysypały (nie)wszystkie iskry w 2-3s ! ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co kogo obchodzi cena na opakowaniu skoro płacisz zgodnie z cennikiem na stronie? Masz przynajmniej teraz świadomość ile FM zarabia na ludziach, którzy kupują na ich stoiskach...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wy się cieszcie że wasze paczki przyszyły moja miała przyjść już dziś...


Moja tez miala dzis przyjsc. Dzwonilem i mowili ze wyslali w sobote, wiec to raczej teraz od kuriera zalezy :) Spojrz jakie sa warunki pogodowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem nr przewozowy już w czwartek, natomiast w sortowni w moim mieście paczka pojawiła się dopiero w poniedziałek. Tak więc wszystko spokojnie dojdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni za taką cenę na bazarach nie sprzedają,znajomy mówił mi.Zestaw rakiet Jade płaciłem 34 zł a przed sylwkiem było 45zł a miałem naklejone 90 zł więc jest to typowy chwyt marketingowy pokazujący że tak duża przecena jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag by to trafił.... zamówiłem paczkę prawie 2 tyg temu,3 grudnia w piątek w południe , a do tej pory mi nie wysłali... nie mam pozytywnej opini na ich temat... zwłaszcza że mam kumpla z osiedla któremu już wysłali , a zamawiał prawie o tej samej porze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szlag by to trafił.... zamówiłem paczkę prawie 2 tyg temu,3 grudnia w piątek w południe , a do tej pory mi nie wysłali... nie mam pozytywnej opini na ich temat... zwłaszcza że mam kumpla z osiedla któremu już wysłali , a zamawiał prawie o tej samej porze...


Zapewne nie mają produktów, które zamówiłeś i czekają na dostawę... Tak ciężko zadzwonić i się dogadać? Na mój tel. zawsze odbierają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapewne nie mają produktów, które zamówiłeś i czekają na dostawę... Tak ciężko zadzwonić i się dogadać? Na mój tel. zawsze odbierają...


Tomek i Ty nie chciałeś zamawiać na fm słuchaj się wujka Michała, paczuszka doszła szybko produkty dobre są
pozdro xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...