Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi


na meila to żaden kontakt, trzeba dzwonić.



ŚWIĘTA PRAWDA, mailowo to se można pytać czy jest coś na stanie a nie rozwiązywać problemy!!!

Przecież przez słuchawkę was nikt nie pogryzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4 tygodniowych rozmowach wkońcu fm dosłało mi brakującą kostke więc obecnie nie mam im nic do zarzucenia poza brakiem odpowiedzialności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa szybkie pytanka:

1. Czy wiadomo juz cos o wspolnym kupowaniu w tym roku?

2. Co z konkursem FM, ktory zakonczyl sie bodajze 1 maja? Kiedy wyniki i w ogole ocb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólne kupowanie najprawdopodobniej się odbędzie, jak nie na fajerwerkimarket to w innym sklepie na pewno uda się z którąś z firm dogadać. Jest już temat, mieści się od w dziale Gdzie kupować-->Sklepy internetowe-->Wspólne kupowanie 2010


Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona nie działa w związku z aktualizacją w najbliższym czasie wszystko powinno wrócić do normy...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja
19:40:45
witam
fajerwerkimarket.pl (Top10)
19:41:11
Witam!
Ja
19:41:20
mam pytanko w zwiazku z fajerwerkimarket.pl. Kiedy będzie można znowu ją odwiedzać??
19:41:30
jakaś data bliżej znana?
fajerwerkimarket.pl (Top10)
19:41:43
już jutro powinniśmy być znowu dostępni
19:41:48
ok. południa
Ja
19:42:09
Dziękuje i serdecznie pozdrawiam :)
fajerwerkimarket.pl (Top10)
19:42:23
dziękuję za kontakt, pozdrawiam i życzę miłego wieczoru
napisałem do nich na gadu :)

#fps posty przed wysłaniem należy edytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne że czasem serwer się zawiesi czy np właściciel u którego go mają coś zmienia/ustawia ale powinni to robić w nocy jak nikt nie wchodzi na stronę :)

Domyślam się że zmieniają maszynę na której działa strona ( zmiana firmy hostingowej ) :)

Edytowane przez Arturo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedy będą promocje np 200zł i dostajemy 40zł?;d czy tam ile; )


Promocji nie ma ze względu na wyprzedaż. Tak jak Ponqu pisze, wrócą promocje gdy ceny powrócą do poprzedniego stanu więc lepiej fajerwerki na FM zamawiać teraz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś 5 października doszła nowa dostawa na FM (fajerwerkimarket.com)

Moździeż Artilerry Shells UWAGA!!! Z nowym efektem! Mianowicie kolorowymi kulami.
Moździeż Specjalista(Moździeż cylindryczny)
Moździeż R09012
Moździeż TXB383 Fantasy
EL DORADO-JA006(Zestaw)
DISCOVERY - JA016(Zestaw)
+ Jakieś rakietki i jakieś wyrzutnie. Jeśli oczymś zapomniałem, pisać.

Pozdro, Filip

Co-Admin: Przeniesienie do odpowiedniego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy jest możliwość sprawdzenia paczki przed zapłatą kurierowi? Pytam ponieważ w tym roku zamierzałem złożyć zamówienie w tym sklepie internetowym. Ze względu jednak na wiele negatywnych opinii boję się, że paczka może być niekompletna i będę musiał sobie psuć nerwy z tego powodu. Jeśli więc czegoś by brakowało można by było odmówić odebrania paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep jest bardzo dobry ;) Zawsze paczki dobre dochodzą, a jeśli czegoś nie ma po prostu dzwoni się do sklepu w celu wyjaśnienia sprawy no i potem dosyłają Ci to co brakuje :P Osobiście nie miałem z tym sklepem żadnych nie przyjemności więc go polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety odmówić odebrania możesz tylko wtedy gdy kurier zniszczy paczkę zawartość to już nie jego sprawa, gdy czegoś brakuje dzwonisz lub wysyłasz e-mail i muszą dosłać. NIestety nie wiem czy na twój czy na własny koszt bo nigdy taka sytuacja mi się nie zdarzyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprawdzania zawartości paczek to o ile się nie mylę to można je sprawdzić przy kurierze o ile jest ubezpieczona a FM nie wysyła ubezpieczonych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...