Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi


Co do sprawdzania zawartości paczek to o ile się nie mylę to można je sprawdzić przy kurierze o ile jest ubezpieczona a FM nie wysyła ubezpieczonych :P


Tez tak mi sie wydaje.

Ale jezeli juz zdarzylo by sie, ze czegos nie ma albo jest nie takie jak mialo byc, to poprostu kontaktujesz sie z nimi i dosylaja towar (patrz posty powyzej). Mialem w tamtym roku taka sytuacje, ze dostalem mala fontanne jorga zamiast duzej. Porozmawialem z panem na gg i na drugi dzien doslal mi duza fontanne na ich koszt. Dla mnie to bylo tylko plusem, bo ostatecznie mialem 2 fontanny smile.gif.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kilka dni temu kolejną paczkę. I Jak zwykle wszystko odbyło się bezproblemowo, żadnych zamienników. Wszystko dostałem to co chciałem, paczka doszła w 2 dni robocze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słuchajcie mam 300zł na fajerwerki właśnie z tej strony. Mam 15 lat czy będę mógł odebrać paczkę ? i jeszcze jedno czy zamawiać 2 listopada (wtedy będę mieć kasę) czy po dodaniu promocji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Kurier raczej nie da ci paczki


2. Klient
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi sprzedaż materiałów pirotechnicznych dozwolona jest wyłącznie osobom pełnoletnim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchajcie mam 300zł na fajerwerki właśnie z tej strony. Mam 15 lat czy będę mógł odebrać paczkę ? i jeszcze jedno czy zamawiać 2 listopada (wtedy będę mieć kasę) czy po dodaniu promocji ?


Po pierwsze nie ten dział a po drugie to już zależy od kuriera czy wyda Ci paczkę (mi większość wydaje ale nie wszyscy :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze nie ten dział a po drugie to już zależy od kuriera czy wyda Ci paczkę (mi większość wydaje ale nie wszyscy :P )


Czemu nie ten dzial?

Co do zamowienia. To w tym momencie najlepiej poczekac na dostawy, bo nie maja wielu produktow na magazynach, ktore sa dostepne na stronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponqu to pytanie powinno trafić do działu pomoc bo on nie pytał się o konkretny sklep (FM) tylko o firmy kurierskie więc to pytanie tutaj po prostu nie pasuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ponqu to pytanie powinno trafić do działu pomoc bo on nie pytał się o konkretny sklep (FM) tylko o firmy kurierskie więc to pytanie tutaj po prostu nie pasuje :P


Ale watek kuriera jest zwiazany ze sklepem FM. Wiec ja uwazam, ze post jest na miejscu cool.gif.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zamówiłem fajerwerki na fajerwerkimaret.pl... cóż nie jest źle, jest dobrze ale mogło być znacznie lepiej ;) paczka szła normalnie ale to już chyba tyczy się kuriera ;] fajerwerki były ładnie zapakowane lecz ich wygląd pozostawia wiele do życzenia. Kostki były pogięte jedna nawet podziurawiona! na szczęście nie jest to znaczący uraz ;) druga sprawa... nie dostałem 2 wyrzutni które miałem dostać... cena była opuszczona lecz "the magic key oraz europy nie było na sklepie" a znajomy parę minut po mnie zamawiał i dostał wyrzutnie ;) mimo tych mankamentów nadal będę kupował w tym sklepie ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten sklep. Robiłem zakupy u nich juz 3 razy. Za pierwszym razem nie było najlepiej ponieważ dostałem dużo zamienników. W tamtym roku jednak sie poprawili i gdy czegoś nie było na sklepie podczas gdy to zamówiłem dzwonili do mnie i sam mogłem wybrać zamiennik. W tym roku to juz wszystko było OK. Naprawde ceny u nich są bardzo niskie i wszystko jest konkretnie zapakowane. Jeśli ktoś sie zastanawia nad sklepem intenetowym to naprawdę polecam ten. Moim zdaniem to solidna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwszy raz zamówiłem fajerwerki na fajerwerkimaret.pl... cóż nie jest źle, jest dobrze ale mogło być znacznie lepiej ;) paczka szła normalnie ale to już chyba tyczy się kuriera ;] fajerwerki były ładnie zapakowane lecz ich wygląd pozostawia wiele do życzenia. Kostki były pogięte jedna nawet podziurawiona! na szczęście nie jest to znaczący uraz ;) druga sprawa... nie dostałem 2 wyrzutni które miałem dostać... cena była opuszczona lecz "the magic key oraz europy nie było na sklepie" a znajomy parę minut po mnie zamawiał i dostał wyrzutnie ;) mimo tych mankamentów nadal będę kupował w tym sklepie ;) Pozdrawiam!


No tak. Nic bardziej nie motywuje do dalszej współpracy ze sklepem jak uszkodzony towar, braki w przesyłce i długie oczekiwanie na paczkę ;) Dzięki, bo miałem w najbliższym czasie złożyć zamówienie w tym sklepie ale odwiodłeś mnie od tego pomysłu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak. Nic bardziej nie motywuje do dalszej współpracy ze sklepem jak uszkodzony towar, braki w przesyłce i długie oczekiwanie na paczkę ;) Dzięki, bo miałem w najbliższym czasie złożyć zamówienie w tym sklepie ale odwiodłeś mnie od tego pomysłu.


Zamawiałem w tym sklepie fajerwerki podczas zeszłorocznego wspólnego kupowania i nie miałem co do sklepu najmniejszych zastrzeżeń. Kontakt bardzo dobry, ceny najniższe, paczka dobrze zapakowana, termin jej dostarczenia mieścił się w przedziale 3-5 dni roboczych. Mogę tylko i wyłącznie polecić ten sklep. Na pewno zrobię w nim zakupy także i w tym roku. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://img716.imageshack.us/img716/2558/beztytuuykr.jpg A to ciekawe! :D JW59 obniżka o 99,5% nieźle komuś po pensji polecą za ten błąd ;DD


Najlepsze jest to, że jakby ktoś zamówił to nie mogą odmówić sprzedaży po takiej cenie,... to tak jak z kupnem domu za złotówkę na Allegro... Kusiło mnie, żeby zamówić 10 szt. ale się zlitowałem i zadzwoniłem do nich, że mają, źle separator dziesiętny ustawiony...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fps, jak zawsze się wymądrzasz i jak zawsze nie masz racji. Spójrz na regulamin:

3. Zamówienia

Zamówienia towarów w sklepie internetowym zostaną potwierdzone emailem przez system sprzedaży. Poza tym Klientowi, po zalogowaniu do sklepu internetowego, udostępnioniany jest do wglądu aktualny stan realizacji zamówienia.
Realizacja losowo wybranych zamówień odbywa się po ich uprzednim potwierdzeniu przez Klienta (telefonicznie lub e-mailem). Zamówienia, których nie uda się potwierdzić zostaną skasowane. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia realizacji zamówień bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fps, jak zawsze się wymądrzasz i jak zawsze nie masz racji. Spójrz na regulamin


Cytowany wyżej punkt regulaminu jest częściowo niezgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, tak że vel nie wymądrzam się tylko piszę jak jest. Tak samo jak wszelkie napisy w stylu "po odejściu od kasy reklamacji się nie uwzględnia"... Tak samo w każdym sklepie za błędną cenę na półce odpowiada sprzedawca ja już tak kilka rzeczy kupiłem za grosze...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fpshooter ale równie dobrze mogą nie przyjąć twojego zamówienia i tyle a sam coś wiem o tym bo nie raz podzespoły PC były w super cenach i co z tego jak nikt nie przyjmie zamówienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Macie może jakieś info czy dojdą jeszcze jakieś rzeczy, bo najlepszych petard jak FP1, FP10, JC024, JC05 i FP3S to nie ma, choć zdaje mi się, że to ostatnie widziałem wczoraj.
Można jakby co poprosić ich o zamówienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie "Wspólne Kupowanie 2010 - II edycja", nie martw się, z forumowych źródeł słyszałem że dostawa Jorge ma być Na początku tego tygodnia a Triplexa na koniec. Więc spokojnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dni temu dostałem kolejną paczkę z tego sklepu i tym razem byłem najbardziej zadowolony. Zamówienie złożyłem w środę, w czwartek rano wysłali a w piątek z rana miałem paczkę już w domu. Wszystko pięknie i extra, żadnych zamienników czy coś. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie, a jak mają zrobić? :)
Nie wiem dlaczego nie zdejmowali ze strony produktów których nie było w magazynie. Pośliznąłem się właśnie na wyrzutni, której nie było, kontakt tragedia, w ogóle na GG i na maila chyba nie zaglądają... Ale po 2 tygodniach wyczekiwania paczka doszła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...